Mecze na żywo

W X nie tylko obstawisz zakłady bukmacherskie ale również obejrzysz za darmo transmisje video z najważniejszych wydarzeń sportowych.
Oglądaj darmowe transmisje wideo meczy w X.

Live Streaming

 

Jakie mecze są dostępne w X TV?

W ciągu roku X transmituje livestream z ponad 165 000 wydarzeń najpopularniejszych sportów. Transmisje wideo dostępne są z:

Aktualna pełna lista transmisji wideo w X TV znajduje się poniżej.

Jak oglądać mecze w X?

Transmisje wideo meczy sportowych darmowe i nielimitowane aczkolwiek dostępne są tylko dla aktywnych użytkowników X. Aby móc korzystać z transmisji musisz posiadać konto w serwisie bukmacherskim X oraz obstawić dowolny zakład w ciągu 24 godzin przed rozpoczęciem się transmisji.

Otwórz konto w X, złóż depozyt lub postaw na dowolny mecz, oglądaj live streaming.

  1. Przejdź na stronę X i otwórz konto gracza.
  2. Wpłać minimum 20 PLN. (minimalny dozwolony depozyt może się różnić w zależności od wygranej płatności)
  3. Obstaw dowolny zakład za minimum 5 PLN na 24 godziny przed transmisją. (zakłady na żywo też się kwalifikują)
  4. Wszystkie transmisje zostaną automatycznie odblokowane. Każda transmisja rozpoczyna się na 2 minuty przed rozpoczęciem meczu.

Uwaga! Jeżeli jest to Twój pierwszy depozyt w X to kwalifikujesz się do otrzymania bonusu powitalnego w wysokości 200 PLN dla nowych użytkowników. Przeczytaj więcej o bukmacherze Fortuna.

