Mundial Brazylia 2014
15 czerwca 03:00
Wybrzeże Kości SłoniowejJaponia
2.80 3.40 2.70
Obstawiaj zakłady u najlepszych polskich legalnych bukmacherów!
Logo Fortuna
5.0

Bonus 325 zł

Kod BONUSOWY: SPRYCIARZ
Otwórz konto w Fortuna
Logo Superbet
5.0

Bonus 3754 zł

Kod BONUSOWY: SPRYCIARZ
Otwórz konto w Superbet
Logo forBET
4.5

Bonus 3150 zł

Kod BONUSOWY: SPRYCIARZ +150 zł
Otwórz konto w forBET

Typy bukmacherskie z analizami

Domyślne zdjęcie
Typer:Expert
Typ:Tak
Stawka:7/10
Logo Betfan

Betfan - po kursie 2.00

Zagraj teraz w Betfan
Analiza meczu Wybrzeże Kości Słoniowej - Japonia w Mundial Brazylia 2014. Wybrzeże Kości Słoniowej - Japonia

Bez wątpienia Wybrzeże Kości Słoniowej jest obecnie najlepszą reprezentacją z Czarnego Kontynentu i nie bez powodu Słonie bierze się pod uwagę w kontekście ćwierćfinału. Jest to całkiem prawdopodobny scenariusz. WKS to bardziej europejski zespół niż afrykański, dlatego ich gra może się podobać i nie ma tutaj mowy o jakimś chaosie z ich strony.

Sama drużyna, to w końcu plejada gwiazd z najlepszych europejskich zespołów jak Emmanuel Eboue, Kolo Toure, Didier Ya Konan czy w końcu absolutny lider Yaya Toure. Za sprawą tych zawodników Słonie po raz kolejny mogą sprawić swoim sympatykom miłą niespodziankę na Mistrzostwach świata.

#bookie-advert-fortuna#

Najlepszym rozwiązaniem w spotkaniu z Japonią będzie zakład, że obie ekipy strzelą przynajmniej po jednej bramce. Nie od dzisiaj wiadomo, że Wybrzeże Kości Słoniowej ma zdecydowanie lepszą formację ofensywną niż defensywną. W ostatnim meczu przeciwko słabiutkiemu Salvadorowi stracili bramkę, było to zarazem siódme kolejne spotkanie, w którym nie potrafili zachować czystego konta. Ostatecznie wygrali mecz po bramkach niezawodnego Didiera Drogby i Gervinho.

Wybrzeże Kości Słoniowej zakwalifikowało się na Mundial po raz 3 zrzędu, w 2006 roku Niemczech i w 2010 w RPA drużyna bez historii odpadła w fazie grupowej wtedy wyszedł brak doświadczenia i ogrania w wielkich imprezach świetowej rangi. Dzisiaj w 2014 roku WKS jest drużyną kompletną, z doświadczeniem drużynowym i indywidualnym, myślę, że już pora aby drużyna Afrykańska odegrała znaczącą rolę na Mistrzostwach Świata.

Widowiskowa gra Japonii.

Japonia raczej nie narobi szumu na tych mistrzostwach. Mają dobrą reprezentację, ale na warunki azjatyckie. Na własnym kontynencie są niezwykle mocni, ciężko ich pokonać szczególnie przed własną publicznością. Wyjazd do Brazylii na Mundial nie przyniesie sukcesów, bo zazwyczaj jeśli już wyjeżdżają gdzieś dalej na takie rozgrywki, to szybko kończą swój udział i wracają do domu. Grupa mimo że bardzo wyrównana, to kraj kwitnącej wiśni wygląda tutaj najgorzej ze wszystkich. Oczywiście jak w większości zespołów także i w tej reprezentacji nie brakuje gwiazd jak Keisuke Honda z Milanu, czy Kagawa z Manchesteru United. Jest również Okasaki, który także może napędzać ataki Japończyków.

Drużynę z Azji w każdym meczu ogląda się bardzo przyjemnie, bo rzadko zdarza się by w meczach z ich udziałem nie padła żadna bramka. Wręcz przeciwnie pada ich sporo jak w ostatnich meczach towarzyskich. Zwycięstwa 4:3 z Zambią, 3:1 z Kostaryką, 4:2 z Nową Zelandią czy 3:2 z Belgią. Jak widać bardzo dużo strzelają, ale często przy tym sami tracą trochę goli, dlatego typ na both to score w meczu z Wybrzeżem Kości Słoniowej wygląda bardzo solidnie.

Zwycięstwo Słoni z Afryki i BTS

Oprócz bramek z obu stron w tym meczu spodziewam się także zwycięstwa afrykańskiego potentata. Zdecydowanie bardziej podpadają im warunki na mistrzostwach w Brazylii aniżeli Japonii. W starciu z kolosami słabo zbudowani Azjaci nie będą mieli większych szans. Mają swoje zalety jak szybkość czy zwinność, ale oprócz strzelenia strzelenia honorowej bramki nie wróżę im tutaj większych sukcesów przynajmniej w starciu z Wybrzeżem Kości Słoniowej.

Być może w dalszych rywalizacjach z Kolumbią czy Grecją będą w stanie zrobić coś więcej. Kurs 2.60 na zwycięstwo Słoni wystawione przez Fortuna wygląda bardzo dobrze, także 2.00 na BTS polecam zagrać już teraz, bo do rozpoczęcia Mundialu może nie co spaść.

Wybrzeże Kości Słoniowej - Japonia typy bukmacherskie

Polecamy obstawić mecz WKS z Japonią w czołowych bukmacherów internetowych Fortuna, STS, forBET, eTOTO, LV BET, Totolotek, TOTALbet lub Milenium.

  • Obydwie drużyny strzelą gola - spotykają się drużyny z dobrym atakiem i nie do końca dobrą linią obrony, mimo iż na Mistrzostwach z reguły pada mało golu tutaj widzę po co najmniej jednym z każdej ze stron. Obstaw w Fortuna za @2.20
  • Wybrzeże Kości Słoniowej wygra - kursy bukmacherskie na to spotkanie są bardzo wyrównane jednak to piłkarze WKS będą dyktować warunki gry. Kurs @2.60 w Milenium jest wyjątkowo wysoki.
Idź do Betfan Idź do Betfan

Obstaw mecz Wybrzeże Kości Słoniowej - Japonia w Betfan teraz!