Mecze na żywo

W X nie tylko obstawisz zakłady bukmacherskie ale również obejrzysz za darmo transmisje video z najważniejszych wydarzeń sportowych.
Oglądaj darmowe transmisje wideo meczy w X.

Live Streaming

 

Jakie mecze są dostępne w X TV?

W ciągu roku X transmituje livestream z ponad 165 000 wydarzeń najpopularniejszych sportów. Transmisje wideo dostępne są z:

  • piłki nożnej (Liga Mistrzów, hiszpańska La Liga, włoska Serie A, polska Ekstraklasa) oraz z wielu innych lig piłkarskich,
  • tenisa (ATP World Tour Masters 1000, ATP World Tour 500 i WTA Tour Championships, Wielki Szlem),
  • koszykówki (NBA, NBL, WNBA, włoska ACB, niemiecka Bundesliga),
  • hokeja na lodzie (NHL),
  • siatkówki (Liga Mistrzów, Liga Niemiecka, Turecka),
  • baseballu MLB,
  • piłki ręcznej, snookera, badmintona, rugby, squasha, wyścigów konnych i rozgrywek e-sportów.

Aktualna pełna lista transmisji wideo w X TV znajduje się poniżej.

Jak oglądać mecze w X?

Transmisje wideo meczy sportowych darmowe i nielimitowane aczkolwiek dostępne są tylko dla aktywnych użytkowników X. Aby móc korzystać z transmisji musisz posiadać konto w serwisie bukmacherskim X oraz obstawić dowolny zakład w ciągu 24 godzin przed rozpoczęciem się transmisji.

Otwórz konto w X, złóż depozyt lub postaw na dowolny mecz, oglądaj live streaming.

  1. Przejdź na stronę X i otwórz konto gracza.
  2. Wpłać minimum 20 PLN. (minimalny dozwolony depozyt może się różnić w zależności od wygranej płatności)
  3. Obstaw dowolny zakład za minimum 5 PLN na 24 godziny przed transmisją. (zakłady na żywo też się kwalifikują)
  4. Wszystkie transmisje zostaną automatycznie odblokowane. Każda transmisja rozpoczyna się na 2 minuty przed rozpoczęciem meczu.

Uwaga! Jeżeli jest to Twój pierwszy depozyt w X to kwalifikujesz się do otrzymania bonusu powitalnego w wysokości 200 PLN dla nowych użytkowników. Przeczytaj więcej o bukmacherze Fortuna.

