Młodzieżowy szum wokół FAME FRIDAY ARENA 1 - Najlepsi raperzy stają do walki!

Ocena 3.50/2 głosy
Młodzieżowy szum wokół FAME FRIDAY ARENA 1 - Najlepsi raperzy stają do walki!

Już 20 lipca 2023 roku na terenie Hali Stulecia we Wrocławiu odbędzie się największa i najbardziej elektryzująca impreza dla fanów muzyki hip-hopowej - FAME FRIDAY ARENA 1! Ta gala freak-fightów przyciąga uwagę nie tylko swoimi wyjątkowymi walkami, ale także plejadą raperów, którzy wkraczają na arenę, by rozstrzygnąć, kto z nich jest prawdziwym królem rapu. Wydarzenie zapowiada się niezwykle emocjonująco, a jednym z mocnych partnerów tego widowiska jest renomowany bukmacher - Betclic, który śledzi te wydarzenia na bieżąco i proponuje swoje kursy.

Wśród najbardziej oczekiwanych pojedynków jest starcie Alberto przeciwko Kubańczykowi. To właśnie ta walka zdaje się być najbardziej gorąca, ponieważ między dwoma raperami doszło do ostrej wymiany zdań na różnych eventach. Kubańczyk oskarżył Alberto o plagiat, co tylko podgrzało atmosferę. Bukmacher Betclic stawia na Kubańczyka, ale fani wierzą, że Alberto ma szansę dzięki swoim lepszym warunkom fizycznym.

Kolejny pojedynek, który nie pozostaje w tyle, to starcie między Josefem Bratanem a Kuba Nowaczkiewiczem. Obaj reprezentują wytwórnię #GM2L, więc walka zapowiada się zacięta, choć brakuje tu szczególnych spięć. Betclic nie wskazuje jednoznacznego faworyta, ponieważ kursy na obu zawodników są bardzo zbliżone.

Koro i Edzio to dwaj wirtuozi freestyle’u, którzy spotkają się na arenie w prawdziwej muzycznej bitwie. Koro, zwycięzca ubiegłorocznej Betclic Rap Royale, jest tutaj zdecydowanym faworytem. Jego punchy podczas ostatniej konferencji na Edzia przekonują fanów, że 25-latek z pewnością odegra główne skrzypce w tej walce.

Z kolei Filipka czeka ciężkie wyzwanie, gdyż zmierzy się z Marcinem Dubielem, który jest zdecydowanym faworytem bukmachera Betclic. Choć Filipek jest lubiany przez publiczność, to może znaleźć wsparcie w formule walki - K1, która może lepiej pasować do jego umiejętności.

Na tej samej arenie spotkają się również dwaj influencerzy - Medusa i Jaxu. Medusa zdobył już spore uznanie jako raper i ma na koncie wiele utworów, a teraz postanowił przetestować swoje umiejętności w walce. Bukmacher Betclic stawia na niego jako faworyta, co nie dziwi, biorąc pod uwagę jego doświadczenie w muzyce.

FAME FRIDAY ARENA 1 to wydarzenie, które na pewno przyciągnie uwagę zarówno fanów muzyki hip-hopowej, jak i freak-fightów. Partnerstwo z Betclic dodaje temu wydarzeniu dodatkowej dawki adrenaliny, a dostępność tego bukmachera w Polsce sprawia, że można obserwować i obstawiać wyniki na żywo. Czekamy z niecierpliwością na to, kto wyjdzie zwycięsko z tej muzycznej oktagonowej rywalizacji!

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/rozrywka/mlodziezowy-szum-wokol-fame-friday-arena-1-najlepsi-raperzy-staja-walki-n1183

Oceń ten tekst