Driftujemy na Bemowie z Betclic: szybkie samochody, wyścigi i nowa formuła Drag Race!

Ocena 3.50/2 głosy
Driftujemy na Bemowie z Betclic: szybkie samochody, wyścigi i nowa formuła Drag Race!

Już w najbliższy weekend na torze Bemowo w Warszawie odbędzie się druga runda Driftingowych Mistrzostw Polski. To jedno z najważniejszych motoryzacyjnych wydarzeń w naszym kraju. Oprócz profesjonalnych kierowców, którzy będą walczyć o tytuł najlepszego driftera, będziemy mieli okazję zobaczyć influencerów i gwiazdy Internetu w wyścigach Speed Games. To będzie prawdziwa dawka niezwykłych wrażeń!

Impreza na torze Bemowo potrwa przez dwa dni, 24 i 25 czerwca. W sobotę i niedzielę będziemy świadkami zmagań 50 najlepszych drifterów w kraju. Będą rywalizować w dwóch klasach: PRO i Semi-Pro. Ale to nie wszystko! Na torze pojawi się też dziewięcioro influencerów, którzy wezmą udział w wyścigach Speed Games Drift. Są to znane osobistości, takie jak Poczciwy Krzychu, Kickster, Fusialka, Medusa, Buczooo, Wheel With It, Kamil Szymczak, Sasha the Owner i Hubert Gromadzki.

Jeśli nie możesz być na miejscu, nie martw się! Wyścigi influencerów będziesz mógł obejrzeć na żywo na kanale YouTube Betclic, który jest Partnerem Strategicznym Driftingowych Mistrzostw Polski w sezonie 2023. Transmisja będzie także dostępna w telewizji Eleven Sports 2, partnerze medialnym mistrzostw.

A to jeszcze nie wszystko! Podczas tych mistrzostw zobaczymy też zupełnie nową formułę wyścigową - Drag Race. Będzie to pojedynek dwóch samochodów na prostej linii. W pierwszej edycji tej dyscypliny wystartuje 16 gwiazd telewizji i Internetu. Na liście startowej znajdują się takie nazwiska jak Nikodem Rozbicki, Wojtek Gola, Sebastian Fabijański, Dawid Piątkowski, Czaro Czaruje, Kasia Szklarczyk, Suzan, Adrianna Krysian, Kinia Wiczyńska, Eli Anorue, Kasia Dziurska, Deejay Pallaside, Igor Łubkowski, Piotr Charaziński, High Bart i Franio.

Zawodnicy będą rywalizować w parach od soboty od godziny 18:00. Zwycięzcy każdego starcia będą przechodzić do kolejnej fazy turnieju, aż zostaną tylko dwaj najlepsi kierowcy, którzy zmierzą się w walce o Puchar Speed Games.

Jeśli jesteś fanem motoryzacji, na torze Bemowo czekają na Ciebie także inne atrakcje. Będziesz mógł porozmawiać i zdobyć autograf od profesjonalnych kierowców driftingowych i gwiazd biorących udział w wyścigach Speed Games. Ponadto będzie można zobaczyć ich samochody. Wystarczy, że będziesz posiadał specjalny cyfrowy token Speed Games Community, który można zakupić przez Internet.

A to jeszcze nie wszystko! Na torze Bemowo będzie miała miejsce wystawa CAR SHOW, na której będziemy mogli podziwiać prawdziwe perełki motoryzacji. Będzie tam klasyczne Porsche 964, nowoczesne Ferrari SF90 i samochody o mocy ponad 1000 koni mechanicznych. Łącznie będzie można zobaczyć 100 pojazdów o wartości przekraczającej 50 milionów złotych!

Impreza na torze Bemowo to doskonała okazja do promocji driftingu w Polsce. Jest to niezwykle widowiskowa i emocjonująca dyscyplina, która zyskuje coraz większą popularność nie tylko w naszym kraju, ale i na całym świecie. Partner Strategiczny wydarzenia, firma Betclic, wierzy w sukces idący własną drogą i cieszy się, że może pomóc w promocji tego niezwykłego projektu. Jeśli jesteś fanem motoryzacji, zapraszamy na cztery wydarzenia organizowane w ramach Driftingowych Mistrzostw Polski. Jeśli nie możesz być na miejscu, możesz śledzić wyścigi na kanale YouTube Betclic.

Całe wydarzenie wspierają również Super prezenty, Red Bull, maxgear, Hankook, Kaufland, xtb, GreenCell, NextBase i Sony. Partnerami medialnymi są Eleven Sports 2, Tik Tok i Radio Kierowców.

Nie możemy się już doczekać tego niezwykłego weekendu na torze Bemowo. Przybywajcie licznie, będzie to niezapomniane doświadczenie dla wszystkich fanów motoryzacji!

Idź do Betclic Idź do Betclic

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Betclic.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/rozrywka/driftujemy-bemowie-betclic-szybkie-samochody-wyscigi-nowa-formula-drag-race-n1181

Oceń ten tekst