Piłka Nożna

17 sty 16:45 Ajax Amsterdam - Feyenoord Eredivisie
17 sty 17:00 Pontevedra - Racing Club Ferrol Segunda B-1
17 sty 17:00 CD Izarra - Club Deportivo Union Mutilvera Segunda B-2
17 sty 17:00 SD Logroñés - Ebro Segunda B-2
17 sty 17:00 FC Andorra - UE Llagostera Segunda B-3
17 sty 17:00 Marbella - Algeciras CF Segunda B-4
17 sty 17:00 Yeclano Deportivo - Linares Deportivo Segunda B-4
17 sty 17:00 Extremadura UD - Don Benito Segunda B-5
17 sty 17:00 Villanovense - Villarrubia CF Segunda B-5
17 sty 17:00 UD Paiosaco - Deportivo La Coruña B Tercera División 1
17 sty 17:00 CD Tropezon - CD Guarnizo Tercera División 3
17 sty 17:00 RS Gimnástica de Torrelavega - SD Barreda Balompie Tercera División 3
17 sty 17:00 CF Igualada - CF Montanesa Tercera División 5
17 sty 17:00 Terrassa Olimpica 2010 - UE Valls Tercera División 5
17 sty 17:00 Club Atlético Saguntino - CD Acero Tercera División 6
17 sty 17:00 Gimnástica Segoviana - CD Cebrerena Tercera División 8
17 sty 17:00 CD San Roque de Lepe - Puente Genil CF Tercera División 10
17 sty 17:00 Mazarron CF - Cartagena FC Tercera División 13
17 sty 17:00 Muleño CF - FC La Unión Atlético Tercera División 13
17 sty 17:00 Lille - Reims 1. Liga
17 sty 17:00 Besiktas - Galatasaray Super Lig
17 sty 17:00 Wolfsberger AC - SK Sturm Graz Bundesliga
17 sty 17:00 Libia - Niger Puchar Narodów Afryki
17 sty 17:30 Liverpool - Manchester United Premier League
17 sty 17:30 Carpi - Ravenna Serie C Girone B
17 sty 17:30 Modena - Virtus Verona Serie C Girone B
17 sty 17:30 Bisceglie 1913 - Bari Serie C Girone C
17 sty 17:30 Juve Stabia - Ternana Serie C Girone C
17 sty 17:30 Paganese - Casertana Serie C Girone C
17 sty 17:30 Viterbese Castrense - Teramo Serie C Girone C
17 sty 17:30 Apollon Limassol - Olympiakos Nicosia 1. Dywizja
17 sty 17:30 KR Reykjavík (K) - Víkingur Reykjavík (K) Puchar Reykjaviku Kobiety
17 sty 18:00 CE L'Hospitalet - Badalona Segunda B-3
17 sty 18:00 Alcorcon - Valencia Puchar Hiszpanii
17 sty 18:00 Tenerife - Villarreal Puchar Hiszpanii
17 sty 18:00 Eintracht Frankfurt - Schalke Bundesliga
17 sty 18:00 Atalanta - Genua Serie A
17 sty 18:00 Academica Clinceni - AFC Hermannstadt Liga I
17 sty 18:00 Varzim - Casa Pia LigaPro
17 sty 18:15 Beerschot Wilrijk - Club Brugge Jupiler League
17 sty 18:30 Real Betis B - CD El Ejido 2012 Segunda B-4
17 sty 18:30 CD Sariñena - SD Borja Tercera División 17
17 sty 18:30 Baník Ostrava - Sparta Praga Pierwsza Liga
17 sty 18:30 Aris Saloniki - Panathinaikos Superleague
17 sty 18:30 Santa Clara - Famalicão Primeira Liga
17 sty 19:00 Vitoria Guimarães - Farense Primeira Liga
17 sty 19:00 Juventus-SC - CA Tubarao-SC Copa Santa Catarina
17 sty 19:00 Municipal Limeño U20 - CD Chalatenango Reserves Liga U20
17 sty 19:00 Hearts of Oak - Eleven Wonders Fc Premier League
17 sty 19:00 Pumas UNAM - Mazatlán FC Liga MX
17 sty 19:00 Puebla FC (K) - Pumas UNAM (K) Liga MX Femenil (K)
17 sty 20:00 Athletico Paranaense-PR - São Paulo-SP Série A
17 sty 20:00 Santos-SP - Botafogo-RJ Série A
17 sty 20:00 Ponte Preta-SP - Náutico-PE Série B
17 sty 20:00 Vitória-BA - Chapecoense-SC Série B
17 sty 20:00 EC Bahia Salvador (K) - Botafogo-RJ (K) Campeonato Brasileiro (K)
17 sty 20:00 Mirassol-SP - Altos-PI Seria D
17 sty 20:00 Deportivo Pasto - La Equidad Seguros Liga BetPlay Dimayor
