Przelewy24

Ocena 3,5/5 | 4 głosy

Przelewy24.pl to najpopularniejszy w Polsce operator płatności internetowych w sklepach online czy zakładach bukmacherskich. Depozyt poprzez przelewy24 pozwala na zasilenie konta w kilka minut.

System płatności Przelewy24 powstał w 2004 roku należy do poznańskiej spółki DialCom24, która działa na rynku usług internetowych. Prostota w obsłudze, technologiczny postęp, a także dostępność 24/h przez 365 dni sprawiły, że użytkownicy szybko polubili tę opcję transakcji.

Przelewy24 działają na zasadzie przedpłaty. Dzięki czemu pieniądze z konta bankowego do bukmachera można przelać w kilka bądź kilkanaście minut. Co ważne, gracz nie ponosi kosztów transakcji, które spadają na klienta serwisu Przelewy24, czyli w tym przypadku firmę bukmacherską.

Metoda płatności przez Przelewy24 jest alternatywą szybkich wpłat do bukmachera dla graczy nie posiadających konta w Skrill lub ecoPayz. By korzystać z opcji płatniczych Przelewy24 należy posiadać konto bankowe. Aktualnie serwis obsługuje aż 286 banków, a więc nie powinno być kłopotów ze znalezieniem odpowiedniej placówki.

Wpłacanie pieniędzy przez Przelewy24 nie wymaga rejestracji konta w serwisie.

Przelewy24 obsługują ponad 300 różnych możliwości płatniczych. Najliczniejszą grupą wśród dostępnych metod płatności to przelewy i przekazy bankowe. Poza bankami Przelewy24 obsługują także portfele internetowe (PayPal, Skrill, YetiPay, SkyCash), karty kredytowe (Visa Classic, Visa Electron, MasterCard, Diners Club, PBK, JCB, American Express), bezpieczny system płatności internetowych MasterPass, system płatności Google Pay, płatności SMS, BLIK i Paysafecard.

Dla osób nieposiadających konta bankowego ani karty płatniczej dostępna jest opcja przedpłaty, którą można uregulować (opłacić) w tradycyjnym oddziale banku lub na poczcie.

Jak korzystać z Przelewy24?

By dokonywać płatności przy pomocy Przelewy24 nie jest wymagana rejestracja konta w serwisie.  Transakcja odbywa się za pomocą specjalnej aplikacji, gdzie podając dane osobowe, kwotę i odpowiedni bank system przekierowuje nas do strony banku, by autoryzować przelew. Na wskazanego e-maila wysyłane jest potwierdzenie transakcji, a pieniądze u określonego odbiorcy (np. bukmacher) powinny znaleźć się w przeciągu najbliższych minut.

Użytkownik nie ponosi żadnych kosztów transakcji. Operator zarabia na tym, że pobiera niewielką prowizję od handlowca u którego następue zakup/wpłata (sklepu/bukmachera).

Przelewy24 u bukmacherów

Większość bukmacherów obecnych na ryneku polskim umożliwia depozyty poprzez przelewy24.pl np.: Betclic, Totolotek, Fortuna, TOTALbet czy LV BET. Po wejściu w życie nowelizacji ustawy hazardowej w 2017 płatności do zagranicznych bukmacherów przez polskich pośredników zostały wstrzymane, gdyż zakazuje tego ustawa. Obecnie wpłaty poprzez Przelewy24 można wykonywać do wybranych bukmacherów zgodnych z polskim prawem.

Wpłacając pieniądze do bukmachera przez Przelewy24, to on ponosi koszty prowizji.

Należy pamiętać, że poprzez operatora Przelewy24 możliwe są jedynie wpłaty do bukmacherów. Jest  to jednokierunkowa metoda transakcji. Wypłaty od bukmachera realizowane są bezpośrednio na konto bankowe gracza tradycyjnym przelewem bankowym.

Przelewy24 a bezpieczeństwo

Na stronie internetowej przelewy24.pl firma uwiarygadnia swoje usługi dzięki certyfikatom:

Payment Card Industry (PCI) Data Security Standard (DSS): dotyczy dwunastu najważniejszych kwestii, od zarządzania bezpieczeństwem, po kodeksy postępowania, procedury, architekturę sieci, tworzenie oprogramowania i inne środki ostrożności.

Thawte - Certyfikat SSL: zapewnia ochronę stron internetowych oraz poufność danych przekazywanych drogą elektroniczną, umożliwia szyfrowanie dowolnej usługi świadczonej przez Internet. Dzięki temu zabezpieczeniu nie ma możliwości przechwycenia danych przekazywanych za pośrednictwem witryny internetowej.

McAfee Secure: międzynarodowy lider w dziedzinie bezpieczeństwa internetowego.

Przelewy24 obsługują płatności zarówno u bukmacherów jak i sklepach czy innych formach biznesu: Multikino, biuro podróży Itaka, operator kablowy Inea czy sklepie Leroy Merlin. To potwierdza wiarygodność świadczenia usług.

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , autor . Chcesz zostać redaktorem?
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się znami.

Skomentuj artykuł Przelewy24

Przy pisaniu każdego artykułu staramy się w jak najlepszy sposób przekazać wiedzę z danego obszaru zakładów bukmacherskich. Jest to niezwykle trudne zadanie, zachęcamy czytelników do uzupełnienia w komentarzach tematu artykułu "Przelewy24" swoimi doświadczeniami i wiedzą.

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Oceń artykuł

Ocena 3,5/5 | 4 głosy

Masz pytania do artykułu? Temat nie został opisany dokładnie? Napisz, postaramy się odpowiedzieć. Masz uwagi? Napisz, poprawimy.
Podobał się artykuł? Wystaw ocenę i daj nam feedback. Podziel się linkiem ze znajomym.

Powiększ pole

Artykuły

Przeczytaj też pozostałe artykuły z kategorii pordnika typera Metody płatności:

Nie znalazłeś poradnika bukmacherskiego, którego szukasz? Napisz nam o tym, jeżeli przygotujemy go to otrzymasz 10 PLN.

Fortuna baner
Fortuna baner