Oglądaj mecze w TV

Piłka Nożna

16 lip 16:00 Olimpik Donetsk - Avanhard Kramatorsk Klubowe Mecze Towarzyskie
16 lip 16:30 Indie - Syria Międzynarodowe Mecze Towarzyskie
16 lip 17:00 FK Shkëndija - Nomme Kalju Liga Mistrzów - kwalifik.
16 lip 17:00 Chrobry Głogów - Hapoel Tel Aviv Klubowe Mecze Towarzyskie
16 lip 17:00 Karpaty Lviv - Kolos Kovalivka Klubowe Mecze Towarzyskie
16 lip 17:00 TOP Oss - RKC Waalwijk Klubowe Mecze Towarzyskie
16 lip 17:00 FC Banants - FK Čukarički Liga Europy – Kwalifikacje
16 lip 17:00 Hiszpania U19 (K) - Belgia U19 (K) Mistrzostwa Europy UEFA U19
16 lip 17:00 Norwegia U19 (K) - Holandia U19 (K) Mistrzostwa Europy UEFA U19
16 lip 17:30 Boulogne - Quevilly Klubowe Mecze Towarzyskie
16 lip 17:30 Wiener Neustadt - SC Freiburg II Klubowe Mecze Towarzyskie
16 lip 18:00 Drava Ptuj - Nyíregyháza Spartacus Klubowe Mecze Towarzyskie
16 lip 18:00 Guingamp - Cholet Klubowe Mecze Towarzyskie
16 lip 18:00 Marítimo Funchal - Farense Klubowe Mecze Towarzyskie
16 lip 18:00 Metz - Sporting de Charleroi Klubowe Mecze Towarzyskie
16 lip 18:00 Slaven Belupo - BFC Siófok Klubowe Mecze Towarzyskie
16 lip 18:00 Slovan Bratislava B - Austria Wien II Klubowe Mecze Towarzyskie
16 lip 18:00 Slovan Velvary - Bohemians 1905 Klubowe Mecze Towarzyskie
16 lip 18:00 Wacker Innsbruck II - Genoa Klubowe Mecze Towarzyskie
16 lip 18:15 Al Naft - Al Nafit Maysan Premier League
16 lip 18:30 Eintracht Northeim - SC Paderborn 07 Klubowe Mecze Towarzyskie
16 lip 18:30 Slovan Duslo Šala - PŠC Pezinok Klubowe Mecze Towarzyskie
16 lip 18:30 Slovan Galanta - Blava Jaslovské Bohunice Klubowe Mecze Towarzyskie
16 lip 18:30 KCCA - Rayon Sports FC Puchar CECAFA
16 lip 19:00 VfB Lübeck - TSV Bordesholm Puchary regionalne
16 lip 19:00 Aves - RD Agueda Klubowe Mecze Towarzyskie
16 lip 19:00 Cigand SE - Gesztely FC Klubowe Mecze Towarzyskie
16 lip 19:00 FC Groningen - FC Emmen Klubowe Mecze Towarzyskie
16 lip 19:00 Heracles Almelo - Excelsior Rotterdam Klubowe Mecze Towarzyskie
16 lip 19:00 Hvidovre - Boldklubben Frem Klubowe Mecze Towarzyskie
16 lip 19:00 SV 1919 Straelen - VVV Venlo Klubowe Mecze Towarzyskie
16 lip 19:00 TB Uphusen - BSV SW Rehden Klubowe Mecze Towarzyskie
16 lip 19:00 USV Hengsberg - SC Unterpremstatten Klubowe Mecze Towarzyskie
16 lip 19:00 VfB Dillingen - Elversberg II Klubowe Mecze Towarzyskie
16 lip 19:00 Yverdon-Sport - Grenoble Klubowe Mecze Towarzyskie
16 lip 19:00 Zulte Waregem - KV Oostende Klubowe Mecze Towarzyskie
16 lip 19:00 Västerås SK FK - Jönköpings Södra IF 1. Liga
16 lip 19:00 Årvoll - Sarpsborg 08 2 Regionsligaen avd. 1
16 lip 19:30 Saburtalo Tbilisi - Sheriff Tiraspol Liga Mistrzów - kwalifik.
16 lip 19:30 1. FC Köln II - FC Hürth Klubowe Mecze Towarzyskie
16 lip 19:30 CF Peralada - Espanyol Klubowe Mecze Towarzyskie
16 lip 19:30 Extremadura UD - Reading Klubowe Mecze Towarzyskie
16 lip 19:30 FC Brünninghausen - Hombrucher SV Klubowe Mecze Towarzyskie
16 lip 20:00 HB Tórshavn - HJK Liga Mistrzów – kwalifikacje
16 lip 20:00 Valletta - F91 Dudelange Liga Mistrzów - kwalifik.
16 lip 20:00 AFC Wimbledon - Bournemouth Klubowe Mecze Towarzyskie
16 lip 20:00 Chorley - Preston North End Klubowe Mecze Towarzyskie
16 lip 20:00 Undy Athletic - Newport County Klubowe Mecze Towarzyskie
16 lip 20:00 Ponte Preta-SP U20 - CR Vasco da Gama-RJ U20 Campeonato Brasileiro U20
16 lip 20:00 Flamengo-RJ U20 - Portuguesa-RJ U20 Carioca U20
16 lip 20:00 Keflavík - Magni 1. Deild
16 lip 20:00 Breidablik (W) - ÍB Vestmannaeyjar (K) Úrvalsdeild (K)
16 lip 20:20 Dynamo Drezno - Paris SG Klubowe Mecze Towarzyskie
16 lip 20:30 AFC Telford United - Solihull Moors Klubowe Mecze Towarzyskie
16 lip 20:30 Basingstoke Town - Luton Town Klubowe Mecze Towarzyskie
16 lip 20:30 Boreham Wood - Queens Park Rangers Klubowe Mecze Towarzyskie
16 lip 20:30 Chester FC - Carlisle Klubowe Mecze Towarzyskie
16 lip 20:30 Ebbsfleet United - Charlton Athletic Klubowe Mecze Towarzyskie
16 lip 20:30 Eccleshill USC - Bradford City Klubowe Mecze Towarzyskie
16 lip 20:30 Farsley AFC - Rotherham United Klubowe Mecze Towarzyskie
16 lip 20:30 Harrogate Town - Guiseley Klubowe Mecze Towarzyskie
16 lip 20:30 Matlock Town - Chesterfield Klubowe Mecze Towarzyskie
16 lip 20:30 Northampton Town - Sheffield Wednesday Klubowe Mecze Towarzyskie
16 lip 20:30 Olympiakos Piraeus - Nottingham Forest Klubowe Mecze Towarzyskie
16 lip 20:30 Scunthorpe United - Leicester City Klubowe Mecze Towarzyskie
16 lip 20:30 Torquay United - Plymouth Argyle Klubowe Mecze Towarzyskie
16 lip 20:30 Wealdstone - Colchester United Klubowe Mecze Towarzyskie
16 lip 20:30 Weston Super Mare - Exeter Klubowe Mecze Towarzyskie
16 lip 20:30 OFK Podgorica - CSKA Sofia Liga Europy - kwalifik.
16 lip 20:30 Anglia U19 (K) - Niemcy U19 (K) Mistrzostwa Europy UEFA U19
16 lip 20:30 Szkocja U19 (K) - Francja U19 (K) Mistrzostwa Europy UEFA U19
16 lip 20:45 KF Feronikeli - The New Saints Liga Mistrzów - kwalifik.
16 lip 20:45 Crvena Zvezda - Suduva Marijampole Liga Mistrzów - kwalifik.
16 lip 20:45 AFC Fylde - Blackpool Klubowe Mecze Towarzyskie
16 lip 20:45 AFC Hornchurch - Leyton Orient Klubowe Mecze Towarzyskie
16 lip 20:45 Atherton Collieries - Altrincham Klubowe Mecze Towarzyskie
16 lip 20:45 Barnet - Crystal Palace Klubowe Mecze Towarzyskie
16 lip 20:45 Barrow - Morecambe Klubowe Mecze Towarzyskie
16 lip 20:45 Bath City - Bristol Rovers Klubowe Mecze Towarzyskie
16 lip 20:45 Bedford Town - Kettering Town Klubowe Mecze Towarzyskie
16 lip 20:45 Biggleswade Town - St Albans City Klubowe Mecze Towarzyskie
16 lip 20:45 Bognor Regis Town - Portsmouth Klubowe Mecze Towarzyskie
