Wysokie wygrane u bukmachera forBET

Ocena 2.67/3 głosy

Wszyscy kochamy 🔥 obstawiać zakłady sportowe, a jeszcze bardziej wygrywać. Dlatego też, chciałbym Wam dziś przedstawić największe wygrane w forBET! 💰🏆 U bukmachera forBET możecie znaleźć najlepsze kursy i zakłady do obstawiania swoich ulubionych drużyn i zawodników. 🤩

Wysokie wygrane u bukmachera forBET

Wysoka wygrana na kuponie zawsze cieszy oko każdego typera. Aby ta była jednak możliwa musi zostać spełnionych kilka warunków. Przede wszystkim kupon musi zostać postawiony u bukmachera oferującego atrakcyjne kursy, gdyż tylko taki zagwarantuje graczowi solidne przeliczniki i wysoki kurs łączny na kuponie.

Z pewnością do tego grona zaliczyć można serwis forBET, który od kilku lat proponuje swoim graczom nie tylko bogatą ofertę zakładów i kursy na dobrym poziomie, ale również solidny pakiet bonusów powitalnych. Tym razem postanowiliśmy przyjrzeć się nieco bliżej wysokim wygranym u bukmachera forBET.

 1. Z bukmacherem forBET wygrywasz już na starcie
 2. Blisko 50 tysięcy złotych dla fana Bayernu (ale nie tylko)
 3. Ponad 4 tysiące złotych dla eksperta od piłki nożnej
 4. Kibic żużla wygrywa w forBET ponad 2 tysiące złotych
 5. Tenisowy ekspert zgarnia ponad 1600 zł za piątaka
 6. 16 tysięcy ze złotówki dla klienta bukmachera forBET
 7. 10 typów piłkarskich daje klientowi forBET wygraną 11 tysięcy złotych
 8. Cztery dyscypliny na kuponie i ponad 16 tysięcy wygranej w forBET
 9. A może zakłady przedmeczowe oraz LIVE na jednym kuponie?

Z bukmacherem forBET wygrywasz już na starcie

Rozglądając się za nowym bukmacherem internetowym, u którego warto zarejestrować konto i wpłacić depozyt gracze zwracają szczególną uwagę na szeroki wachlarz zakładów oraz kursy na dobrym poziomie. I bardzo słusznie! Bogata oferta zakładów i mnóstwo pokrywanych przez bukmachera lig oraz dyscyplin, a także atrakcyjne kursy to gwarancja, że gracz będzie miał szansę skonstruować ciekawy kupon, który przy odrobinie szczęścia zagwarantuje mu rekordową wygraną.

Tak dzieje się chociażby w przypadku legalnego bukmachera forBET, który od pierwszych dni swojej działalności stara się dostarczyć swoim klientom produkt z najwyższej półki. Stąd też ciekawe rynki zakładów wystawiane wszędzie tam, gdzie akurat dzieje się coś ciekawego, a także jedne z najwyższych kursów na rynku, za które zresztą forBET był wielokrotnie nagradzany.

To wreszcie bardzo atrakcyjny pakiet promocji powitalnych, dzięki któremu gracz nie musi obawiać się wpadki w pierwszych dniach swojej przygody z tym legalnym operatorem, lecz może pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa, czego efektem może być rekordowa wygrana w forBET. Ale po kolei!

Aby mieć szansę na pakiet składający się z aż czterech bonusów na start wystarczy zarejestrować nowe konto gracza w forBET wykorzystując nasz kod promocyjny o treści SPRYCIARZ i wpisując go w odpowiednie pole formularza. To automatycznie uprawnia gracza do skorzystania z pakietu powitalnego, w którego skład wchodzą:

✅ bonus od depozytu 2000 zł
✅ zakład bez ryzyka 1150 zł
✅ 30 dni gry bez podatku - wygrane +14%

Szczególnie przydatny w kontekście wysokiej wygranej w forBET może być premierowy zakład bez ryzyka. Gracz może bowiem pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa na pierwszym kuponie po rejestracji konta i stworzyć nieco odważniejszy zakład, a jeśli zabraknie mu szczęścia i jego selekcje okażą się nietrafione, wówczas stawka wraca z powrotem na jego konto jako cashback bonus.

Blisko 50 tysięcy złotych dla fana Bayernu (ale nie tylko)

Ze sporej wygranej w forBET może cieszyć się gracz, który popisał się znakomitą wiedzą i intuicją dotyczącą kilku dyscyplin, zaś dość odważna inwestycja odpłaciła mu w piękny sposób. Typer postawił swój kupon za pomocą aplikacji mobilnej forBET, zaś stawka jego zakładu wyniosła niemało, bo aż 1600 zł.