17 sty 20:15 Man City - Crystal Palace Premier League
17 sty 20:30 AEK Ateny - Atromitos Superleague
17 sty 20:45 Inter Milan - Juventus Serie A
17 sty 20:45 St. Truiden - OH Leuven Jupiler League
17 sty 21:00 FC Barcelona - Athletic Club Bilbao Supercopa
17 sty 21:00 Empoli - Salernitana Serie B
17 sty 21:00 Lyon - Metz 1. Liga
17 sty 21:00 Gil Vicente - Marítimo Funchal Primeira Liga
17 sty 21:00 Boca Juniors de Cali - Atlético FC Cali Torneo BetPlay Dimayor
17 sty 21:00 CA Fénix Montevideo - CA River Plate (URU) Primera Division
17 sty 21:10 CA Atlanta - San Martín de Tucumán Primera B Nacional
17 sty 21:10 Defensores de Belgrano - Instituto AC Córdoba Primera B Nacional
17 sty 21:10 Central Córdoba de Rosario - CA Ituzaingo Primera C
17 sty 21:30 Municipal Limeño - Jocoro Primera Division
17 sty 22:00 Ituano-SP - Vila Nova-GO Série C
17 sty 22:00 Santa Cruz-PE - Brusque-SC Série C
17 sty 22:00 Colo Colo - Universidad de Chile Primera
17 sty 22:00 Municipal Grecia - Sporting San Jose FC Primera Division
17 sty 22:00 Santos de Guápiles - Municipal Pérez Zeledón Primera Division
17 sty 22:00 Deportes Quindío - Valledupar FC Torneo BetPlay Dimayor
17 sty 22:15 Atlético Mineiro-MG - Atlético-GO Série A
17 sty 23:15 Atlético Tigre - San Martin San Juan Primera B Nacional
17 sty 23:30 Nacional de Montevideo - Rentistas Primera Division
18 sty 00:00 Atlético Mineiro-MG U20 - Clube Atlético Paranaense U20 Campeonato Brasileiro U20
18 sty 00:05 Atlético Nacional S.A - Independiente Santa Fe Liga BetPlay Dimayor
18 sty 00:30 Ceará-CE - Bragantino-SP Série A
18 sty 00:30 Internacional-RS - Fortaleza-CE Série A
18 sty 01:00 AD San Carlos - CS Herediano Primera Division
18 sty 01:00 CSD Comunicaciones (GUA) - Antigua GFC Liga Nacional
18 sty 01:45 Defensor Sporting - Montevideo Wanderers Primera Division
18 sty 02:06 Santos Laguna - Tigres UANL Liga MX
18 sty 02:10 Boca Juniors - Banfield Primera Division
18 sty 02:10 Deportivo Cali - Jaguares de Córdoba Liga BetPlay Dimayor
18 sty 04:06 Querétaro FC - Club Atlas Liga MX
18 sty 11:00 Sturm Graz - Kapfenberger SV 1919 Klubowe Mecze Towarzyskie
18 sty 11:30 Arman Gohar - Shahin Bushehr FC Azadegan Liga
18 sty 11:30 Baadraan Tehran - Khoosheh Talai Azadegan Liga
18 sty 11:30 Chooka Talesh - Fajr Sepasi Azadegan Liga
18 sty 11:30 Esteghlal Molasani - Mes Kerman Azadegan Liga
18 sty 11:30 Malavan FC - Havadar SC Azadegan Liga
18 sty 11:30 Qashqai FC - Navad Urmia FC Azadegan Liga
18 sty 11:30 Rayka Babol FC - Oxin Alborz Azadegan Liga
18 sty 12:00 Tractor Sazi FC - Esteghlal Tehran FC Pro League
18 sty 13:30 Al-Ittihad Alexandria - ENPPI Club Premier League
18 sty 14:00 Crystal Palace Reserves - Fulham Rezerwy Premier League 2 (dywizja 2)
18 sty 14:00 Leeds United Reserves - Stoke City Rezerwy Premier League 2 (dywizja 2)
18 sty 14:00 Birmingham – Rezerwy - Coventry City Reserves Professional Development League 2
18 sty 14:00 Colchester United FC Reserves - Watford — rezerwy Professional Development League 2
18 sty 14:00 Millwall Reserves - Ipswich Town Reserves Professional Development League 2
18 sty 14:00 Al-Seeb - Al Rustaq Liga omańska
18 sty 14:00 Sohar Club - Muscat FC Liga omańska
18 sty 14:00 Al Wasl (UAE) - Al Dhafra (UAE) Arabian Gulf Liga
