US Open
02 września 20:00
Alexander ZverevDiego Schwartzman
1.83 1.98
Obstawiaj zakłady u najlepszych polskich legalnych bukmacherów!
Logo forBET
4.5

Bonus 3150 zł

Kod BONUSOWY: SPRYCIARZ +150 zł
Otwórz konto w forBET
Logo Superbet
5.0

Bonus 3754 zł

Kod BONUSOWY: SPRYCIARZ
Otwórz konto w Superbet
Logo Fortuna
5.0

Bonus 325 zł

Kod BONUSOWY: SPRYCIARZ
Otwórz konto w Fortuna

Typy bukmacherskie z analizami

Domyślne zdjęcie
Typer:Expert
Typ:Diego Schwartzman
Stawka:10/10
Logo Superbet

Superbet - po kursie 1.98

Zagraj teraz w Superbet
Analiza meczu Alexander Zverev - Diego Schwartzman w US Open. Alexander Zverev - Diego Schwartzman

W meczu 1/8 finału spotkają się dziś Alexander Zverev i Diego Schwartzman. Obaj dotarli w ubiegłym roku do trzeciej rundy turnieju. Zverev powalczy o ćwierćfinał po raz pierwszy, Schwartzman z kolei spróbuje powtórzyć rezultat z roku 2017, kiedy to znalazł się w najlepszej ósemce turnieju wielkoszlemowego po raz pierwszy w karierze.

Śmiało można powiedzieć, że tenisistów tych dzieli dosłownie wszystko. Ofensywny i potężnie serwujący, mierzący blisko 2 metry wzrostu Sasha Zverev kontra jeden z najniższych zawodników w tourze, którzy najlepiej czuje się na kortach ziemnych. Odzwierciedla to dotychczasowy bilans H2H wynoszący 1:1, przy czym ostatnie zwycięstwo Zvereva miało miejsce w listopadzie ubiegłego roku na korcie twardym. Jak widać, "na papierze" wszystkie atuty ma po swojej stronie niemiecki tenisista rosyjskiego pochodzenia, a jednak warto podkreślić, że w drodze do 1/8 finału spędził on na korcie już ponad 10 godzin. Pierwsze dwa mecze to bardzo wyrównane pięciosetówki, z teoretycznie słabszymi od Zvereva przeciwnikami. W trzech meczach tenisista dał się przełamać aż 10 razy, podczas gdy Schwartzman zaledwie 4. Argentyńczyka można pochwalić za return i wygrane punkty po drugim serwisie rywala. Procent punktów zdobywanych po drugim serwisie utrzymuję się dotychczas w okolicy 55%, w dwóch pierwszych meczach podobne statystyki dotyczyły także pierwszego serwisu przeciwnika.

Chociaż to ceglana mączka jest ulubioną nawierzchnią Schwartzmana, to w tym sezonie na kortach twardych radzi sobie równie dobrze co Zverev (mają identyczny bilans zwycięstw i porażek wynoszący 16/7). Diego jak dotąd nie stracił w turnieju nawet seta, a jego szybkość oraz to, że nie ma dla niego straconych piłek mogą być atutem w grze z nieco już zmęczonym Niemcem, który ponadto od dłuższego czasu ma problem z utrzymaniem jednakowego poziomu gry.

Nasz typ:

Diego Schwartzman wygra mecz - kurs 2,01 w Fortuna

Zmęczenie i presja Niemca kontra świeżość i determinacja Argentyńczyka. Wątpliwe aby Zverev był w stanie serwować dobrze przez cały mecz. Dotychczas popełniał też sporo niewymuszonych błędów, co z pewnością będzie starał się wykorzystać Schwartzman. Wątpliwe aby był to pojedynek jednostronny. Jeśli zajdzie konieczność rozegrania go na pełnym dystansie to szala szans na wygraną tym bardziej przechyli się w stronę Argentyńczyka.

Inne typy warte uwagi:

Tie-break w meczu – kurs 1,5 w Fortuna

Idź do Superbet Idź do Superbet

Obstaw mecz Alexander Zverev - Diego Schwartzman w Superbet teraz!