Z perspektywy czasu gracz z pewnością nie żałuje takiej inwestycji, gdyż okazało się, że komplet czterech selekcji na jego kuponie okazał się prawidłowy, zaś kurs łączny 28,971 sprawił, że nawet po potrąceniu podatku gracz wygrał ponad 41 tysięcy złotych! Jakie typy umieścił na swoim kuponie? Przekonajmy się.

Przede wszystkim wrażenie musi robić selekcja dotycząca wygranej Bayernu Monachium nad Borussią w Dortmundzie z handicapem (-1,5). Bukmacher forBET płacił za taki scenariusz po kursie 3.50, zaś Bawarczycy bez większych problemów pokonali BVB aż 3:1.

Druga selekcja na kuponie dotyczyła wygranej Dallas Mavericks nad Miami Heat po kursie 2.95 w trakcie letniej NBA i również ten typ okazał się poprawny, jednak tutaj nie obyło się bez nerwów, gdyż mecz zakończył się wynikiem 93:92.

Kursy dwóch pozostałych typów nie były już tak imponujące i dotyczyły męskiego turnieju ATP w Cincinnati, natomiast najważniejsze jest to, że te selekcje tenisowe również okazały się poprawne, zaś wszystko razem złożyło się wysoki wygrany kupon u bukmachera forBET.

Ponad 4 tysiące złotych dla eksperta od piłki nożnej

Być może aż takiego wrażenia nie robi kwota kolejnej sporej wygranej w forBET, natomiast każdy typer z pewnością doceni zarówno wysokie kursy poszczególnych selekcji na kuponie, jak również imponujący kurs łączny. Oto szczegóły.

Gracz postawił kupon za 20 zł, na którym umieścił sześć typów dotyczących piłki nożnej. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie kursy poszczególnych selekcji. Typer obstawił m.in. triumf Szachtara w Monaco po kursie 5.20, wygraną Bayernu w Dortmundzie po kursie 2.25, a także triumf Bristol w starciu przeciwko Reading w angielskiej Championship po kursie 3.45.

A i tak jego wygrana wisiała na włosku do ostatnich sekund, a wszystko za sprawą selekcji po kursie… 1.18, czyli wygranej Salzburga nad Broendby Kopenhaga, którą Austriacy zapewnili sobie dopiero w ostatniej akcji meczu. Ostatecznie wszystko zakończyło się po myśli gracza, zaś imponujący kurs ogólny na poziomie 226.677 dał mu wygraną na kuponie rzędu ponad 4 tysięcy złotych!

  

Kibic żużla wygrywa w forBET ponad 2 tysiące złotych

W myśl powiedzenia, że nie samą piłką żyje człowiek na naszej liście wysokich wygranych kuponów u bukmachera forBET nie może zabraknąć przedstawiciela czarnego sportu, a zatem tak popularnego w naszym kraju żużla. I podobnie jak odwagi nie brakuje żużlowcom walczącym na torze, tak również sporą brawurą wykazał się jeden z klientów legalnego bukmachera forBET, który postawił dość ryzykowny kupon, dzięki czemu mógł się cieszyć ze sporej wygranej.

Otóż typer za dokładnie 192 zł postawił pojedynczy zakład SOLO, na którym jedyną selekcją był… remis w meczu GKM Grudziądz - Włókniarz Częstochowa. Jak doskonale wiadomo remisy w meczach żużlowych zdarzają się od wielkiego święta, stąd nie może dziwić fakt, żę forBET wycenił taki scenariusz po kursie 13.00.

Ostatecznie starcie w Grudziądzu zakończyło się wynikiem 45:45, zaś uradowany klient forBET chwilę później odebrał swoją wygraną w kwocie blisko 2200 zł.

Tenisowy ekspert zgarnia ponad 1600 zł za piątaka

Kto powiedział, że wysokie wygrane są autorstwa wyłącznie graczy, którzy obstawiają tylko wysokie kursy?! Okazuje się, że również typerzy decydujący się na nieco pewniejsze selekcje ze znacznie niższymi przelicznikami mogą cieszyć się z wysokiej wygranej u bukmachera forBET.

