Euro 2021
17 czerwca 21:00
HolandiaAustria
1.58 4.30 6.10
Obstawiaj zakłady u najlepszych polskich legalnych bukmacherów!
Logo forBET
4.5

Bonus 3150 zł

Kod BONUSOWY: SPRYCIARZ +150 zł
Otwórz konto w forBET
Logo Fortuna
5.0

Bonus 325 zł

Kod BONUSOWY: SPRYCIARZ
Otwórz konto w Fortuna
Logo Superbet
5.0

Bonus 3754 zł

Kod BONUSOWY: SPRYCIARZ
Otwórz konto w Superbet

Typy bukmacherskie z analizami

Domyślne zdjęcie
Typer:Expert
Typ:Powyżej 2.5
Stawka:5/10
Logo Fortuna

Fortuna - po kursie 1.73

Zagraj teraz w Fortuna
Analiza meczu Holandia - Austria w Euro 2021. Holandia - Austria

Obie ekipy wygrały swoje pierwsze mecze i awans mają na wyciągnięcie ręki. Jak obstawiać mecz Holandia - Austria?

Holandia z przednim napędem

Trzeba jednak przyznać, że zwycięstwa w premierowych spotkaniach nie były dla nich łatwe. Holandia musiała wytrzymać trudne ostatnie minuty, by nie dać sobie wydrzeć zwycięstwa Ukrainie, a Austria dosyć późno strzeliła zwycięskie gole z Macedonią Północną. Teraz zmierzą się ze sobą, jako faworyci grupy C.

Zespół prowadzony przez Franka de Boera pokazał w pierwszym meczu swoje dwa oblicza - mocny i skuteczny atak, ale także popełniającą sporo błędów obronę. Holendrzy strzelali gole w każdym z ostatnich 10 meczów, a w 8 zdobyli dwie lub więcej bramek. Jednak tylko 3 razy zachowali w nich czyste konto, a w każdym z trzech z ostatnich 6 stracili po dwa gole. Co więcej, w siedmiu z ostatnich 10 meczów z ich udziałem padło powyżej 2,5 bramek.

Austria walczy o awans

Austria nie miała tak dużej przewagi nad Macedonią Północną, jak mógłby wskazywać na to wynik. Objęła prowadzenie w meczu, ale do przerwy był już remis, a 3 punkty zapewniła sobie dopiero w ostatnich 12 minutach spotkania. Franco Foda musi pracować nad uszczelnieniem obrony, gdyż zespół traci sporo bramek. Drużyna w ostatnich ośmiu meczach tylko raz nie dała sobie strzelić gola. A Holendrzy potrafią wykorzystywać słabości defensywy przeciwnika. Austriacy nadrabiają niezłym atakiem: strzelili bramkę w 7 z ostatnich 10 meczów, a w pięciu strzelili dwie lub więcej goli.

Holendrzy pokazali w swoich ostatnich meczach, że choć mają mocną ofensywę, to nie udaje im się ustrzec błędów w obronie. I właśnie to będą chcieli wykorzystać przeciwnicy. Austriacy również nie imponują grą w defensywie, co z kolei napawa optymizmem piłkarzy i kibiców Holandii. W ostatnich meczach obu drużyn padało wiele bramek i tym spotkaniu będzie podobnie.

Obstawiamy, że w meczu Holandia - Austria padnie powyżej 2,5 bramek w forBET po kursie 1,82

Warto wspomnieć, że legalny bukmacher forBET przygotował aż 22 bonusy na EURO 2020!

Idź do Fortuna Idź do Fortuna

Obstaw mecz Holandia - Austria w Fortuna teraz!