18 sty 14:10 Persepolis FC - Foolad Khuzestan FC Pro League
18 sty 14:30 Burnley Reserves - Wolverhampton Wanderers Rezerwy Premier League 2 (dywizja 2)
18 sty 14:30 Palestino - Cobresal Primera
18 sty 15:00 Chennaiyin FC - Quess East Bengal Club Super League
18 sty 16:00 Politehnica Iași - FC Botoşani Liga I
18 sty 16:00 Ismaily - Al-Mokawloon Al-Arab Premier League
18 sty 17:00 Fenerbahçe - Ankaragücü Süper Lig
18 sty 17:00 Kasımpaşa - Erzurumspor Süper Lig
18 sty 17:00 Maroko - Togo Puchar Narodów Afryki
18 sty 17:15 Al Masn'aa - Oman Club Liga omańska
18 sty 18:00 Doxa Katokopias - AEK Larnaca 1. Dywizja
18 sty 18:00 Boavista FC U23 - SL Benfica Lisbon U23 Liga Revelacao U23
18 sty 18:45 SC Bastia - Bastia-Borgo Championnat National
18 sty 19:00 TSV 1860 München - FC Ingolstadt 04 3. Liga
18 sty 19:00 Astra Giurgiu - Universitatea Craiova Liga I
18 sty 19:00 Estoril - Sporting Covilhã LigaPro
18 sty 19:00 Navegantes Esporte Clube - Marcílio Dias-SC Copa Santa Catarina
18 sty 19:30 KAA Gent U21 - KV Mechelen U21 Pro Liga U21
18 sty 20:00 Derby County Rezerwy - Manchester City Rezerwy Premier League 2 (dywizja 1)
18 sty 20:00 Everton Rezerwy - Liverpool Rezerwy Premier League 2 (dywizja 1)
18 sty 20:00 Leicester City Rezerwy - Manchester United Rezerwy Premier League 2 (dywizja 1)
18 sty 20:00 Ruanda - Uganda Puchar Narodów Afryki
18 sty 20:30 Hamburg - VfL Osnabruck 2. Bundesliga
18 sty 20:45 Cagliari - AC Milan Serie A
18 sty 21:00 Arsenal - Newcastle Premier League
18 sty 21:00 Spal - Reggiana Serie B
18 sty 21:00 PSV Rezerwa - NAC Breda Jupiler League
18 sty 21:00 Santiago Wanderers - La Serena Primera
18 sty 21:00 Plaza Colonia - Liverpool FC Montevideo Primera Division
18 sty 21:15 Portimonense - Belenenses Primeira Liga
18 sty 22:45 Club America (K) - FC Juarez (K) Liga MX Femenil (K)
18 sty 23:00 Palmeiras-SP - Corinthians-SP Série A
18 sty 23:15 Audax Italiano - Union La Calera Primera
18 sty 23:15 CA Boston River - Deportivo Maldonado Primera Division
19 sty 00:00 Goiás EC-GO - Flamengo-RJ Série A
19 sty 00:00 Pachuca (K) - Santos Laguna (K) Liga MX Femenil (K)
19 sty 01:40 Deportes Tolima - Once Caldas Manizales Liga BetPlay Dimayor
19 sty 02:00 CF Monterrey (K) - Club Necaxa (K) Liga MX Femenil (K)
19 sty 04:00 Club León - CF Pachuca Liga MX
19 sty 04:00 Club Tijuana (K) - Toluca (K) Liga MX Femenil (K)
19 sty 09:05 Central Coast Mariners - Western Sydney Wanderers A-League
19 sty 14:00 Göztepe A.Ş. - Gençlerbirliği SK Süper Lig
19 sty 14:00 Kayserispor - İstanbul Başakşehir Süper Lig
19 sty 14:30 Antofagasta - Deportes Iquique Primera
19 sty 15:00 Hyderabad FC - Odisha FC Super League
19 sty 16:00 SC FC Voluntari SA - AFC UTA Arad Liga I
19 sty 17:00 Trabzonspor A.Ş. - Konyaspor Süper Lig
19 sty 18:05 Dinamo Zagreb - Rijeka 1. HNL Liga
19 sty 18:30 Hull - Accrington Stanley League 1
19 sty 18:30 Borussia M'gladbach - Werder Brema Bundesliga
19 sty 18:30 Kaizer Chiefs - Tshakhuma SA Premier Soccer League
19 sty 18:30 Mamelodi Sundowns - Bloemfontein Celtic SA Premier Soccer League
19 sty 18:45 Mouscron - Waasland-Beveren Jupiler League
19 sty 19:00 West Ham - West Brom Premier League
19 sty 19:00 Derby - Bournemouth League Championship
19 sty 19:00 Reading - Coventry League Championship
19 sty 19:00 Cadiz - Levante La Liga