16 lip 20:45 Brackley Town - Milton Keynes Dons Klubowe Mecze Towarzyskie
16 lip 20:45 Burton Albion - Sheffield United Klubowe Mecze Towarzyskie
16 lip 20:45 Curzon Ashton - Crewe Alexandra Klubowe Mecze Towarzyskie
16 lip 20:45 Dartford - Gillingham Klubowe Mecze Towarzyskie
16 lip 20:45 Dulwich Hamlet - Bromley FC Klubowe Mecze Towarzyskie
16 lip 20:45 Halifax Town - Doncaster Rovers Klubowe Mecze Towarzyskie
16 lip 20:45 Hampton & Richmond - Chesham United Klubowe Mecze Towarzyskie
16 lip 20:45 Lincoln United - Alfreton Town Klubowe Mecze Towarzyskie
16 lip 20:45 Stevenage FC - Peterborough United Klubowe Mecze Towarzyskie
16 lip 20:45 Witton Albion - Crewe Alexandra Klubowe Mecze Towarzyskie
16 lip 20:45 Woking - Wycombe Wanderers Klubowe Mecze Towarzyskie
16 lip 20:45 Yeovil Town - Swansea City Klubowe Mecze Towarzyskie
16 lip 21:00 Central Córdoba de Santiago del Estero - Banfield Puchary krajowe
16 lip 21:15 Leiknir Reykjavík - Afturelding Mosfellsbaer 1. Deild
16 lip 21:15 Throttur Reykjavík - Grotta Seltjarnarnes 1. Deild
16 lip 21:15 KR Reykjavík (K) - HK/Víkingur (K) Úrvalsdeild (K)
16 lip 21:30 FC Porto - Fulham Klubowe Mecze Towarzyskie
16 lip 22:00 Santiago Morning - Universidad Católica (CHI) Copa Chile
16 lip 22:00 Stokkseyri - Hamar 4. Deild
16 lip 22:30 Club Alianza - LDU Quito Copa Ecuador
16 lip 23:00 Club Atlético Porteño - Santa Rita (Ecu) Primera B
16 lip 23:15 Presidente Hayes - River Plate (Asunción) Copa Paraguay
17 lip 00:00 Nacional-AM U19 - Sul America-AM U19 Amazonense U19
17 lip 00:15 Coritiba-PR - São Bento-SP Série B
17 lip 01:00 Miami FC - Chattanooga NPSL
17 lip 01:45 Club 1 De Marzo - Sportivo Luqueño Copa Paraguay
17 lip 02:00 Iranduba-AM U19 - Sao Raimundo-AM U19 Amazonense U19
17 lip 02:10 Gimnasia y Esgrima Mendoza - River Plate Copa Argentyna
17 lip 02:30 La Equidad Seguros - Royal Pari FC Copa Sudamericana
17 lip 02:30 Ponte Preta-SP - Atlético-GO Série B
17 lip 02:45 Atlético Bucaramanga - Deportivo Cali Primera A
17 lip 03:00 Fiorentina - Chivas Guadalajara International Champions Cup
17 lip 04:15 San Jose Earthquakes - Valladolid Klubowe Mecze Towarzyskie
17 lip 09:00 Guangzhou R&F Reserves - Tianjin Teda Reserves Reserve League
17 lip 09:00 Shanghai Shenhua Reserves - Henan Jianye Reserves Reserve League
17 lip 09:30 Halswell United AFC (W) - Universities AFC Reserves (W) Ligi regionalne (K)
17 lip 09:30 Stallion FC - Philippine Air Force FC PFL
17 lip 10:00 NK Sesvete - NK Dubrava Zagreb Klubowe Mecze Towarzyskie
17 lip 10:00 Green Archers United - Mendiola FC PFL
17 lip 10:15 Persebi Boyolali​ - Sragen FC Liga 3
17 lip 10:30 Bond Bullsharks Reserves - Kingscliff Reserves Ligi drużyn rezerwowych
17 lip 10:30 Buderim Wanderers FC Reserves - Noosa Lions FC Reserves Ligi drużyn rezerwowych
17 lip 10:30 Pss Sleman - PSIS Semarang Liga 1
17 lip 10:30 Bankhai United - Trat FC Puchar Anglii
17 lip 10:30 Nakhon Si Thammarat Unity FC - Ratchaburi FC Puchar Anglii
17 lip 10:45 APIA Leichhardt Tigers U20 - Sydney United FC U20 New South Wales NPL U20
17 lip 11:00 Gyirmot - FC Ajka Klubowe Mecze Towarzyskie
17 lip 11:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Mieszko Gniezno Klubowe Mecze Towarzyskie
17 lip 11:00 Puszcza Niepołomice - Sandecja Nowy Sącz Klubowe Mecze Towarzyskie
17 lip 11:00 Canberra Olympic U20 - Canberra FC U20 Capital Territory NPL U20
17 lip 11:00 Surfers Paradise 2 - Mudgeeraba SC Ligi stanowe
17 lip 11:00 Tallebudgera Valley Black FC - Robina City Ligi stanowe
17 lip 11:00 UniSA FC - Adelaide Cobras Ligi stanowe
17 lip 11:00 Adamstown Rosebud - Charlestown City Blues NPL Northern NSW
17 lip 11:00 Thornton Redbacks FC - Kahibah FC Northern NSW State League 1
17 lip 11:00 Wallsend FC - Singleton Strikers FC Northern NSW State League 1
17 lip 11:00 North Star (K) - Virginia United (W) Puchar Stanowy Kobiet
17 lip 11:30 Mafra - CD Cova Piedade Klubowe Mecze Towarzyskie
17 lip 11:30 Hamilton Olympic U20 - Edgeworth Eagles FC U20 Ligi młodzików U20
17 lip 11:30 Bilambil - Gold Coast Knights Ligi stanowe
17 lip 11:30 Gold Coast United (W) - Mitchelton (K) Queensland NPL (K)
17 lip 12:00 Newcastle United - Wolverhampton Wanderers Premier League Asia Trophy
17 lip 12:00 Brisbane Roar U21 - SWQ Thunder NPL Queensland
17 lip 12:00 GM Mikado Nam Dinh - Thanh Hoa V-League
17 lip 12:00 Quang Nam - Hai Phong V-League
17 lip 12:00 Sanna Khanh Hoa - Becamex Binh Duong V-League
17 lip 12:00 TP Ho Chi Minh FC - Da Nang V-League
17 lip 12:30 Bond Bullsharks - Kingscliff Wolves FC Ligi stanowe
17 lip 12:30 Buderim Wanderers - Noosa FC Ligi stanowe
17 lip 13:00 Manchester United - Leeds United Klubowe Mecze Towarzyskie
17 lip 13:00 Adelaide University - The Cove FC Ligi stanowe
17 lip 13:00 Buriram United - Rayong FC Puchar Anglii
17 lip 13:00 Customs United FC - Chiangrai United FC Puchar Anglii
17 lip 13:00 Nakhon Ratchasima - Surat Thani FC Puchar Anglii
17 lip 13:00 Thai Honda FC - Samut Prakan City FC Puchar Anglii
17 lip 13:00 Than Quang Ninh - Viettel FC V-League
17 lip 13:30 PSM Makassar - Persebaya Surabaya Liga 1
17 lip 13:35 Beijing Guoan - Beijing Renhe Super League
17 lip 13:35 Shandong Luneng Taishan - Tianjin Tianhai FC Super League
17 lip 13:35 Shanghai SIPG - Hebei CFFC Super League
17 lip 13:35 Shenzhen FC - Chongqing Lifan Super League
17 lip 13:35 Wuhan Zall FC - Jiangsu Suning Super League
17 lip 14:00 High Quality United - Thimphu City Premier League
17 lip 14:00 Bangkok United - Police Tero Puchar Anglii
17 lip 14:00 Muang Thong United - Port FC Puchar Anglii
17 lip 14:00 Ha Noi T&T - Hoang Anh Gia Lai V-League
