Mistrzostwa Świata 2022
28 marca 20:45
PolskaAndora
1.02 23.00 61.00
Obstawiaj zakłady u najlepszych polskich legalnych bukmacherów!
Logo Fortuna
5.0

Bonus 325 zł

Kod BONUSOWY: SPRYCIARZ
Otwórz konto w Fortuna
Logo forBET
4.5

Bonus 3150 zł

Kod BONUSOWY: SPRYCIARZ +150 zł
Otwórz konto w forBET
Logo Superbet
5.0

Bonus 3754 zł

Kod BONUSOWY: SPRYCIARZ
Otwórz konto w Superbet

Typy bukmacherskie z analizami

Domyślne zdjęcie
Typer:Expert
Typ:Powyżej 4.5
Stawka:5/10
Logo forBET

forBET - po kursie 2.28

Zagraj teraz w forBET
Analiza meczu Polska - Andora w Mistrzostwa Świata 2022. Polska - Andora

Po spotkaniu z reprezentacją Węgier, które skończyło się remisem 3:3, teraz czas na spotkanie z Andorą. Kibice nawet nie wyobrażają sobie innego scenariusza, niż zwycięstwo naszej kadry. I to okazałe, a nie minimalne. Jak typować mecz Polska vs. Andora?

W trzech meczach kwalifikacyjnych odbywających się na przestrzeni tygodnia kadra Polski celowała w zdobycie co najmniej 6 punktów. Tak zakładały media, eksperci i kapitan - Robert Lewandowski. Zapewne i Paulo Sousa wiedział, że jest to najbardziej możliwa zdobycz. Wiemy już, że ten scenariusz jest nierealny. Z pewnością jednak w te plany wkalkulowane było zwycięstwo z reprezentacją Andory i to akurat pozostaje bez zmian.

W 7 z ostatnich 10 meczów domowych nasi piłkarze strzelili 2 lub więcej bramek. Do tego spotkania podchodzą z 5 zwycięstwami z rzędu w eliminacjach do mistrzostw świata u siebie. Reprezentacja Polski na swoim terenie jest niepokonana od 7 takich spotkań, a wygrała 6 z nich.

Lewandowski, Milik, Piątek = grad goli

Andora w rankingu FIFA zajmuje 151 miejsce. W pierwszym meczu kwalifikacyjnym do Mundialu w Katarze w 2022 roku uległa Albanii 0:1. To była ich 5 porażka z rzędu, nie wygrali żadnego z ostatnich 12 spotkań. Piłkarze Andory tylko 2 razy zachowali w nich czyste konto. W ostatnich 40 meczach wygrali raz! Było to w 2017 roku, co ciekawe, w meczu z Węgrami (1:0). Andora przegrała 13 z ostatnich 15 meczów eliminacyjnych, w ostatnich pięciu stracili 11 bramek. W 26 takich meczach zanotowali jeden remis, pozostałe przegrali.

To będzie dużo łatwiejszy mecz dla reprezentacji Polski, niż poprzedni z Węgrami. Zagrają u siebie, co prawda nie na Stadionie Narodowym, ale także w Warszawie -na stadionie Legii przy ul. Łazienkowskiej. Polska zwykle dobrze radzi sobie ze słabeuszami, a już zwłaszcza u siebie. Obowiązkiem naszej kadry jest to spotkanie wygrać, a z najlepszym piłkarzem-napastnikiem świata osłodzić je kibicom kilkoma bramkami.

Obstawiamy, że w meczu Polska vs. Andora padnie powyżej 4,5 goli w eTOTO po kursie 2,30

Idź do forBET Idź do forBET

Obstaw mecz Polska - Andora w forBET teraz!