Driftingowe Mistrzostwa Polski na Torze Bemowo: Wielkie emocje i spektakularna rywalizacja

Ocena 5.00/1 głos
Driftingowe Mistrzostwa Polski na Torze Bemowo: Wielkie emocje i spektakularna rywalizacja

Drifty, wyścigi, gwiazdy - emocje sięgnęły zenitu na Torze Bemowo! Już drugi etap Driftingowych Mistrzostw Polski przyciągnął tłumy fanów motoryzacji. Profesjonalni drifterzy i znane osobowości telewizji oraz Internetu stanęli do rywalizacji w klasie Speed Games. To było wydarzenie, które z pewnością zostanie w pamięci każdego z 10 tysięcy widzów.

Najlepsi w klasie PRO to Paweł Korpuliński, Marco Zakouril i Dawid Sposób. Korpuliński, dzięki zwycięstwu na Torze Bemowo, objął prowadzenie w klasyfikacji generalnej. Ale walka trwa - Sposób obiecuje, że nie odpuszcza i będzie walczył do ostatniej rundy. Wszystko jest jeszcze możliwe!

A to nie wszystko! Wyścigi gwiazd również dostarczyły niesamowitych emocji. Szymon Konieczny, znany z kanału Wheel with it. na YouTube, stanął na najwyższym stopniu podium. Tuż za nim znaleźli się Robert Buczyński z kanału Hi_5 na YouTube i TikToker Kamil Szymczak. Konieczny prowadzi także w klasyfikacji generalnej, ale Szymczak czyha na jego szansę.

Nie mogło zabraknąć też Drag Race, czyli wyścigów na linii prostej. Zawodnicy, tak jak Nikodem Rozbicki, Wojtek Gola, czy Sebastian Fabijański, dali z siebie wszystko, aby zdobyć zwycięstwo. To było widowisko godne uwagi!

Czekamy na kolejne emocje! Trzeci etap DMP x Speed Games odbędzie się w Kielcach 21-22 lipca. Potem finał w Poznaniu 23-24 września. Nie możemy się doczekać kolejnych wyścigów i kolejnych wrażeń!

Jeśli nie możecie być na miejscu, nie martwcie się! Transmisje wydarzeń można śledzić na kanale YouTube marki Betclic oraz w telewizji Eleven Sports 2. To jest ten moment, w którym każdy może poczuć się jak prawdziwy fan motoryzacji!

Dziękujemy także naszym sponsorom i partnerom, którzy wspierają to wydarzenie. Super prezenty, Red Bull, maxgear, Hankook, Kaufland, xtb, GreenCell, NextBase, Sony i Milwaukee - bez Was nie byłoby takiego show!

Trzymamy kciuki za naszych zawodników i czekamy na jeszcze więcej niezapomnianych chwil na torze!

Idź do Betclic Idź do Betclic

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Betclic.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/rozrywka/driftingowe-mistrzostwa-polski-torze-bemowo-wielkie-emocje-spektakularna-rywalizacja-n1182

Oceń ten tekst