Tak z stało się chociażby w przypadku jednego z klientów tego legalnego operatora, który za przysłowiowego piątaka poprawnie wytypował 15 zdarzeń dotyczących tenisa ziemnego, zaś nawet niezbyt wysokie przeliczniki dały mu kurs łączny kuponu na poziomie 334,283, co przełożyło się na wygraną rzędu 1671 zł. Być może kwota wygranej nie zwala z nóg, jednak biorąc pod uwagę wkład musi robić wrażenie.

16 tysięcy ze złotówki dla klienta bukmachera forBET

O krok dalej od swojego poprzednika, o którym mogliście przeczytać przed momentem poszedł inny klient legalnego bukmachera forBET, który inwestując zaledwie złotówkę wygrał blisko 16 tysięcy złotych. Jak tego dokonał? Patrząc na stworzony przez niego kupon może się to wydawać dziecinnie proste! Czy takie też było w rzeczywistości?

Gracz wytypował wyniki 10 spotkań piłkarskich, natomiast patrząc na bardzo wysokie kursy każdej selekcji, a także szeroki wachlarz lig i rozgrywek wypada jedynie pogratulować wiedzy i bukmacherskiego nosa. Czapki z głów!

10 typów piłkarskich daje klientowi forBET wygraną 11 tysięcy złotych

Nieco więcej postanowił zainwestować inny z klientów bukmachera forBET, który może pochwalić się imponującą wygraną w tym legalnym serwisie. Aby tego dokonać za dokładnie 10 zł wytypował wyniki 10 spotkań piłkarskich, a że nie pomylił się w przypadku żadnej selekcji to chwilę później mógł cieszyć się z wygranej nieco ponad 11 tysięcy złotych.

Przeanalizujmy ten kupon. W jaki sposób stworzyć podobny zwycięski zakład? Okazuje się, że poza niespodziewaną wygraną Tottenhamu nad Manchesterem City typer nie obstawił nic niesamowitego, lecz w większości były to dość standardowe kursy w okolicach 1.80. Okazuje się zatem, że nie ma potrzeby wymyślania koła na nowo, aby cieszyć się sporą wygraną u bukmachera forBET.

Cztery dyscypliny na kuponie i ponad 16 tysięcy wygranej w forBET

Zupełnie inną taktykę obrał inny z naszych bohaterów, który nie ograniczył się jedynie do piłki nożnej, lecz popisał się wiedzą dotyczącą futbolu, tenisa ziemnego, żużla oraz… dartsa. Również jeśli chodzi o kursy to gracz nie miał jednolitej strategii, lecz na jego kuponie znalazły się zarówno selekcje po kiepskich kursach na poziomie 1.17, jak również nieco odważniejsze typy po kursie 2.95.

Najważniejsze jednak było to, że wszystkie okazały się poprawne, co przełożyło się na łączny kurs kuponu na poziomie 86,711, co w połączeniu ze stawką nieco ponad 200 zł pozwoliło graczowi ograć bukmachera forBET na blisko 17 tysięcy złotych.

A może zakłady przedmeczowe oraz LIVE na jednym kuponie?

Ostatni z bohaterów naszego artykułu dotyczącego wysokich wygranych u legalnego bukmachera forBET wykorzystał jedną z funkcji dostępnych dla każdego gracza posiadającego konto w tym serwisie, a mianowicie połączył na kuponie selekcje przedmeczowe z typami na żywo.

Efektem tego były dwie selekcje LIVE na piłkę nożną oraz hokejową ligę NHL, a także typ przedmeczowy dotyczący koszykarskiej ligi NBA. Gracz musiał mieć spore przekonanie co do swoich wyborów, gdyż zdecydował się zagrać ten kupon za aż 10 tysięcy złotych, jednak wkrótce po tym z pewnością nie żałował swojej decyzji, gdyż wszystkie jego selekcje okazały się poprawne, zaś on sam zgarnął na czysto prawie 38 tysięcy złotych!

FAQ Wysokie wygrane u bukmachera forBET

Kto pyta, nie błądzi. Ty pytasz - my odpowiadamy!

 • Dlaczego forBET jest dobrym wyborem dla typerów?

  ForBET jest dobrym wyborem dla typerów, ponieważ oferuje szeroki wachlarz zakładów oraz wysokie kursy na dobrym poziomie, a także atrakcyjny pakiet promocji powitalnych dla nowych graczy.

 • Jakie są warunki otrzymania bonusów powitalnych w forBET?

  Warunki otrzymania bonusów powitalnych w forBET zależą od bonusu, jednak najczęściej wymagane jest zarejestrowanie nowego konta gracza oraz wpłata depozytu.

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/poradnik-typera/wysokie-wygrane-forbet-280

Oceń ten tekst