Euro 2021
12 czerwca 15:00
WaliaSzwajcaria
4.25 3.12 2.13
Obstawiaj zakłady u najlepszych polskich legalnych bukmacherów!
Logo Superbet
5.0

Bonus 3754 zł

Kod BONUSOWY: SPRYCIARZ
Otwórz konto w Superbet
Logo Fortuna
5.0

Bonus 325 zł

Kod BONUSOWY: SPRYCIARZ
Otwórz konto w Fortuna
Logo forBET
4.5

Bonus 3150 zł

Kod BONUSOWY: SPRYCIARZ +150 zł
Otwórz konto w forBET

Typy bukmacherskie z analizami

Domyślne zdjęcie
Typer:Expert
Typ:Remis
Stawka:5/10
Logo Fortuna

Fortuna - po kursie 3.05

Zagraj teraz w Fortuna
Analiza meczu Walia - Szwajcaria w Euro 2021. Walia - Szwajcaria

Przed nami drugie spotkanie EURO 2020. Tym razem w grupie A dojdzie do starcia m.in. Garetha Bale'a z Xerdanem Shaqirim. Jak obstawiać mecz Walia vs. Szwajcaria?

Walia stawia mur

Walia zajęła drugie miejsce w swojej grupie kwalifikacyjnej do EURO 2020, podczas gdy Szwajcaria w swojej okazała się najlepsza. Jednak na turnieju wszystko to nie będzie miało większego znaczenia, ponieważ obie ekipy dysponują podobnym potencjałem. Mają w grupie silną reprezentację Włoch, więc celują w zajęcie drugiego miejsca. Zespoły zanotowały odmienne wyniki w meczach przed EURO. Walia przegrała jedno spotkanie przegrała, a drugie zremisowała. Podopieczni Roberta Page'a przegrali z Francją 0:3 i podzielili się punktami z Albanią (0:0). Co więcej, piłkarze z Wysp nie strzelili więcej niż jednego gola w 12 z ostatnich 13 meczów. Z drugiej strony mają 7 czystych kont w ostatnich 10 spotkaniach. W tych 7 spotkaniach padło poniżej 2,5 goli.

Szwajcaria usprawniona przed EURO 2020

Szwajcaria podchodzi do tego meczu po dwóch wygranych spotkaniach, jednak ostatnia to 7:0 ze słabym Liechtensteinem. Zawodnicy Vladimira Petkovica wygrali każdy z ostatnich 6 meczów i są niepokonani od 7 spotkań. W 5 z 6 zwycięskich meczach Szwajcarzy strzelili 2 lub więcej goli, a w 3 z 6 nie dali sobie strzelić bramki. Ostatnie mecze, choć niektóre z bardzo słabymi przeciwnikami, pokazały ogromną poprawę gry Helwetów. We wcześniejszych 7 meczach, zanim zaliczyli serię 6 wygranych, w czterech nie odnieśli zwycięstwa ani nie zachowali czystego konta.

Szwajcaria naprawdę poprawiła swoją grę w ostatnim czasie, co zaowocowało dwiema wygranymi w kwalifikacjach do Mundialu 2022 i zwycięstwami w ostatnich sparingach. Z kolei Walia nie radziła sobie tak dobrze w meczach towarzyskich i wydaje się, że jedynym ich pomysłem na grę jest obrona i nastawienie na kontry. Obie ekipy dysponują dobrą defensywą, co może mieć wpływ na liczbę bramek. W kwalifikacjach do EURO 2020 Walia straciła tylko 6 goli w 8 spotkaniach, w ostatnich meczach defensywa również spisywała się nieźle. Podobną siłą dysponuje reprezentacja Szwajcarii. Dla obu ekip najważniejsze będzie nie przegrać pierwszego meczu i nie postawić się pod ścianą od początku turnieju.

Obstawiamy, że w meczu Walia - Szwajcaria padnie remis w forBET po kursie 3,10

Pamiętaj, że legalny bukmacher forBET przygotował aż 22 bonusy na EURO 2020!

Idź do Fortuna Idź do Fortuna

Obstaw mecz Walia - Szwajcaria w Fortuna teraz!