Superbet na Skoczniach Narciarskich: Spektakularne Działania i Ekscytujące Wydarzenia

Ocena 5.00/1 głos

🎿 Superbet podbija skocznie narciarskie! Ta marka bukmacherska nie tylko sponsoruje Polski Związek Narciarski, ale też dostarcza kibicom niezapomniane wrażenia podczas PolSKiego Turnieju 2024. Zgarnij nagrody, weź udział w Supergame, a wszystko to podczas emocjonujących konkursów skoków narciarskich. Jak Superbet zamierza dostarczyć mnóstwo dobrej zabawy? Sprawdźcie razem z nami! ❄️🏆 #Superbet #SkokiNarciarskie #PolSKITurniej

Superbet na Skoczniach Narciarskich: Spektakularne Działania i Ekscytujące Wydarzenia

Fani skoków narciarskich w Polsce mają powody do radości, ponieważ Superbet, wicelider polskiego rynku bukmacherskiego online oraz sponsor Polskiego Związku Narciarskiego (PZN), przygotował spektakularne działania, które mają zwiększyć atrakcyjność i emocje związane z tą pasjonującą dyscypliną sportu. Bukmacher obiecuje nie tylko maksymalizację korzyści dla swojej marki, ale przede wszystkim dla oddanych kibiców.

Współpraca i Angażowanie Kibiców

Superbet podjął szeroko zakrojone działania, obejmujące akcje brandowe, działania społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR), promocje produktowe oraz intensywne działania w przestrzeni cyfrowej. Od skoczni, przez internet, po ulice miast organizujących zawody – Superbet zamierza być obecny wszędzie. Łukasz Seweryniak, CEO Superbet Polska, podkreśla, że celem jest dostarczenie kibicom mnóstwa dobrej zabawy.

Partnerstwa i Współpraca Znanych Postaci

W ramach współpracy z PZN i Kanałem Sportowym, Superbet zaangażował się w „Hejt Park”, gdzie pojawił się Adam Małysz, prezes PZN. Rozmowa z Tomaszem Smokowskim to nie tylko analiza sytuacji w polskich skokach, ale także dzielenie się wspomnieniami i anegdotami przez legendę tej dyscypliny sportu. Jakub Kot, były skoczek narciarski i influencer, który współpracuje z Superbetem, podkreśla unikalną atmosferę podczas polskich konkursów, która dodaje skrzydeł zawodnikom.

Aktywne Zaangażowanie Lokalnych Społeczności

Superbet zaprasza kibiców do pełnych atrakcji stref w Wiśle, Szczyrku i Zakopanem, gdzie będą mogli wziąć udział w różnorodnych wyzwaniach sportowych i zdobyć gadżety uprzyjemniające dopingowanie skoczków. Firma deklaruje również współtworzenie oprawy pod Wielką Krokwią, gwarantując udział w tworzeniu unikalnej atmosfery, za którą odpowiada grupa Crowd Supporters.

Supergame – Gratka dla Graczy

Dla graczy Superbetu przygotowano Supergame – darmowy konkurs typerski, w którym uczestnicy mają szansę zgarnąć łącznie 150 000 złotych. Dla zwycięzcy czeka również atrakcyjna nagroda w postaci Fiata 500, którym będzie mógł jeździć zupełnie za darmo przez cały rok.

O bukmacherze Superbet

Superbet to globalny operator zakładów bukmacherskich i gier online, będący jednym z największych graczy na europejskim rynku. W Polsce działa od 2018 roku i do końca 2023 roku zdobył ponad 20% udziału w krajowym rynku bukmacherskim online, zajmując trzecie miejsce pod względem wielkości. Firma została uhonorowana wieloma nagrodami, m.in. w kategorii Najlepszy Bukmacher, Najlepsza Aplikacja Mobilna, Najlepszy Marketing, a także za przeciwdziałanie korupcji. Obecnie Superbet jest sponsorem strategicznym Lecha Poznań, co stanowi jedno z największych partnerstw w polskiej piłce klubowej. W Ekstraklasie firma wspiera także Górnika Zabrze, a w niższych ligach GKS Tychy i Stomil Olsztyn.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/skoki/superbet-skoczniach-narciarskich-spektakularne-dzialania-ekscytujace-wydarzenia-n1201

Oceń ten tekst