Mistrzostwa Świata 2022
30 listopada 20:00
PolskaArgentyna
8.50 4.30 1.48
Obstawiaj zakłady u najlepszych polskich legalnych bukmacherów!
Logo Superbet
5.0

Bonus 3754 zł

Kod BONUSOWY: SPRYCIARZ
Otwórz konto w Superbet
Logo Fortuna
5.0

Bonus 325 zł

Kod BONUSOWY: SPRYCIARZ
Otwórz konto w Fortuna
Logo forBET
4.5

Bonus 3150 zł

Kod BONUSOWY: SPRYCIARZ +150 zł
Otwórz konto w forBET

Typy bukmacherskie z analizami

Polska - Argentyna
Typer:Expert
Typ:remis
Stawka:5/10
Logo Fortuna

Fortuna - po kursie 4.30

Zagraj teraz w Fortuna
Analiza meczu Polska - Argentyna w Mistrzostwa Świata 2022. Polska - Argentyna
Typuję remis Typuję remis

Obstawiam zakład remis u bukmachera Fortuna.

Bardzo trudno przewidzieć zwycięzcę meczu piłkarskiego w Katarze pomiędzy Polską a Argentyną, ponieważ drużyny te nie grały ze sobą w ostatnich latach. Można jednak przedstawić analizę typów zakładów dla polskiego kibica piłki nożnej.

Polska zajmuje obecnie 26 miejsce w światowym rankingu FIFA, podczas gdy Argentyna zajmuje 3. miejsce. Polska jest w dobrej formie w ostatnich latach, dochodząc do ćwierćfinału mistrzostw świata 2018. Tymczasem Argentyna ma ostatnio bardziej niespójną formę i nie dotarła do ćwierćfinału dużego turnieju od Mistrzostw Świata 2014.

Polska ma silny ofensywny skład, w skład którego wchodzą doświadczeni gracze, tacy jak Robert Lewandowski i Piotr Zieliński. Zespół ma również dobre wyniki w obronie, tracąc tylko 9 bramek w ostatnich 10 meczach. Z drugiej strony Argentyna nie ma problemów ze strzelaniem golów. Lionel Messi oraz Angel Di Maria mimo iż niebawem wybiorą się na emeryturę to tworzą bardzo spójny atak, strzelili 20 bramek w ostatnich 10 meczach.

Biorąc pod uwagę powyższe czynniki, polski kibic piłki nożnej może czuć, że Polska ma duże szanse na wygranie meczu i powinien mieć nadzieje na awans Polski do strefy pucharowej. Jednak Argentyna wciąż ma w swoim składzie kilku wartościowych graczy i może potencjalnie wywołać zdenerwowanie, jeśli będą w stanie pokazać swoją najlepszą formę.

Idź do Fortuna Idź do Fortuna

Obstaw mecz Polska - Argentyna w Fortuna teraz!