Premier League
26 grudnia 18:30
Aston VillaLiverpool
4.75 4.20 1.70
Obstawiaj zakłady u najlepszych polskich legalnych bukmacherów!
Logo forBET
4.5

Bonus 3150 zł

Kod BONUSOWY: SPRYCIARZ +150 zł
Otwórz konto w forBET
Logo Superbet
5.0

Bonus 3754 zł

Kod BONUSOWY: SPRYCIARZ
Otwórz konto w Superbet
Logo Fortuna
5.0

Bonus 325 zł

Kod BONUSOWY: SPRYCIARZ
Otwórz konto w Fortuna

Typy bukmacherskie z analizami

Aston Villa - Liverpool
Typer:Expert
Typ:Liverpool wygra
Stawka:8/10
Logo Fortuna

Fortuna - po kursie 1.70

Zagraj teraz w Fortuna
Analiza meczu Aston Villa - Liverpool w Premier League. Aston Villa - Liverpool

Jeśli lubisz Premier League to musisz obstawić mecz Aston Villa - Liverpool! Liverpool jest faworytem do zwycięstwa, ale Aston Villa może sprawić niespodziankę. Do tego obie drużyny strzelają dużo bramek, więc można się spodziewać wielu emocji. Nie przegap tego emocjonującego wydarzenia i już teraz zrób swój zakład na ten mecz.

Typuję Liverpool wygra Typuję Liverpool wygra

Obstawiam zakład Liverpool wygra u bukmachera Fortuna.

Mohamed Salah i Ollie Watkins jako główni strzelcy w meczu Liverpool - Aston Villa

W 26 grudnia 2022 roku Aston Villa gościć będzie Liverpool w meczu Premier League. Obecnie bukmacherzy wskazują na faworyta w postaci Liverpoolu, który ma szansę wygrać ten mecz z kursem @ 1.65. Liverpool jest drużyną z formą, strzelającą dużo bramek - 44 gole w 15 meczach ligowych średnio prawie 3 na mecz. Do tego Liverpool wygrał wszystkie swoje mecze z drużynami z dolnej połówki tabeli. Aston Villa z kolei nie radzi sobie w spotkaniach z drużynami z czołówki ligi, tracąc wszystkie 8 meczów z drużynami z czołowej 5.

Liverpool strzela dużo bramek, ale czy wystarczy to do zwycięstwa?

Poniżej przedstawiam kilka typów bukmacherskich na mecz Aston Villa - Liverpool:

  1. Zwycięstwo Liverpoolu - Liverpool jest faworytem do wygrania tego meczu według bukmacherów, a ich dobra forma wskazuje na to, że mogą zwyciężyć.
  2. Obie drużyny strzelają bramki - Liverpool ma dobrą skuteczność w ofensywie i często strzela wiele bramek w meczach. Z kolei Aston Villa strzela bramki w większości swoich meczów u siebie.
  3. Liverpool wygrywa 2-1 - Według statystyk w meczach Liverpoolu na wyjeździe oraz w meczach Aston Villa u siebie można się spodziewać dużej liczby bramek. W tym konkretnym meczu możliwe jest, że Liverpool wygra 2-1.
  4. Strzeli gola Mohamed Salah - Salah jest jednym z najlepszych strzelców w Liverpoolu i w tym sezonie już zdobył 20 bramek. Jego skuteczność wskazuje na to, że może strzelić gola w tym meczu.
  5. Ollie Watkins strzeli gola dla Aston Villa - Watkins zaczyna odnajdywać formę pod wodzą Gerarda i zdobył 2 gole w 4 meczach od czasu przejęcia drużyny. Może być groźnym zawodnikiem dla Liverpoolu i strzelić gola w tym meczu.
Idź do Fortuna Idź do Fortuna

Obstaw mecz Aston Villa - Liverpool w Fortuna teraz!