Zmiany w Opłatach za Wpłaty i Wypłaty w NETELLER od 19 Sierpnia 2024 roku

Ocena 0/0 głosów
Zmiany w Opłatach za Wpłaty i Wypłaty w NETELLER od 19 Sierpnia 2024 roku

NETELLER, jeden z wiodących dostawców usług płatniczych online, ogłosił nadchodzące zmiany w opłatach za wpłaty i wypłaty, które wejdą w życie z dniem 19 sierpnia 2024 roku.

Nowe Opłaty za Wpłaty

Od wskazanej daty, użytkownicy NETELLER będą musieli się liczyć z minimalną opłatą w wysokości 0,50 USD (lub równowartością tej kwoty w walucie przelewu) za każdą dokonaną wpłatę. Ta decyzja została podjęta w celu usprawnienia procesów transakcyjnych oraz zapewnienia wysokiej jakości obsługi klientów.

Nowe Opłaty za Wypłaty na Kartę

Zmiany obejmują również wypłaty na karty Visa i Mastercard, które będą teraz obciążone minimalną opłatą w wysokości 0,99 USD (lub równowartością tej kwoty w walucie przelewu). Nowe stawki mają na celu pokrycie kosztów operacyjnych związanych z realizacją tych transakcji.

Wsparcie Klienta

NETELLER zachęca klientów, którzy mają pytania lub wątpliwości dotyczące wprowadzanych zmian, do kontaktu z działem obsługi klienta. Firma zapewnia, że ich zespół jest gotowy, aby udzielić wszelkich niezbędnych informacji i wsparcia.

Akceptacja Nowych Warunków

Ważne jest, aby klienci byli świadomi, że dalsze korzystanie z usług NETELLER po 19 sierpnia 2024 roku będzie traktowane jako akceptacja nowych warunków opłat. Szczegółowe informacje na temat dostępnych opcji płatności oraz obowiązujących opłat można znaleźć w Zakładce Opłaty na oficjalnej stronie internetowej NETELLER.

Te zmiany są częścią ciągłych starań NETELLER o dostosowanie swojej oferty do dynamicznie zmieniającego się rynku i potrzeb klientów. Firma dąży do utrzymania wysokiej jakości usług, jednocześnie wprowadzając niezbędne korekty w polityce opłat.

Źródło: NETELLER

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/platnosci/zmiany-oplatach-wplaty-wyplaty-neteller-19-sierpnia-2024-n1211

Oceń ten tekst