Mistrzostwa Świata 2022
09 grudnia 20:00
HolandiaArgentyna
3.50 3.20 2.26
Obstawiaj zakłady u najlepszych polskich legalnych bukmacherów!
Logo Fortuna
5.0

Bonus 325 zł

Kod BONUSOWY: SPRYCIARZ
Otwórz konto w Fortuna
Logo Superbet
5.0

Bonus 3754 zł

Kod BONUSOWY: SPRYCIARZ
Otwórz konto w Superbet
Logo forBET
4.5

Bonus 3150 zł

Kod BONUSOWY: SPRYCIARZ +150 zł
Otwórz konto w forBET

Typy bukmacherskie z analizami

Holandia - Argentyna
Typer:Expert
Typ:Wygrana Argentyny
Stawka:3/10
Logo Superbet

Superbet - po kursie 2.26

Zagraj teraz w Superbet
Analiza meczu Holandia - Argentyna w Mistrzostwa Świata 2022. Holandia - Argentyna
Typuję Wygrana Argentyny Typuję Wygrana Argentyny

Obstawiam zakład Wygrana Argentyny u bukmachera Superbet.

Nadchodzący mecz piłki nożnej między Holandią a Argentyną w fazie pucharowej mistrzostw Kataru w 2022 roku będzie bardzo wyczekiwanym spotkaniem dwóch najbardziej utalentowanych drużyn na świecie. Obie drużyny pokazały do tej pory przebłyski swojego geniuszu w całym turnieju i będą chciały zapewnić sobie miejsce w półfinale.

Jeśli chodzi o ostatnią formę, Argentyna ma przewagę nad Holandią. Zajęli pierwsze miejsce w swojej grupie z dwoma zwycięstwami, strzelając osiem goli i tracąc tylko dwa. Holandia też zajęła pierwsze miejsce w swojej grupie z dwoma zwycięstwami i remisem, strzelając sześć bramek i tracąc pięć.

Argentyna z pewnością ma przewagę w ataku. Zawodnicy tacy jak Lionel Messi i Angel Di Maria byli do tej pory w świetnej formie przez cały turniej i będą stanowić zagrożenie dla obrony Holandii. Holenderska linia ataku z Memphis Depay na czele, choć utalentowana, nie była aż tak bezbłędna bramką.

Bukmacherzy uważają obecnie Argentynę za faworyta do wygrania tego meczu, z kursem 2,26. Kursy Holandii są nieco wyższe i wynoszą 3,50. Warto jednak zauważyć, że Holandia ma bardzo dobry bilans przeciwko Argentynie w ostatnich latach, z trzema zwycięstwami i remisem w ostatnich pięciu spotkaniach.

Dla typerów i fanów piłki nożnej najlepszym typem jest wygrana Argentyny. Jednak ostatnie dobre wyniki Holandii przeciwko nim i ich potencjał do sprawiają, że warto obstawić to spotkanie z niską stawką.

Patrząc na resztę turnieju, bez względu kto awansuje do półfinału to zarówno Argentyna, jak i Holandia będą uważane za faworytów do zdobycia trofeum. Argentyna ma gwiazdorską drużyne i doświadczenie, by zajść daleko w turnieju, podczas gdy Holandia będzie chciała wykorzystać swoją imponującą passę docierania do półfinałów Mistrzostw Świata.

Podsumowując, zbliżający się mecz Argentyny z Holandią zapowiada się na ekscytujące spotkanie. Argentyński talent ofensywny i niedawna forma dają im przewagę, obstawiamy wygraną Argentyny!

Idź do Superbet Idź do Superbet

Obstaw mecz Holandia - Argentyna w Superbet teraz!