17 lip 14:30 Manchester City - West Ham Premier League Asia Trophy
17 lip 15:00 Audax-RJ - Portuguesa-RJ Copa Rio
17 lip 15:00 Pahang FA - Felda United FC Super League
17 lip 15:30 TSG Hoffenheim - Jahn Regensburg Klubowe Mecze Towarzyskie
17 lip 16:00 SV Sandhausen - 1. FC Saarbrücken Klubowe Mecze Towarzyskie
17 lip 16:00 Gor Mahia FC - Green Eagles Puchar CECAFA
17 lip 16:45 Portugalia U19 - Hiszpania U19 Mistrzostwa Europy UEFA U19
17 lip 17:00 Al Ahli Jeddah (KSA) - Rudar Velenje Klubowe Mecze Towarzyskie
17 lip 17:00 Gloria Buzău - Hapoel Haifa Klubowe Mecze Towarzyskie
17 lip 17:00 MTK Budapest FC - Diósgyőri VTK Klubowe Mecze Towarzyskie
17 lip 17:00 Mainz 05 - Rayo Vallecano Klubowe Mecze Towarzyskie
17 lip 17:00 NK Krka - NK Bravo Klubowe Mecze Towarzyskie
17 lip 17:00 Ripensia Timișoara - CSM Şcolar Reşiţa Klubowe Mecze Towarzyskie
17 lip 17:00 Spal - ND Gorica Klubowe Mecze Towarzyskie
17 lip 17:00 GKS Górnik Leczna (K) - Gintra Universitetas (K) Klubowe Mecze Towarzyskie (K)
17 lip 17:00 Gintra Universitetas (K) - GKS Górnik Leczna (K) Klubowe Mecze Towarzyskie (K)
17 lip 17:00 FK Karosta - LDZ Cargo/DFA Puchar Łotwy
17 lip 17:30 Hapoel Ironi Kiryat Shmona - Szolnoki Máv-Mondi Klubowe Mecze Towarzyskie
17 lip 17:30 HaPK - Peltirumpu Kolmonen
17 lip 17:30 PP-70 - Tpv/2 Kolmonen
17 lip 17:30 SiU - Edustus IPS Kolmonen
17 lip 17:30 Tampere TKT - Tampereen Peli-toverit Kolmonen
17 lip 18:00 Borussia Mönchengladbach - İstanbul Başakşehir Klubowe Mecze Towarzyskie
17 lip 18:00 Erzgebirge Aue - Hertha BSC Klubowe Mecze Towarzyskie
17 lip 18:00 Feirense - Moreirense Klubowe Mecze Towarzyskie
17 lip 18:00 Grasshopper - FC Baden Klubowe Mecze Towarzyskie
17 lip 18:00 KS Polonia Środa Wielkopolska - Stomil Olsztyn Klubowe Mecze Towarzyskie
17 lip 18:00 Rio Ave - Vitoria Guimarães Klubowe Mecze Towarzyskie
17 lip 18:00 Schalke 04 II U23 - SV Schermbeck Klubowe Mecze Towarzyskie
17 lip 18:00 Sporting Covilhã - Sertanense Klubowe Mecze Towarzyskie
17 lip 18:00 UD Oliveirense - CD de Tondela Klubowe Mecze Towarzyskie
17 lip 18:00 Chikhura - Fola Liga Europy - kwalifik.
17 lip 18:00 GBK - PK-37 Kakkonen Lohko C
17 lip 18:00 Costa Azul U20 - Unión Magdalena U20 Liga U20
17 lip 18:30 Riga FC - Dundalk Liga Mistrzów - kwalifik.
17 lip 18:30 Großbardorf - SpVgg Ansbach Oberliga Bayern Nord
17 lip 18:30 SC Eltersdorf - ATSV Erlangen Oberliga Bayern Nord
17 lip 18:30 SpVgg Bayern Hof - DJK Ammerthal Oberliga Bayern Nord
17 lip 18:30 Chiasso - FC Paradiso Klubowe Mecze Towarzyskie
17 lip 18:30 Rot-Weiß Oberhausen - Heracles Almelo Klubowe Mecze Towarzyskie
17 lip 18:30 SV Lichtenberg 47 - BSV Eintracht Mahlsdorf Klubowe Mecze Towarzyskie
17 lip 18:30 VfB Ginsheim - Wehen Wiesbaden Klubowe Mecze Towarzyskie
17 lip 18:30 Willem II - Sparta Rotterdam Klubowe Mecze Towarzyskie
17 lip 18:30 APR FC - AS Maniema Union Puchar CECAFA
17 lip 19:00 AIK - Ararat-Armenia FC Liga Mistrzów – kwalifikacje
17 lip 19:00 Qarabag FK - Partizani Tirana Liga Mistrzów - kwalifik.
17 lip 19:00 Rosenborg - Linfield Liga Mistrzów - kwalifik.
17 lip 19:00 SV Seligenporten - FC Viktoria Kahl Oberliga Bayern Nord
17 lip 19:00 First Vienna - 1. FC Union Berlin Klubowe Mecze Towarzyskie
17 lip 19:00 Fortuna Düsseldorf II - 1. FC Bocholt Klubowe Mecze Towarzyskie
17 lip 19:00 Kolding IF - Thisted Klubowe Mecze Towarzyskie
17 lip 19:00 Ludwigsfelder FC - Berlin Ankaraspor Klubowe Mecze Towarzyskie
17 lip 19:00 NAC Breda - Lokeren Klubowe Mecze Towarzyskie
17 lip 19:00 Orleans - Angers Klubowe Mecze Towarzyskie
17 lip 19:00 PSV Eindhoven - VfL Wolfsburg Klubowe Mecze Towarzyskie
17 lip 19:00 Paços Ferreira - Penafiel Klubowe Mecze Towarzyskie
17 lip 19:00 SD Amorebieta - Eibar Klubowe Mecze Towarzyskie
17 lip 19:00 SSVg Velbert - Fortuna Köln Klubowe Mecze Towarzyskie
17 lip 19:00 Sint-Truiden - Lommel SK Klubowe Mecze Towarzyskie
17 lip 19:00 VfL Bochum - Barnsley Klubowe Mecze Towarzyskie
17 lip 19:00 Vilafranquense - 1° Dezembro Klubowe Mecze Towarzyskie
17 lip 19:00 Armenia U19 - Włochy U19 Mistrzostwa Europy UEFA U19
17 lip 19:30 Ludogorets Razgrad - Ferencvarosi TC Liga Mistrzów - kwalifik.
17 lip 19:30 CD Guarnizo - Racing Santander Klubowe Mecze Towarzyskie
17 lip 19:30 KSK Heist - Westerlo Klubowe Mecze Towarzyskie
17 lip 19:30 Roeselare - Royal Excel Mouscron Klubowe Mecze Towarzyskie
17 lip 19:30 TuRU Düsseldorf - Borussia Mönchengladbach II Klubowe Mecze Towarzyskie
17 lip 19:30 UD Gijón Industrial - Sporting de Gijón Klubowe Mecze Towarzyskie
17 lip 19:30 VfB Hilden - TuS Ennepetal Klubowe Mecze Towarzyskie
17 lip 20:00 CFR Cluj - FC Astana Liga Mistrzów - kwalifik.
17 lip 20:00 Piast Gliwice - BATE Borisov Liga Mistrzów - kwalifik.
17 lip 20:00 Feyenoord - Panathinaikos Klubowe Mecze Towarzyskie
17 lip 20:00 Shrewsbury Town - Newport County Klubowe Mecze Towarzyskie
17 lip 20:00 Wrexham - Stoke City Klubowe Mecze Towarzyskie
17 lip 20:00 York City - Hartlepool United Klubowe Mecze Towarzyskie
17 lip 20:00 AAD Vitoria Das Tabocas (K) - Vitoria BA (K) Campeonato Brasileiro (K)
17 lip 20:00 São Francisco-BA (K) - Minas Icesp DF (K) Campeonato Brasileiro (K)
17 lip 20:00 América-MG U20 - Botafogo-RJ U20 Campeonato Brasileiro U20
17 lip 20:00 Chapecoense-SC U20 - Atlético Mineiro-MG U20 Campeonato Brasileiro U20
17 lip 20:00 Clube Atlético Paranaense U20 - Palmeiras-SP U20 Campeonato Brasileiro U20
17 lip 20:00 Grêmio-RS U20 - Corinthians-SP U20 Campeonato Brasileiro U20
17 lip 20:00 Santos-SP U20 - Cruzeiro Esporte Club-MG U20 Campeonato Brasileiro U20
17 lip 20:00 Sport Recife-PE U20 - Coritiba-PR U20 Campeonato Brasileiro U20

