Mistrzostwa Świata 2022
27 marca 20:45
SerbiaPortugalia
5.20 3.95 1.72
Obstawiaj zakłady u najlepszych polskich legalnych bukmacherów!
Logo forBET
4.5

Bonus 3150 zł

Kod BONUSOWY: SPRYCIARZ +150 zł
Otwórz konto w forBET
Logo Superbet
5.0

Bonus 3754 zł

Kod BONUSOWY: SPRYCIARZ
Otwórz konto w Superbet
Logo Fortuna
5.0

Bonus 325 zł

Kod BONUSOWY: SPRYCIARZ
Otwórz konto w Fortuna

Typy bukmacherskie z analizami

Domyślne zdjęcie
Typer:Expert
Typ:Remis
Stawka:3/10
Logo Superbet

Superbet - po kursie 3.95

Zagraj teraz w Superbet
Analiza meczu Serbia - Portugalia w Mistrzostwa Świata 2022. Serbia - Portugalia

Reprezentacje Serbii i Portugalii zgodnie wygrały swoje pierwsze mecze w eliminacjach do Mistrzostw Świata w Katarze w 2022 r. W sobotę zmierzą się w bezpośrednim spotkaniu. Jak typować mecz Serbia vs. Portugalia?

Gospodarzem pierwszego starcia tych drużyn będzie Serbia. W poprzednim spotkaniu kadra prowadzona przez Dragana Stojkovicia wygrała z Irlandią 3:2. Piłkarze są nastawieni bojowo i chcą pokonać mistrzów Europy. Pewności siebie dodają im ostatnie wyniki - są niepokonani od 5 meczów. W ostatnich dwóch spotkaniach Serbia strzeliła 8 goli. Ma tylko dwie porażki i aż 7 zwycięstw w ostatnich 13 meczach u siebie. Piłkarze tej reprezentacji nie przegrali 9 domowych spotkań eliminacyjnych do mundialu, wygrali 6 z nich. W krótkiej historii swojego kraju w roli gospodarza rozegrali 22 mecze kwalifikacyjne do mistrzostw świata i przegrali tylko raz - 0:3 z Belgią.

Portugalia mocniejsza na papierze

Portugalczycy w rankingu zespołów narodowych wyprzedzają Serbię o 25 miejsc. Jednak zespół mistrzów Europy z 2016 roku, naszpikowany gwiazdami z Cristiano Ronaldo na czele, potrzebował samobójczego trafienia, by wygrać z Azerbejdżanem. Nie jest to jednak niespodzianką, gdyż reprezentacja Portugalii zwykle wolno rozkręca się w eliminacjach. To zwycięstwo oznaczało 6 czyste konto w 8 meczu. Jedyna porażka, jakiej doznali podopieczni Fernando Santosa w ostatnich 11 meczach, miała miejsce w listopadzie z Francją w ramach Ligi Narodów.

Portugalia dobrze prezentuje się przede wszystkim w defensywie. Dwa lub więcej goli drużyna straciła tylko w jednym z 11 meczów. Pomimo ciężkiej przeprawy z Azerami, ich ofensywa wciąż budzi respekt. Piłkarze nie trafili do bramki przeciwnika tylko raz na ostatnich 5 spotkań. Przyjeżdżając na stadion w Belgradzie jadą wygrać po raz ósmy w 10 meczu wyjazdowym z rzędu.

Oba zespoły wygrały pierwsze mecze kwalifikacyjne w grupie A i są głównymi pretendentami do wyjazdu na mundial w Katarze w 2022 roku. Serbia u siebie traci niewiele bramek, ale Portugalia zawsze dobrze radzi sobie w eliminacjach do mistrzostw świata. Goście zwykle wolno się w nich rozkręcają i wygrywają wtedy, kiedy muszą. W rewanżu zdecydowanym faworytem będzie Portugalia, ale na stadionie w Belgradzie Serbia potrafi postawić się najlepszym.

Obstawiamy, że w meczu Serbia vs. Portugalia padnie remis (X) w eTOTO po kursie 3,90

W ostatnich 8 meczach Portugalczycy 6 razy zachowali czyste konto. U siebie Serbia jest niepokonana od 9 meczów eliminacyjnych do mistrzostw świata. Obie drużyny będą chciały wyjść z tego pojedynku cało. Pomimo ogromnej siły w ataku jednej i drugiej reprezentacji nie zanosi się na intensywną wymianę ognia.

Obstawiamy, że w meczu Serbia vs. Portugalia padnie mniej niż 2,5 gola w Fortuna po kursie 1,85

Idź do Superbet Idź do Superbet

Obstaw mecz Serbia - Portugalia w Superbet teraz!