Ekstraklasa
23 lipca 20:30
Lech PoznańRadomiak Radom
1.70 3.55 5.00
Obstawiaj zakłady u najlepszych polskich legalnych bukmacherów!
Logo Fortuna
5.0

Bonus 325 zł

Kod BONUSOWY: SPRYCIARZ
Otwórz konto w Fortuna
Logo forBET
4.5

Bonus 3150 zł

Kod BONUSOWY: SPRYCIARZ +150 zł
Otwórz konto w forBET
Logo Superbet
5.0

Bonus 3754 zł

Kod BONUSOWY: SPRYCIARZ
Otwórz konto w Superbet

Typy bukmacherskie z analizami

Ekstraklasa
Typer:Expert
Typ:Zwycięstwo gospodarzy
Stawka:5/10
Logo Superbet

Superbet - po kursie 1.55

Zagraj teraz w Superbet
Analiza meczu Lech Poznań - Radomiak Radom w Ekstraklasa. Lech Poznań - Radomiak Radom

Wraca PKO BP Ekstraklasa. Jeden z beniaminków zagra w niej po 36-letniej przerwie i od razu czeka go starcie z potęga naszej ligi, choć w ostatnim sezonie nieco upadłą. Jak obstawiać mecz Lech Poznań - Radomiak Radom?

Narzekamy na nią, denerwujemy się na słaby poziom i brak sukcesów w Europie, ale kiedy jej nie ma, to czegoś brakuje. Nasza Ekstraklasa jest jedyna w swoim rodzaju. Już piątkowe starcie powinno dostarczyć nam sporych emocji, bo Lech Poznań musi jak najszybciej zacząć odbudowywać mocno nadszarpnięte zaufanie swoich kibiców.

Lech chce narzucić styl

Przed meczem nowy- stary trener Lecha, Maciej Skorża przyznawał, że Radomiak to dla niego najgorszy z możliwych rywali na rozpoczęcie rozgrywek. A wszystko dlatego, że to klub z jego rodzinnego miasta. Szkoleniowiec komplementował przy tym grę przeciwnika, doceniając wykonywane przez piłkarzy stałe fragmenty gry. Nie ma jednak wątpliwości, że to jego zespół jest wręcz zobowiązany, aby prowadzić grę i jak najszybciej narzucić swoje warunki. Nie możemy przespać początku spotkania. Chcę widzieć drużynę, która nie marnuje ani minuty na boisku - zapowiedział na konferencji Skorża. A to zwiastuje, że Lech Poznań od początku meczu rzuci się na rywala i będzie ustawiony ofensywnie.

Trener trochę narzekał na brak transferów, zwłaszcza brak zakontraktowania Jere Uronena i Damiana Kądziora, jednak doskonale zdaje sobie sprawę, że to nie będzie żadnym usprawiedliwieniem w tym meczu. Przyznał również, że jest mocno zbudowany formą swoich zawodników i zapowiada, że celem drużyny jest reguarne wygrywanie i zdobywanie punktów, zwłaszcza na swoim stadionie.

Radomiak jeszcze się zgrywa

W zespole Radomiaka Radom nastroje również są bojowe. Oczywiście trener Dariusz Banasik zdaje sobie sprawę z klasy rywala, ale zapowiada, że jego zespół zamierza sprawić niespodziankę. Dodaje również, że drużyna jest dopiero na etapie budowy, gdyż klub w ostatnich tygodniach zasiliło sporo nowych piłkarzy, m.in. Luis Machado i Filip Nascimento. Banasik wspomniał również, że z trenerem Skrożą znają się bardzo dobrze jeszcze z czasów wspólnej pracy w Legii Warszawa. Docenia zawodników Lecha, ale zamierza postawić się faworytowi. Jak? My mamy swój plan i taktykę. Analiza przeciwnika jest zawsze, my patrzymy na siebie i nie możemy się bać, wykorzystując słabe punkty przeciwnika. W każdym zespole można je dostrzec i postaramy się je wykorzystać.

Lech Poznań jest zdecydowanym faworytem tego spotkania. Zwłaszcza, że zagra na stadionie INEA przy Bułgarskiej. Trener Maciej Skorża zrobi wszystko, by zespół zgarnął 3 punkty, by start Ekstraklasy był udany. Radomiak może okazać się całkiem wymagającym beniaminkiem, ale na razie rzeczywiście drużyna jest w przebudowie. A brak zgrania, zwłaszcza w defensywie, będzie idealnym polem do popisu dla atakujących Lecha.

Obstawiamy, że Lech Poznań wygra z Radomiakiem Radom w Superbet po kursie 1,65

Obstawiamy, że w meczu Lech Poznań - Radomiak Radom padnie

  • Więcej goli w 2. połowie
  • Remis w jednej z połów

​​​​​​​zakład łączony z oferty SuperBets w Superbet po kursie 2,10

Spodziewamy się, że początkowo obie drużyny będą się nieco badać, a mecz nabierze rozpędu w dalszej jego części. I raczej obędzie się bez agresywnej gry, gdyż oba zespoły wolą uniknąć kontuzji i kartek już na początku sezonu, który z pewnością będzie wymagający.

Obstawiamy, że w meczu Lech Poznań - Radomiak Radom padnie poniżej 4,5 żółtych kartek w Fortuna po kursie 1,56

Idź do Superbet Idź do Superbet

Obstaw mecz Lech Poznań - Radomiak Radom w Superbet teraz!