Siatkówka

16 lip 19:30 Italy U20 (W) - Brazil U20 (W) Mistrzostwa Świata Juniorów
16 lip 19:30 Peru U20 (K) - Argentyna U20 (K) Mistrzostwa Świata Juniorów
16 lip 22:00 Chiny U20 (K) - Russia U20 (W) Mistrzostwa Świata Juniorów
16 lip 22:00 Egipt U20 (K) - Serbia U20 (W) Mistrzostwa Świata Juniorów
16 lip 23:00 Gwatemala U20 (K) - Salwador U20 (K) Central American Championship U20
17 lip 07:30 Chiny U23 – kobiety - New Zealand U23 (W) Mistrzostwa Azji U23
17 lip 10:00 Korea Północna U23 (K) - Hong Kong U23 (W) Mistrzostwa Azji U23
17 lip 14:00 Białoruś U17 - Romania U17 European Championship U17
17 lip 14:00 Portugal U17 - Republika Czeska U17 European Championship U17
17 lip 15:00 Vietnam U23 (W) - Chinese Taipei U23 (W) Mistrzostwa Azji U23
17 lip 16:30 Finland U17 - Bułgaria U17 European Championship U17
17 lip 16:30 Poland U17 - Greece U17 European Championship U17
17 lip 19:00 France U17 - Turcja U17 European Championship U17
17 lip 19:00 Włochy U17 - Rosja U17 European Championship U17

