Superbet Wzmacnia Polskie Skoki Narciarskie: Partner Strategiczny Turnieju

Ocena 5.00/1 głos

uperbet podkręca atmosferę w polskich skokach narciarskich! Nowa Superprzewaga, atrakcje dla kibiców i partnerstwo z Lechem Poznań – nadchodzący sezon obiecuje ekscytujące chwile. 🎿🏆 Superbet, jako sponsor strategiczny, wprowadza unikalne elementy dla fanów skoków narciarskich, czyniąc każdy konkurs niezapomnianym przeżyciem! 🔥 #SuperbetSkoki #SkokiNarciarskie #SezonNarciarski

Superbet Wzmacnia Polskie Skoki Narciarskie: Partner Strategiczny Turnieju

Rozpoczynający się sezon Pucharu Świata w skokach narciarskich obiecuje być wyjątkowy dla polskich zawodników i kibiców. Adam Małysz, prezes Polskiego Związku Narciarskiego, podkreśla, że sezon ten będzie niezwykły dla polskiej drużyny, zwłaszcza z dodaniem trzeciej polskiej skoczni do kalendarza zawodów – Szczyrku. W związku z tym powstaje Polski Turniej, mający ambicje dorównać prestiżowym Turniejowi Czterech Skoczni czy norweskiemu Raw Air.

W rozmowie z Małyszem, legenda polskich skoków, poznajemy kluczowe cele dla polskiej kadry na nadchodzący sezon. Oprócz Mistrzostw Świata w Lotach Narciarskich, skoczkowie będą rywalizować w Turnieju Czterech Skoczni, Raw Air, klasyfikacji generalnej Pucharu Świata i Pucharu Narodów, a także w nowym polskim turnieju.

Dużą rolę w zwiększeniu zainteresowania kibiców polskimi skokami odgrywa Superbet, który już drugi sezon jest partnerem Polskiego Związku Narciarskiego. W nadchodzącym półroczu bukmacher planuje intensywnie zaangażować się w dodatkowe aktywacje dla kibiców na skoczniach. Podczas polskich konkursów Superbet będzie mocno obecny, oferując kibicom dodatkową atrakcję i możliwość wygrywania atrakcyjnych nagród.

Łukasz Seweryniak, CEO Superbet Polska, podkreśla, że bukmacher przygotuje specjalne strefy kibica Superbet pod skoczniami, gdzie fani będą mogli brać udział w różnych konkursach i zgarnąć nagrody. Dodatkowo, planowane są liczne zimowe gadżety dla kibiców, sprawiające, że kibicowanie polskim skoczkom stanie się jeszcze bardziej atrakcyjne.

Niezwykłe wydarzenia czekają również na Szczyrk, Zakopane i Wisłę, gdzie odbędą się zawody Polskiego Turnieju. Superbet planuje podczas tych konkursów wprowadzić nową promocję - Superprzewagę, która umożliwi klientom cieszenie się z wygranej już po pierwszej serii, przy określonej przewadze danego zawodnika.

Adam Małysz zaznacza, że nowością nie tylko w kalendarzu, ale również w samej infrastrukturze, będzie skocznia w Szczyrku i obiekt w Wisle-Malince, który przeszedł gruntowną modernizację. Dla kibiców to szansa na emocjonujące przeżycia, a dla zawodników – nowe wyzwania.

W kontekście wyników sportowych, Małysz wskazuje, że chociaż Kamila Stocha stać na wygrywanie, sport jest nieprzewidywalny. Wspomina również o Piotrze Żyle, który w poprzednim sezonie obronił tytuł mistrza świata i zajął szóste miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Pytanie, czy Żyła może być długowieczny jak Japończyk Noriaki Kasai, skaczący jeszcze po 50-tce, pozostaje otwarte, ale zdrowie i zapał Żyły są kluczowe.

Superbet, jako sponsor strategiczny Lecha Poznań i operator zakładów bukmacherskich obecny na polskim rynku od 2018 roku, zyskuje coraz większą popularność. Firma zdobyła liczne nagrody i wyróżnienia, co świadczy o jej dynamicznym rozwoju i zaangażowaniu w promocję sportu w Polsce. W nadchodzącym sezonie skoków narciarskich, Superbet z pewnością zasili atmosferę na skoczniach i wprowadzi nowe, ekscytujące elementy dla kibiców.

Idź do Superbet Idź do Superbet

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Superbet.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/skoki/superbet-wzmacnia-polskie-skoki-narciarskie-partner-strategiczny-turnieju-n1188

Oceń ten tekst