Betclic sponsoruje bitwę freestyle'ową, a polski hip-hop znów rozbrzmiewa!

Ocena 5.00/1 głos

Betclic jest sponsorem Bitwy o Południe, jednej z największych freestyle'owych imprez w Polsce. To już kolejne wydarzenie kulturalne, które marka wspiera. Legalny bukmacher idzie poza kategorię sportową i realizuje strategię komunikacyjną z zakresu wydarzeń kulturalnych.

Betclic sponsoruje bitwę freestyle'ową, a polski hip-hop znów rozbrzmiewa!

Bitwa o Południe, której sponsorem jest Betclic, odbędzie się po raz siódmy. Najlepsi freestyle'owcy i raperzy w Polsce zmierzą się 7 stycznia w klubie P23 w Fabryce Porcelany w Katowicach. To wydarzenie cieszy się ogromnym zainteresowaniem - bilety zostały już wyprzedane kilka tygodni temu. Podobnie było z Betclic Rap Royale, bitwą zorganizowaną przez bukmachera we wrześniu 2022 roku podczas Lech Polish Hip-Hop Festival w Płocku. Wydarzenie obejrzało na żywo tysiące osób, a zasięgi w Internecie sięgały milionów wyświetleń.

Betclic Rap Royale było niezwykłym widowiskiem, które pokazało duży potencjał w wydarzeniach kulturalnych w kontekście współpracy z zakładami bukmacherskimi. Klienci Betclic mogli obstawiać wyniki bitwy, a liczba aktywnych graczy zainteresowanych wydarzeniem, nowych rejestracji czy postawionych zakładów znacząco przekroczyła nasze wstępne założenia. Dlatego zaangażowanie w Bitwę o Południe, która jest jedną z największych i najpoważniejszych freestyle'owych imprez w Polsce, było dla nas naturalnym, kolejnym krokiem. Podobnie jak w przypadku Betclic Rap Royale, oferta zakładów na Bitwę o Południe również jest dostępna w Betclic - mówi Bartłomiej Płoskonka, Country Manager Betclic w Polsce.

Polski freestyle przechodzi obecnie renesans. Na Bitwie o Południe staramy się połączyć hermetyczne środowisko zawodników z celebrytami. Bitwa o Południe to już czwarte wydarzenie kulturowe sponsorowane przez Betclic w ciągu ostatnich miesięcy. Legalny bukmacher przedtem, oprócz Betclic Rap Royale, objął patronatem również FEST Festival w Chorzowie oraz SnowFest Festival w Szczyrku. W 2023 roku bukmacher planuje ogłoszenie kolejnych projektów sponsoringowych w obszarze kultury.

Za aktywność w tej kategorii marka odebrała już pierwsze, branżowe wyróżnienia. Działania komunikacyjne bukmachera wokół Betclic Rap Royale nagrodzone zostały Złotym Spinaczem w kategorii „Sport, turystyka i rekreacja” oraz Kreaturą w kategorii „Influencer Marketing”. Razem z Betclic nagrody otrzymał Lech Polish Hip-Hop Festival oraz agencja Grupa Komunikacja+, która odpowiadała za przygotowanie i realizację strategii komunikacyjnej imprezy.

Idź do Betclic Idź do Betclic

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Betclic.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/rozrywka/betclic-sponsoruje-bitwe-freestyleowa-polski-hip-hop-rozbrzmiewa-n1160

Oceń ten tekst