Blanka z szansami na wygraną w Eurowizji? Polacy uwierzyli w „Bejbę”

Ocena 5.00/1 głos
Blanka z szansami na wygraną w Eurowizji? Polacy uwierzyli w „Bejbę”

Eurowizja 2023 zdobyła serca polskiego społeczeństwa, a jedną z największych gwiazd tego konkursu jest Blanka, utalentowana piosenkarka pochodząca ze Szczecina. Jej niespodziewany awans do finału Eurowizji wywołał euforię wśród fanów i mocno wzburzył statystyki bukmacherskie. Bukmacher Betclic donosi, że Polacy mocno wierzą w sukces Blanki i zdecydowanie stawiają na nią swoje zakłady.

Wczorajszy drugi półfinał Eurowizji był przełomowym momentem dla polskiej reprezentantki. Po kontrowersjach związanych z jej występem podczas lokalnych preselekcji, Blanka poświęciła dużo czasu na doskonalenie swojego wokalu. Jej wysiłki zostały docenione, a awans do finału konkursu to dla niej ogromne osiągnięcie. W sieci można znaleźć wiele komentarzy zachwyconych fanów, którzy przyznają, że jej występ w utworze "Bejba" był jednym z najlepszych w drugim półfinale. Blanka zdobyła popularność i serca widzów nie tylko w Polsce, ale na całym świecie. Jej kreacja z turkusowego materiału, na której widniał prześmiewczy napis „BEJBA”, spotkała się z pozytywnym odbiorem fanów konkursu.

Jest jasne, że Blanka zdobyła sympatię widzów Eurowizji, szczególnie tych w Polsce. Dane dostarczone przez firmę bukmacherską Betclic ujawniają, że Szwecja jest zdecydowanym faworytem konkursu, ale aż 40% kuponów związanych z Eurowizją zawiera zakłady na zwycięstwo Blanki. Polacy wierzą w jej talent i wierzą, że może zdobyć tytuł zwycięzcy. Grając za jedną postawioną złotówkę, można wygrać aż 200 złotych.

Czy Blanka uszczęśliwi nie tylko widzów przed telewizorami? Już niedługo się o tym przekonamy. Finałowy konkurs Eurowizji rozpocznie się w sobotę o 21:00. Będzie to niewątpliwie emocjonujący wieczór dla fanów muzyki i dla Blanki, która ma szansę udowodnić swoje umiejętności i zdobyć tytuł zwycięzcy. Bez względu na wynik, polska reprezentantka już teraz jest uznawana za jedną z najbardziej obiecujących artystek Eurowizji i jej talent jest niezaprzeczalny.

Idź do Betclic Idź do Betclic

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Betclic.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/rozrywka/blanka-szansami-wygrana-eurowizji-polacy-uwierzyli-bejbe-n1175

Oceń ten tekst