Tenis

16 lip 16:00 A D/De Bernardis A - Barclay G/Zamurri Misasi Gubbio
16 lip 16:00 S J/Zukauskas M - Tverijonas T/Rocens Babelis Parnu
16 lip 16:00 Karl Siim - Friberg Troost Parnu
16 lip 16:00 V C I/Van De Peer A - Tsang D/Yakubovich Semenistaja Parnu
16 lip 16:05 N A/Geuer P - Bai D/Parmentier Gavrilova Lausanne
16 lip 16:25 Risa Carol - Ozaki Zhao Gatineau
16 lip 16:30 L H/Bruce Man-Son-hing T - Lopez E/Martin Kirkin Kramsach
16 lip 16:41 A M/Muller V - Guinard A/Durasovic Bega San Benedetto
16 lip 16:50 E S/Voisin J M - Reveniau M-J/Nusdeo Every Uriage
16 lip 16:50 Elysia H. - Bolton Giavara Gatineau
16 lip 16:50 S Emmanuelle - Celik Girard Dijon
16 lip 16:55 Victoria Salma - Kalaitzis Djoubri Dijon
16 lip 16:55 Alba Carla - Carrillo Marin Touly Don Benito
16 lip 17:00 Matthew Ebden - Brayden Schnur ATP Newport
16 lip 17:00 Denis Kudla - Bradley Klahn ATP Newport
16 lip 17:00 Martina Varvara - Di Giuseppe Lepchenko Bukareszt
16 lip 17:00 Juan Pablo Santiago - Varillas Patino-Samudio Giraldo San Benedetto
16 lip 17:00 Jeroen Andrej - Vanneste Martin San Benedetto
16 lip 17:00 Stephanie Jessika - Wagner Ponchet Biarritz
16 lip 17:00 I Alexander - Chadwell Brown Iowa City
16 lip 17:00 Gianni Aron - Ross Hiltzik Iowa City
16 lip 17:00 Alexandre Alexander - Rotsaert Lebedev Iowa City
16 lip 17:00 Vuk Joshua - Budic Peck Iowa City
16 lip 17:00 Kr V/Pliskova A - Kuzmova N/Grymalska Bains Bukareszt
16 lip 17:05 A N/Vdovenco Y - Breckova T/Morderger Morderger Olomouc
16 lip 17:10 M Rikhardt - Statham Bierman Cancun
16 lip 17:15 M Jean - Estevez Thirouin Cancun
16 lip 17:20 Pablo Andujar - Leonardo Mayer ATP Umag
16 lip 17:30 Timea Bacsinszky - Jil Belen Teichmann WTA Lausanne
16 lip 17:30 K C B/Suvi M - Parko Z/Pauwels Bergs Parnu
16 lip 17:30 M T/Scaglia J - Meraut D/Seeman Glinka Parnu
16 lip 17:30 K A/Tamm A - Donski M/Uvarov Minin Parnu
16 lip 17:30 Michela Althea - Montori Rodriguez Hudson Lima
16 lip 17:30 Camila Antonella Valeria - Neyra Lloclla Lima
16 lip 17:30 Vicky Margarita - Van De Peer Ignatjeva Parnu
16 lip 17:30 Lissi Jacquline - Kubre Nylander Altelius Parnu
16 lip 17:30 Stefanija Anna - Polischuk Powaska-Kobylarz Parnu
16 lip 17:30 Caroline Anna-Lena - Werner Friedsam Aschaffenburg
16 lip 17:30 Charles Facundo - Force Arias Bisso Lima
16 lip 17:30 Alberto Odiseo Agustin Maria - Alvarado Berrospi Gascia Lima
16 lip 17:30 Mathieu Martin - Scaglia Borisiouk Parnu
16 lip 17:30 Niklas - Chun Hsin Tseng Schell Kassel
16 lip 17:30 J J/Saner L - Nylander Altelius S/Kubre Chekhlystova Parnu
16 lip 17:40 Samantha Madeleine - Echevarria Kobelt Lima
16 lip 17:40 Aditi Anoushka - Sinha Wooller Lima
16 lip 17:50 Victoria Catherine - Emma Leduc Gatineau
16 lip 17:55 Francoise Dasha - Abanda Ivanova Gatineau
16 lip 17:20 Joao Menezes - Dennis Novikov Challenger Gatineau
16 lip 18:00 D N/Lajovic N - Cacic A/Lammons Behar Umag
16 lip 18:01 Michael Brandon - Mmoh Holt Gatineau
16 lip 18:20 Ramkumar Ramanathan - Sergiy Stakhovsky ATP Newport
16 lip 18:20 Viktor Troicki - Jason Jung ATP Newport
16 lip 18:20 L M/Paes L - Daniell M/Saville Purcell Newport
16 lip 18:20 Petra Jessica - Januskova Ho Gatineau
16 lip 18:00 Shintaro Imai - Soon Woo Kwon Challenger Gatineau
16 lip 18:30 Thiemo de Bakker - Jan Choinski Challenger Amersfoort
16 lip 18:30 Arantxa Nadia - Sanchez Echeverria Alam Lima
16 lip 18:30 Anastasia Micaela - Iamachkine Ode Lima
16 lip 18:30 Gui Alexander - Gomes Klintcharov Iowa City
16 lip 18:30 Darryl Alfredo - Hale Perez Iowa City
16 lip 18:30 Andrew Preston - Fenty Touliatos Iowa City
16 lip 18:30 Juan Sebastian Boris - Gomez Arias Lima
16 lip 18:30 Gonzalo Joao Pedro - Bueno Sorgi Lima
16 lip 18:40 M. Olivia - Aikawa Gram Cancun
16 lip 19:00 Andrey Rublev - Robin Haase ATP Umag
16 lip 19:00 Elena Gabriela Ruse - Barbora Krejcikova WTA Bukareszt
16 lip 19:00 J K/Zopp N - Raisma K/Mashtakov Friberg Parnu
16 lip 19:00 S R E/Troost A - Parts G/Shevchenko Kravchenko Parnu
16 lip 19:00 Fatma Junri - Al Nabhani Namigata Berkeley
16 lip 19:00 Mateo Francisco - Vereau Cerundolo Lima
16 lip 19:00 Camilo Rodrigo Nicolas - Ugo Carabelli Montes De Oca Murillo Lima
16 lip 19:00 K S/Saar A - Orav F/Velcea Ganz Parnu
16 lip 19:20 Nagi - Chieh-Yu Hsu Hanatani Gatineau
16 lip 19:30 Gianluca Francesco - Mager Forti San Benedetto
16 lip 19:30 N J/Mejia A - Draper I/Pozo Benzal Alia Cancun
16 lip 19:30 N A/Schachter Bustamante D/Sanchez E - Pierce Cancun
16 lip 19:30 J H J/Roberts D - Maginley F/Fox Corwin Cancun
16 lip 19:30 N B/Rajesh N - Baker N/Shamma Reyes Cancun
16 lip 19:30 Lucia Manca - Bronzetti Pislak Imola
16 lip 19:30 Q D D/Vazquez Montesinos N - Carreto M/Nadel Furuya Cancun
16 lip 19:40 Christopher Eubanks - Steve Johnson ATP Newport
16 lip 19:50 A M - Sophie Chang/Mueller A/Kobori Inoue Gatineau
16 lip 20:00 Mikael Torpegaard - Cem Ilkel Challenger Gatineau
16 lip 20:00 Corentin Moutet - Salvatore Caruso ATP Umag
16 lip 20:00 F S/Fognini P. - Bolelli T./Lorenzi Fabbiano Umag
16 lip 20:00 S P/Travaglia J - Sousa O/Melzer Marach Umag
16 lip 20:00 B F J/Skierkier A - Aguilar S/Garcia Carpio Lima
16 lip 20:00 Alexa Gabriela - Pitt Carvajal Melendez Lima
16 lip 20:00 Bianca Jolie Anna - Fernandez Makhorkina Lima
16 lip 20:00 Nathan Tristan - Ponwith Boyer Iowa City
16 lip 20:00 Juan Carlos Manuel Axel - Aguilar Geller Iowa City
16 lip 20:00 J Alex - Dunbar Rybakov Iowa City
16 lip 18:40 Yosuke Watanuki - Jacob Grills Challenger Gatineau
16 lip 20:20 Taro Daniel - Filip Krajinovic ATP Umag
16 lip 20:23 Alexis Antoine - Galarneau Hoang Gatineau
16 lip 20:30 Alycia Luisa - Parks Stefani Berkeley
16 lip 20:30 Fernanda Romina - Labrana Ccuno Lima
16 lip 21:00 Mischa Zverev - Tim Smyczek ATP Newport
16 lip 21:00 M T/Schnur M A - Sandgren M/Reyes-Varela Arevalo Gonzalez Newport
16 lip 21:00 H U/Nys J-P - Humbert B/Smith Mclachlan Newport
16 lip 21:00 Catherine - Hanna Chang Harrison Berkeley
16 lip 21:00 Tara M. - Moore Hontama Berkeley
16 lip 21:00 Connie Xiaodi You - Ma Berkeley
16 lip 21:00 K K/Younes T G - Koldobski E/Pedretti Christensen Cancun
16 lip 21:00 J T/Mikulskyte A - Fiquet L/Washington Glushko Cancun
16 lip 21:00 S M/Colling A S - Closs A/Rogers Reami Cancun
16 lip 21:15 Andrea Pellegrino - Luca Vanni Challenger San Benedetto
16 lip 21:20 H/Amy Zhu J - Verner A/Bui Arseneault Gatineau
16 lip 21:30 A J/Reed A - Mcnally L/Gonzalez Glasspool Iowa City
16 lip 21:30 E A/Clark E - Brown A/Zhu Perez Iowa City
16 lip 21:30 K I/Lovett P - Dempster S/Touliatos Sculley Iowa City
16 lip 21:30 F J M/Juarez M - Cerundolo F/Soto Comesana Lima
16 lip 21:30 R O J/Matos M - Gutierrez P/Vereau Melendez Iamachkine Lima
16 lip 21:30 Akilah Yuliana - James Monroy Lima
16 lip 21:56 Borna Maxime - Gojo Janvier Gatineau
16 lip 22:00 J W E/Van Meter C - Bianchini Bogo A/Huertas Del Pino Huertas Del Pino Lima
16 lip 22:00 K C/Townsend D - Townsend A/Schaefer Iamachkine Lima
16 lip 22:00 Zoe Hiroko - Hives Kuwata Berkeley
16 lip 22:00 Enzo Couacaud - Carlos Gomez-Herrera Challenger Gatineau
16 lip 22:30 Andreea Victoria - Ghitescu Duval Berkeley
16 lip 22:30 Haruna Abbie - Arakawa Myers Berkeley
16 lip 22:30 Hayley Giuliana - Carter Olmos Berkeley
16 lip 22:50 N S/Kukharchuk L - Bandecchi P/Sleeth Januskova Gatineau
16 lip 23:30 M A/Zamarripa S - Zamarripa M/Vickery Brengle Berkeley
17 lip 00:00 Ayano Lizette - Shimizu Cabrera Berkeley
17 lip 00:00 Mayo Yuxuan Zhang - Hibi Berkeley
17 lip 00:00 H U M/Baptiste M - Arconada J/Yonehara Namigata Berkeley
17 lip 00:01 B S/Holt N - Collard M/Pasha Neuchrist Gatineau
17 lip 00:30 Jordi Liam - Arconada Draxl Gatineau
17 lip 02:00 Arina Francesca - Rodionova Di Lorenzo Berkeley

