Dziary losu. Sponsor odpicuje tatuaże kibiców Lecha za darmo, bramkarz wybierze szczęśliwców!

Ocena 5.00/1 głos

🎉 Zbijamy piątkę z Superbetem! 🤔 Czy kibicowska pasja może być jeszcze bardziej wyrazista? Superbet, sponsor strategiczny Lecha Poznań, wprowadza unikalną akcję "Odpicujemy Twoją Dziarę"! 🔥 Bramkarz Lecha, Filip Bednarek, wybierze pięć najciekawszych historii związanych z tatuażami, których posiadacze marzą o odnowieniu. To nie tylko inicjatywa, to sztuka łącząca futbol i osobisty wyraz uczuć! 🤔⚽💉

Dziary losu. Sponsor odpicuje tatuaże kibiców Lecha za darmo, bramkarz wybierze szczęśliwców!

W świecie futbolu zdarzają się nie tylko emocjonujące rozgrywki na boisku, ale także nietypowe inicjatywy, które łączą pasję piłki nożnej z sztuką i indywidualnym wyrazem uczuć. Takim unikatowym projektem jest inicjatywa Superbet, sponsora strategicznego Lecha Poznań, który we współpracy z Klubem oraz Stowarzyszeniem Kibiców „Kolejorz” postanowił "naprawić" tatuaże swoich sympatyków zupełnie za darmo. To niecodzienne wydarzenie nosi nazwę "Odpicujemy Twoją Dziarę" i ma na celu przywrócenie blasku tatuażom, których posiadacze marzą o zmianie.

Nietypowa Inicjatywa: Superbet Odnawia Tatuaże Kibiców Kolejorza Za Darmo!

Czołowym ambasadorem projektu jest bramkarz Lecha, Filip Bednarek, który sam jest pasjonatem tatuaży i dumnie prezentuje efektowne wzory na swoim ciele. Bednarek dołączy do jury, które wybierze pięć najciekawszych historii związanych z tatuażami, których posiadacze marzą o ich odnowieniu.

"Kibic wybiera swój klub na całe życie, tutaj nie ma mowy o tym, żeby ta miłość wyblakła albo żeby potrzebował zmiany. Ale przecież z tatuażem wcale nie musi być tak samo! Dlatego wspólnie ze stowarzyszeniem Kibiców Kolejorz oraz z Superbetem przeprowadzimy specjalną akcję, a przemiany bohaterów będzie można śledzić w mediach społecznościowych. Zaskoczcie mnie i przekonajcie, że to właśnie Was powinniśmy wybrać" - mówi Filip Bednarek.

Całą akcję poprowadzi doświadczone studio tatuażu OneLuck, a proces odnowienia dziar będzie nadzorowany przez artystę Patryka Miklaszewskiego, który będzie jednym z członków jury. Oprócz niego, kapitułę uzupełnią prezes Stowarzyszenia Kibiców Kolejorz, Marcin Kawka, oraz Dawid Pachura, wieloletni pracownik Lecha Poznań, ekspert w dziedzinie tatuaży.

Lech Poznań i Superbet Razem: Unikalna Akcja 'Odpicujemy Twoją Dziarę' Rusza Pełną Parą

Uważasz, że historia twojego kibicowskiego tatuażu jest ciekawa? Marzysz, żeby jednak ten projekt zmienić na bliższy sercu, zupełnie nowy? Wyślij do nas maila na adres dziara@superbet.pl, przedstaw ciekawą opowieść i koniecznie dołącz zdjęcie dziary, która wymaga naszej interwencji. Resztą my się zajmiemy – zachęca Marcin Kawka. Wiadomości muszą być przesłane do 20.12.2013, po tym terminie kapituła zbierze się, aby wybrać zwycięzców. Cały proces odnawiania tatuaży będzie można śledzić w mediach społecznościowych Superbet oraz Kibice Lecha Poznań.

To nie tylko nietypowa akcja, ale również wyjątkowe partnerstwo, ponieważ Superbet jako sponsor strategiczny Lecha Poznań angażuje się w projekty, które wychodzą poza standardowe formy promocji. W ramach tego nietypowego partnerstwa dziary kibiców Kolejorza nabiorą nowego blasku, stanowiąc jedynie część niestandardowych działań aktywizujących związanych z umową sponsorską.

Od początku współpracy, zresztą świetnie się układającej, z Lechem, stawiamy na wychodzenie z utartych schematów. Dla nas rzucenie swojego logotypu na koszulkę i wyświetlenie go na bandach to zdecydowanie za mało. Przede wszystkim chcemy być blisko kibiców, budować z nimi wspólnotę i dawać im dodatkową wartość poza samym faktem, że wspieramy ich ukochany Klub w walce o najwyższe cele. Startujemy z nowym projektem, w ramach którego wspólnie z klubem i kibicami odnowimy na skórze fanów wymagające tego tatuaże, ale podskórnie wszyscy czujemy, że przed nami w najbliższych latach wiele wspólnych, niesamowitych akcji, o których będzie się mówiło. Nasze partnerstwo ma przede wszystkim dawać radość – zapowiada Łukasz Seweryniak, CEO Superbet Polska.

Współpraca Lecha z Superbetem rozpoczęła się w lipcu tego roku i już teraz przynosi efekty w postaci nietypowych projektów, takich jak "Odpicujemy Twoją Dziarę". To jedno z największych partnerstw w polskiej piłce klubowej, które wychodzi poza standardowe ramy i stawia na aktywizację społeczności kibiców.

Idź do Superbet Idź do Superbet

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Superbet.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/rozrywka/dziary-losu-sponsor-odpicuje-tatuaze-kibicow-lecha-darmo-bramkarz-wybierze-szczesliwcow-n1195

Oceń ten tekst