Hiszpański trener o Lewandowskim: wprowadza Barcelonę na wyższy poziom!

Ocena 5.00/1 głos

Robert Lewandowski liderem Barcelony po pół roku gry. Okazuje się, że jego transfer był strzałem w dziesiątkę i Polak od razu zaczął odgrywać ważną rolę w zespole, który po 14 kolejkach La Liga jest liderem. Lewandowski zdobył 13 bramek i dołożył 4 asysty, a jego obecność na boisku motywuje innych zawodników do lepszej gry.

Mimo zawieszenia na trzy mecze za czerwoną kartkę i obraźliwy gest, oczekuje się, że po powrocie do gry będzie nadal prezentował wysoką formę i będzie cieszył kibiców swoimi bramkami.

Hiszpański trener o Lewandowskim: wprowadza Barcelonę na wyższy poziom!

Polski napastnik zostaje liderem Barcelony

Od pół roku Robert Lewandowski jest zawodnikiem FC Barcelona i nie ma wątpliwości, że jego transfer był strzałem w dziesiątkę. Nawet jeśli nie zdobywa goli, to jego obecność na boisku pozwala innym zawodnikom na więcej miejsca. Absorbuje on uwagę obrońców rywali, co pozytywnie wpływa na grę zespołu. Jose Morales Exposito, trener szkolący polską młodzież, podkreśla, że dobry zawodnik nie potrzebuje czasu na adaptację i to potwierdził Lewandowski, który od razu zaczął odgrywać ważną rolę w Barcelonie.

Po 14 kolejkach La Liga Barcelona jest liderem, a dużą zasługę w tym ma nasz napastnik, który zdobył 13 bramek i dołożył 4 asysty. Jego forma została zauważona nie tylko przez kibiców, ale również przez trenera reprezentacji Polski, który dostrzegł jego potencjał i wypromował go na kapitana drużyny narodowej.

Niezastąpiony Lewandowski wraca do gry po zawieszeniu

Niestety, z powodu czerwonej kartki otrzymanej podczas meczu z Osasuną oraz obraźliwego gestu skierowanego do sędziego, Lewandowski został zawieszony na trzy mecze w La Liga i wróci do gry dopiero w styczniu.

Mimo to, osiągnięcia Lewandowskiego w Barcelonie są imponujące i trudno wyobrazić sobie drużynę bez niego. Jego obecność na boisku motywuje innych zawodników do lepszej gry i wprowadza Barcelonę na wyższy poziom. Miejmy nadzieję, że po powrocie do gry będzie nadal prezentował tak wysoką formę i będzie cieszyć kibiców swoimi bramkami.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/pilka-nozna/hiszpania/la-liga/hiszpanski-trener-lewandowskim-wprowadza-barcelone-wyzszy-poziom-n1153

Oceń ten tekst