Koszykówka

16 lip 17:00 Litwa U20 (K) - Białoruś U20 (K) Poniżej 20 lat
16 lip 17:00 Czechy U20 - Finlandia U20 Mistrzostwa Europy U20 - Dywizja B
16 lip 17:00 Estonia U20 - Armenia U20 Mistrzostwa Europy U20 - Dywizja B
16 lip 17:00 Kosowo U20 - Gruzja U20 Mistrzostwa Europy U20 - Dywizja B
16 lip 18:00 Czarnogóra U18 - Bośnia i Hercegowina U18 Poniżej 18 lat
16 lip 18:15 Litwa U18 - Łotwa U18 Poniżej 18 lat
16 lip 19:15 Białoruś U20 - Irlandia U20 Mistrzostwa Europy U20 - Dywizja B
16 lip 19:15 Macedonia Północna U20 - Luksemburg U20 Mistrzostwa Europy U20 - Dywizja B
16 lip 19:15 Węgry U20 - Rosja U20 Mistrzostwa Europy U20 - Dywizja B
16 lip 21:30 Portugalia U20 - Słowacja U20 Mistrzostwa Europy U20 - Dywizja B
16 lip 21:30 Rumunia U20 - Albania U20 Mistrzostwa Europy U20 - Dywizja B
16 lip 21:30 Szwecja U20 - Holandia U20 Mistrzostwa Europy U20 - Dywizja B
17 lip 01:30 Danubio - Lagomar Torneo Metropolitano
17 lip 01:30 Miramar - Club Atlético Welcome Torneo Metropolitano
17 lip 01:30 Union Atletica - Colon Torneo Metropolitano
17 lip 02:00 Penarol Montevideo - Club Atletico Cordon Torneo Metropolitano
17 lip 05:30 Rayos de Hermosillo - Manta Rays Peace CIBACOPA
17 lip 08:00 Jiangsu Phoenix (W) - Zhejiang Chouzou Bank (W) WCBA
17 lip 09:30 Shandong (K) - Guangdong Dolphins (W) WCBA
17 lip 10:30 San Miguel Beermen - Meralco Bolts PBA
17 lip 13:00 Magnolia Hotshots - Talk 'N Text Tropang Texters PBA
17 lip 15:00 USA U23 - Bosnia & Herzegovina U23 Under 23
17 lip 17:00 Litwa U20 (K) - Białoruś U20 (K) Poniżej 20 lat
17 lip 17:00 Armenia U20 - Holandia U20 Mistrzostwa Europy U20 - Dywizja B
17 lip 17:00 Bułgaria U20 - Czechy U20 Mistrzostwa Europy U20 - Dywizja B
17 lip 17:00 Islandia U20 - Węgry U20 Mistrzostwa Europy U20 - Dywizja B
17 lip 17:30 Finlandia U20 (K) - Czechy U20 (K) Poniżej 20 lat
17 lip 18:00 Chicago Sky - Atlanta Dream WNBA
17 lip 18:00 Czarnogóra U18 - Bośnia i Hercegowina U18 Poniżej 18 lat
17 lip 18:00 Francja U20 - Ukraina U20 Mistrzostwa Europy U20 - Dywizja A
17 lip 19:15 Gruzja U20 - Estonia U20 Mistrzostwa Europy U20 - Dywizja B
17 lip 19:15 Kosowo U20 - Szwecja U20 Mistrzostwa Europy U20 - Dywizja B
17 lip 19:15 Słowacja U20 - Macedonia Północna U20 Mistrzostwa Europy U20 - Dywizja B
17 lip 19:30 Hiszpania U20 - Słowenia U20 Mistrzostwa Europy U20 - Dywizja A
17 lip 19:30 Our Savior - City Oilers NBL

