Przelewy24

Ocena 3/5 | 3 głosy

Przelewy24.pl to bardzo popularna w Polsce internetowa metoda płatnicza wykorzystywana w sklepach online czy zakładach bukmacherskich. Płatność tym sposobem pozwala na zasilenie konta w kilka minut.

System płatności Przelewy24 powstały w 2004 roku należy do poznańskiej spółki DialCom24, która działa na rynku usług internetowych. Prostota w obsłudze, technologiczny postęp, a także dostępność 24/h przez 365 dni sprawiły, że użytkownicy szybko polubili tę opcję transakcji.

Przelewy24 działają na zasadzie przedpłaty. Dzięki czemu pieniądze z konta bankowego do bukmachera można przelać w kilka bądź kilkanaście minut. Co ważne, gracz nie ponosi kosztów transakcji, które spadają na klienta serwisu Przelewy24, czyli w tym przypadku firmę bukmacherską.

Metoda płatności przez Przelewy24 jest alternatywą szybkich wpłat do bukmachera dla graczy nie posiadających konta w Skrill lub Neteller. By korzystać z opcji płatniczych Przelewy24 należy posiadać konto bankowe. Aktualnie serwis obsługuje aż 144 banków, a więc nie powinno być kłopotów ze znalezieniem odpowiedniej placówki.

Wpłacanie pieniędzy przez Przelewy24 nie wymaga rejestracji konta w serwisie.

Przelewy24 obsługują aż 160 różnych metod płatności. Poza najliczniejszą grupą banków są także portfele internetowe (PayPal, Skrill), karty kredytowe (Visa, MasterCard), płatności SMS czy SkyCash.

Dla osób nieposiadających konta bankowego ani karty płatniczej dostępna jest opcja przedpłaty, którą można uregulować (opłacić) w tradycyjnym oddziale banku lub na poczcie.

Jak korzystać z Przelewy24?

By dokonywać płatności przy pomocy Przelewy24 nie jest wymagana rejestracja konta w serwisie.  Transakcja odbywa się za pomocą specjalnej aplikacji, gdzie podając dane osobowe, kwotę i odpowiedni bank system przekierowuje nas do strony banku, by autoryzować przelew. Na wskazanego e-maila wysyłane jest potwierdzenie transakcji, a pieniądze u określonego odbiorcy (np. bukmacher) powinny znaleźć się w przeciągu najbliższych minut.

Użytkownik nie ponosi kosztów transakcji.

Przelewy24 u bukmacherów

Kiedyś większość bukmacherów skierowanych na rynek polski umożliwiało depozyty poprzez przelewy24.pl np.: Expekt, Betclic, Bet-at-Home, Sportingbet, bet365, Pinnacle, Betsafe, Betsson czy Betano. Po wejściu w życie nowelizacji ustawy hazardowej w 2017 płatności do zagranicznych bukmacherów przez polskich pośredników zostały wstrzymane, gdyż zakazuje tego ustawa. Obecnie wpłaty poprzez Przelewy24 można wykonywać do wybranych bukmacherów zgodnych z polskim prawem.

Wpłacając pieniądze do bukmachera przez Przelewy24, to on ponosi koszty prowizji.

Co ważne, przez serwis Przelewy24 dostępne są tylko wpłaty do bukmacherów. Wypłaty realizowane są bezpośrednio przez bukmachera tradycyjnym przelewem.

Przelewy24 a bezpieczeństwo

Na stronie internetowej przelewy24.pl firma uwiarygadnia swoje usługi dzięki certyfikatom:

Paymen Card Industry (PCI) Data Security Standard (DSS): dotyczy dwunastu najważniejszych kwestii, od zarządzania bezpieczeństwem, po kodeksy postępowania, procedury, architekturę sieci, tworzenie oprogramowania i inne środki ostrożności.

Thawte - Certyfikat SSL: zapewnia ochronę stron internetowych oraz poufność danych przekazywanych drogą elektroniczną, umożliwia szyfrowanie dowolnej usługi świadczonej przez Internet. Dzięki temu zabezpieczeniu nie ma możliwości przechwycenia danych przekazywanych za pośrednictwem witryny internetowej.

McAfee Secure: międzynarodowy lider w dziedzinie bezpieczeństwa internetowego.

Przelewy24 obsługują płatności zarówno u bukmacherów jak i sklepach czy innych formach biznesu: Multikino, biuro podróży Itaka, operator kablowy Inea czy sklepie Leroy Merlin. To potwierdza wiarygodność świadczenia usług.

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , autor .
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się znami.

Skomentuj artykuł Przelewy24

Przy pisaniu każdego artykułu staramy się w jak najlepszy sposób przekazać wiedzę z danego obszaru zakładów bukmacherskich. Jest to niezwykle trudne zadanie, zachęcamy czytelników do uzupełnienia w komentarzach tematu artykułu "Przelewy24" swoimi doświadczeniami i wiedzą.

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Oceń artykuł

Ocena 3/5 | 3 głosy

Masz pytania do artykułu? Temat nie został opisany dokładnie? Napisz, postaramy się odpowiedzieć. Masz uwagi? Napisz, poprawimy.
Podobał się artykuł? Wystaw ocenę i daj nam feedback. Podziel się linkiem ze znajomym.

Powiększ pole

Artykuły

Przeczytaj też pozostałe artykuły z kategorii pordnika typera Metody płatności:

Nie znalazłeś poradnika bukmacherskiego, którego szukasz? Napisz nam o tym, jeżeli przygotujemy go to otrzymasz 10 PLN.