Mistrzostwa Świata 2022
06 grudnia 20:00
PortugaliaSzwajcaria
1.91 3.55 4.50
Obstawiaj zakłady u najlepszych polskich legalnych bukmacherów!
Logo Fortuna
5.0

Bonus 325 zł

Kod BONUSOWY: SPRYCIARZ
Otwórz konto w Fortuna
Logo forBET
4.5

Bonus 3150 zł

Kod BONUSOWY: SPRYCIARZ +150 zł
Otwórz konto w forBET
Logo Superbet
5.0

Bonus 3754 zł

Kod BONUSOWY: SPRYCIARZ
Otwórz konto w Superbet

Typy bukmacherskie z analizami

Portugalia - Szwajcaria
Typer:Expert
Typ:Portugalia wygra
Stawka:7/10
Logo forBET

forBET - po kursie 1.91

Zagraj teraz w forBET
Analiza meczu Portugalia - Szwajcaria w Mistrzostwa Świata 2022. Portugalia - Szwajcaria
Typuję Portugalia wygra Typuję Portugalia wygra

Obstawiam zakład Portugalia wygra u bukmachera forBET.

Dzisiejszy mecz piłki nożnej między Portugalią a Szwajcarią w fazie pucharowej mistrzostw Kataru w 2022 roku będzie zaciekłym starciem dwóch europejskich potęg. Obie drużyny imponowały w fazie grupowej i będą chciały zapewnić sobie miejsce w ćwierćfinale.

Jeśli chodzi o ostatnią formę w fazie grupowej, Portugalia zaprezentowała się lepiej Szwajcarią. Zajęli pierwsze miejsce w swojej grupie z dwoma zwycięstwami, strzelając dziewięć goli i tracąc tylko dwa. Szwajcaria też zajęła drugie miejsce w swojej grupie z dwoma zwycięstwami, remisem i porażką, strzelając pięć bramek i tracąc pięć.

Jednym z obszarów, w którym Portugalia ma zdecydowaną przewagę to doświadczenie. Tacy zawodnicy jak Cristiano Ronaldo, Bernardo Silva i João Felix są w świetnej formie przez cały turniej i będą stanowić zagrożenie dla obrony Szwajcarii. Linia frontu Szwajcarii, choć utalentowana, nie ma aż takich umiejętności strzeleckich.

Bukmacherzy uważają obecnie Portugalię za faworyta do wygrania tego meczu, z kursem 1,91. Kursy Szwajcarii są wyższe i wynoszą 4.50, za remis bukmacherzy płacą 3,55. Warto zauważyć, że Szwajcaria nie jest chłopcem do bicia i mimo iż kilka lat temu przegrała bitwę o w Mistrzostwach Europy z Polską.

Typujemy wygraną Portugalii. Kurs na zwycięstwo 1,91 wydaje się wysoki i nie docenia ekipy Cristiano Ronaldo.

Jednym z graczy, na którego warto zwrócić uwagę w tym meczu dla Portugalii, jest Cristiano Ronaldo. Legendarny napastnik był w świetnej formie przez cały turniej, strzelając cztery gole w trzech meczach. Jego dyspozycja może być kluczowa w zapewnieniu zwycięstwa Portugalii.

Za zwycięstwem Portugalii w tym meczu przemawia kilka argumentów. Ich doświadczenie i świetny atak dają im przewagę nad Szwajcarią, a ich silna ostatnia forma sugeruje, że są w dobrej formie przed tym meczem. Ponadto ich największa gwiazda, Cristiano Ronaldo, będzie zdeterminowany, by poprowadzić swoją drużynę do zwycięstwa i utrzymać imponujący rekord strzelecki w turnieju.

Podsumowując, nadchodzący mecz pomiędzy Portugalią a Szwajcarią zapowiada się na bardzo zacięte spotkanie. Doświadczenie Portugalii i siła ataku dają im przewagę, ale ostatnie dobre wyniki Dyspozycja Cristiano Ronaldo będzie kluczowa dla Portugalii, a ich silna ostatnia forma sugeruje, że są w zdecydowanym faworytem w starciu o ćwierćfinał Mundialu w Katarze.

Idź do forBET Idź do forBET

Obstaw mecz Portugalia - Szwajcaria w forBET teraz!