Betclic stawia na hip-hop - oficjalnym partnerem gali Popkillery 2023!

Ocena 3.50/2 głosy

Betclic został oficjalnym Partnerem gali Popkillery 2023! To bardzo ważne wydarzenie w świecie hip-hopu, które odbyło się 12 kwietnia w Warszawie. Popkillery to konkurs, w którym przyznawane są nagrody za najlepsze utwory hip-hopowe w Polsce. W tym roku w konkursie wzięło udział ponad 620 000 głosujących!

Bukmacher Betclic był już wcześniej zaangażowany w kulturę hip-hopową. W zeszłym roku zorganizował bitwę freestyle'ową podczas Lech Polish Hip-Hop Festival w Płocku. Działania wokół tego projektu zostały nagrodzone Złotym Spinaczem i Kreaturą. Betclic był także sponsorem Bitwy o Południe w Katowicach oraz SnowFest Festival w Szczyrku i FEST Festival w Chorzowie.

Podczas gali Popkillery 2023, Betclic miał swoje logo na ściankach sponsorskich. Bukmacher przeprowadził również wywiady z gwiazdami hip-hopu i rozdał wejściówki na galę za pośrednictwem swoich social mediów. Na kanale YouTube Betclic pojawi się też aftermovie z wydarzenia.

Bartłomiej Płoskonka, country manager Betclic Polska powiedział: "Cieszymy się, że możemy być obecni jako partner podczas jednego z najważniejszych wydarzeń w branży hip-hop w Polsce". Mateusz Natali, redaktor naczelny serwisu Popkiller.pl dodał: "Mamy nadzieję, że wsparcie Betclica pozwoli Popkillerom rosnąć w siłę i zwiększać skalę wydarzenia".

Betclic jest zadowolony z możliwości komunikacyjnych na wydarzeniach kulturalnych i chce rozwijać swoją markę w tej kategorii. Bukmacher szuka sposobów na promowanie swojego brandu i angażuje się w projekty sponsoringowe.

Idź do Betclic Idź do Betclic

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Betclic.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/rozrywka/betclic-stawia-hip-hop-oficjalnym-partnerem-gali-popkillery-2023-n1174

Oceń ten tekst