Mistrzostwa Świata 2022
10 grudnia 20:00
AngliaFrancja
3.00 3.35 2.40
Obstawiaj zakłady u najlepszych polskich legalnych bukmacherów!
Logo Fortuna
5.0

Bonus 325 zł

Kod BONUSOWY: SPRYCIARZ
Otwórz konto w Fortuna
Logo forBET
4.5

Bonus 3150 zł

Kod BONUSOWY: SPRYCIARZ +150 zł
Otwórz konto w forBET
Logo Superbet
5.0

Bonus 3754 zł

Kod BONUSOWY: SPRYCIARZ
Otwórz konto w Superbet

Typy bukmacherskie z analizami

Anglia - Francja
Typer:Expert
Typ:Francja wygra
Stawka:4/10
Logo Superbet

Superbet - po kursie 2.40

Zagraj teraz w Superbet
Analiza meczu Anglia - Francja w Mistrzostwa Świata 2022. Anglia - Francja
Typuję Francja wygra Typuję Francja wygra

Obstawiam zakład Francja wygra u bukmachera Superbet.

Zbliżający się mecz piłki nożnej między Francją a Anglią w fazie pucharowej mistrzostw Kataru w 2022 roku zapowiada się jako ekscytujące starcie między dwoma europejskimi gigantami. Obie drużyny mają do dyspozycji świetnych zawodników i już pokazały swój potencjał w fazie grupowej i 1/8 finału.

Jeśli chodzi o ostatnią formę, Francja była bardziej imponującym zespołem. Z trzema zwycięstwami i remisem prowadzili w swojej grupie, strzelając osiem goli i tracąc tylko dwa. Anglia też zajęła pierwsze miejsce w swojej grupie z dwoma zwycięstwami, remisem i porażką, strzelając sześć bramek i tracąc cztery.

Jednym z obszarów, w którym Francja ma przewagę nad Anglią, jest atak. Tacy zawodnicy jak Kylian Mbappé i Antoine Griezmann byli w świetnej formie przez cały turniej i będą stanowić zagrożenie dla obrony Anglii. Harry Kane z Anglii również był w dobrej formie, ale może mieć trudności ze znalezieniem dogodnego strzału patrząc na silną francuską obronę.

Bukmacherzy uważają obecnie Francję za faworyta do wygrania tego meczu z kursem 2,40. Kursy Anglii są nieco wyższe i wynoszą 3,00. Warto jednak zauważyć, że Anglia ma dobry bilans przeciwko Francji w ostatnich latach, z trzema zwycięstwami i remisem w ostatnich pięciu spotkaniach.

Polskim typerom polecam typ na wygraną Francji. Jednak ostatnie dobre wyniki Anglii przeciwko Francji pokazują ich potencjał i wydaje się, że są kuszącym zakładem jest również wygrana Anglii tym bardziej, że jest na to lepszy kurs.

Patrząc na resztę turnieju, zarówno Francja, jak i Anglia będą uważane za faworytów do zdobycia trofeum. Francja ma silniejszy skład i będzie starała się kontynuować triumf w Pucharze Świata w 2018 roku. Tymczasem Anglia będzie chciała wymazać wspomnienia z rozczarowującego 4 miejsca w turnieju 2018.

Podsumowując, nadchodzący mecz między Francją a Anglią zapowiada się na zacięte spotkanie. Silna forma Francji i talent w ataku dają im przewagę, ale nie można lekceważyć zdolności Anglii do kontrataków. Najlepszym typem najprawdopodobniej będzie wygrana Francji, ale wyższe kursy na Anglię sprawiają, że warto rozważyć również zakład na wygraną Anglii.

Idź do Superbet Idź do Superbet

Obstaw mecz Anglia - Francja w Superbet teraz!