Netball

16 lip 18:00 Australia - Malawi Puchar Świata
16 lip 20:00 Zimbabwe - Barbados Puchar Świata
17 lip 10:00 Sri Lanka - Fiji Puchar Świata
17 lip 12:00 Singapur - Samoa Puchar Świata
17 lip 16:00 Trinidad i Tobago - Anglia Puchar Świata
17 lip 17:00 Jamaica - Szkocja Puchar Świata

Piłka ręczna

16 lip 18:30 Francja U19 (K) - Denmark U19 (W) Mistrzostwa Europy U19
16 lip 18:30 Węgry U19 (K) - Norway U19 (W) Mistrzostwa Europy U19
16 lip 18:30 Serbia U21 - Japonia U21 Mistrzostwa Świata U21
17 lip 12:00 Finland U19 (W) - Bosnia & Herzegovina U19 (W) Mistrzostwa Europy U19
17 lip 14:00 Ukraine U19 (W) - Poland U19 (W) Mistrzostwa Europy U19
17 lip 14:30 Sweden U19 (W) - Austria U19 (K) Mistrzostwa Europy U19
17 lip 16:00 Iceland U19 (W) - Serbia U19 (K) Mistrzostwa Europy U19
17 lip 16:00 Argentyna U21 - Islandia U21 Mistrzostwa Świata U21
17 lip 16:30 Portugalia U19 (K) - Montenegro U19 (W) Mistrzostwa Europy U19
17 lip 17:00 Nigeria U21 - Egipt U21 Mistrzostwa Świata U21
17 lip 18:00 Bulgaria U19 (W) - Greece U19 (W) Mistrzostwa Europy U19
17 lip 18:00 Dania U21 - Niemcy U21 Mistrzostwa Świata U21
17 lip 18:30 Denmark U19 (W) - Russia U19 (W) Mistrzostwa Europy U19
17 lip 19:00 Korea Południowa U21 - Francja U21 Mistrzostwa Świata U21

Sporty Motorowe

16 lip 19:00 Dackarna - Västervik Elitserien

Baseball

17 lip 01:05 Baltimore Orioles - Washington Nationals MLB
17 lip 01:05 New York Yankees - Tampa Bay Rays MLB
17 lip 01:05 Philadelphia Phillies - Los Angeles Dodgers MLB
17 lip 01:10 Boston Red Sox - Toronto Blue Jays MLB
17 lip 01:10 Cleveland Indians - Detroit Tigers MLB
17 lip 01:10 Miami Marlins - San Diego Padres MLB
17 lip 02:05 Chicago Cubs - Cincinnati Reds MLB
17 lip 02:05 Texas Rangers - Arizona Diamondbacks MLB
17 lip 02:10 Milwaukee Brewers - Atlanta Braves MLB
17 lip 02:10 Minnesota Twins - New York Mets MLB
17 lip 02:15 Kansas City Royals - Chicago White Sox MLB
17 lip 02:15 St. Louis Cardinals - Pittsburgh Pirates MLB
17 lip 02:40 Colorado Rockies - San Francisco Giants MLB
17 lip 04:07 Los Angeles Angels - Houston Astros MLB
17 lip 04:07 Oakland Athletics - Seattle Mariners MLB
17 lip 19:10 Minnesota Twins - New York Mets MLB
17 lip 19:15 St. Louis Cardinals - Pittsburgh Pirates MLB

Piłka wodna

17 lip 04:10 Węgry - Hiszpania Mistrzostwa Świata
17 lip 05:30 Afryka Południowa - New Zealand Mistrzostwa Świata
17 lip 12:10 Grecja - Czarnogóra Mistrzostwa Świata

Tenis Stołowy

17 lip 08:30 Henninger, Marius - Liang Qiu Pojedyncze - Mężczyzn
17 lip 09:10 Vostes, Yannick - Kosowski, Jakub Pojedyncze - Mężczyzn
17 lip 09:50 Vrablik, J. - Chtchetinine, Evgueni Pojedyncze - Mężczyzn
17 lip 10:30 Kuzmin, Fedor - Runjic, Frane Pojedyncze - Mężczyzn
17 lip 11:10 Henninger, Marius - Vostes, Yannick Pojedyncze - Mężczyzn
17 lip 11:50 Vrablik, J. - Kosowski, Jakub Pojedyncze - Mężczyzn
17 lip 12:30 Kuzmin, Fedor - Chtchetinine, Evgueni Pojedyncze - Mężczyzn
17 lip 13:10 Runjic, Frane - Liang Qiu Pojedyncze - Mężczyzn
17 lip 13:50 Henninger, Marius - Vrablik, J. Pojedyncze - Mężczyzn
17 lip 14:30 Vostes, Yannick - Liang Qiu Pojedyncze - Mężczyzn
17 lip 15:10 Kuzmin, Fedor - Kosowski, Jakub Pojedyncze - Mężczyzn

Esports

17 lip 10:00 FURIA Esports - INTZ eSports Americas Minor Championship
17 lip 10:00 NRG Esports - TeamOne Americas Minor Championship
17 lip 11:15 Team Singularity - Sharks Esports Americas Minor Championship
17 lip 11:15 eUnited - Luminosity Gaming Americas Minor Championship
17 lip 16:00 North - BIG Europe Minor Championship
17 lip 16:00 mousesports - NoChance Europe Minor Championship
17 lip 17:15 CR4ZY - Sprout Europe Minor Championship
17 lip 17:15 Fnatic - Team Ancient Europe Minor Championship

 

 

Obstawianie na żywo

Nic nie dostarcza takich emocji jak obstawianie meczy na żywo (live betting). Jednak aby obstawianie live miało jakikolwiek sens niezbędna jest transmisja wideo wydarzenia. Bez podglądu przebiegu meczu obstawianie na żywo to zwykły hazard i prędzej czy później spowoduję utratę pieniędzy.

W X możesz jednocześnie śledzić przebieg meczu i zawierać zakłady na żywo, oferta zakładów live X pokrywa aż 75% oferty przedmeczowej i jest zdecydowanie najlepsza na rynku.

Zarówno zakłady na żywo jak i transmisje online meczy dostępne są w wersji mobilnej na telefony i tablety.

Obstawiaj na żywo