19 sty 19:00 Valladolid - Elche La Liga
19 sty 19:00 Vicenza - Chievo Serie B
19 sty 19:00 Viitorul Constanța - FCSB Liga I
19 sty 19:30 Peterborough - Charlton League 1
19 sty 19:30 Harrogate Town - Exeter Liga 2
19 sty 20:00 Blackburn - Swansea League Championship
19 sty 20:00 Blackpool - Northampton League 1
19 sty 20:00 Crewe - Bristol Rovers League 1
19 sty 20:00 Doncaster - Rochdale League 1
19 sty 20:00 Lincoln City - Gillingham League 1
19 sty 20:00 Milton Keynes Dons - Fleetwood Town League 1
19 sty 20:00 Portsmouth - Wimbledon League 1
19 sty 20:00 Sunderland - Plymouth League 1
19 sty 20:00 Cheltenham - Newport County Liga 2
19 sty 20:00 Crawley Town - Stevenage FC Liga 2
19 sty 20:00 Morecambe - Walsall Liga 2
19 sty 20:00 Southend - Cambridge United Liga 2
19 sty 20:00 Tranmere Rovers - Forest Green Rovers Liga 2
19 sty 20:00 Brasil de Pelotas-RS - América FC-MG Série B
19 sty 20:30 Bayer Leverkusen - Borussia Dortmund Bundesliga
19 sty 20:30 Hertha - TSG Hoffenheim Bundesliga
19 sty 20:30 Mainz - Wolfsburg Bundesliga
19 sty 20:45 Rotherham - Stoke League Championship
19 sty 20:45 Watford - Barnsley League Championship
19 sty 20:45 Sporting Lisbon - FC Porto Taça da Liga
19 sty 21:00 Southampton - Shrewsbury Town Puchar FA
19 sty 21:00 Anderlecht - Charleroi Jupiler League
19 sty 21:00 FC Volendam - PSV Eindhoven Puchar FA
19 sty 21:00 Huachipato - Unión Española Primera
19 sty 21:15 Leicester - Chelsea Premier League
19 sty 21:15 Roma - Spezia Puchar Włoch
19 sty 21:30 Alaves - Sevilla La Liga
19 sty 23:15 AD Confianca-SE - Sampaio Correa-MA Série B
19 sty 23:15 Avaí-SC - Juventude-RS Série B
19 sty 23:15 Botafogo-SP - CSA-AL Série B
19 sty 23:15 CRB-AL - Figueirense-SC Série B
19 sty 23:15 Universidad Católica (CHI) - Everton de Viña del Mar Primera
20 sty 01:30 Paraná Clube-PR - Cuiabá-MT Série B
20 sty 01:30 O'Higgins - Universidad de Concepción Primera
20 sty 09:05 Newcastle United Jets - Brisbane Roar A-League
20 sty 11:20 Perth Glory - Adelaide United A-League
20 sty 14:00 Hatayspor - Yeni Malatyaspor Süper Lig
20 sty 14:00 Çaykur Rizespor - Gaziantep B.B. Süper Lig
20 sty 15:00 Udinese - Atalanta Serie A
20 sty 15:00 Kerala Blasters - Bengaluru FC Super League
20 sty 16:00 Baník Ostrava - Slovácko Pierwsza Liga
20 sty 16:00 České Budějovice - Příbram Pierwsza Liga
20 sty 16:30 KV Kortrijk - St. Truiden Jupiler League
20 sty 17:00 Galatasaray A.Ş. - Denizlispor Süper Lig
20 sty 18:00 Opava - Sparta Praga Pierwsza Liga
20 sty 18:30 Schalke - FC Köln Bundesliga
20 sty 18:30 Black Leopards - Cape Town City FC SA Premier Soccer League
20 sty 18:30 Maritzburg United - TS Galaxy FC SA Premier Soccer League
20 sty 18:30 Moroka Swallows - Chippa United SA Premier Soccer League
20 sty 18:30 Orlando Pirates - Golden Arrows SA Premier Soccer League
20 sty 18:30 Stellenbosch F.C. - Baroka FC SA Premier Soccer League
20 sty 18:30 Supersport United - Amazulu FC SA Premier Soccer League
20 sty 18:45 Eupen - Beerschot Wilrijk Jupiler League
20 sty 18:45 KV Mechelen - Standard Liege Jupiler League
20 sty 21:15 Man City - Aston Villa Premier League
20 sty 19:00 Norwich - Bristol City League Championship
20 sty 19:00 Getafe - Huesca La Liga
20 sty 19:00 Cordoba - Real Sociedad Puchar Hiszpanii
20 sty 20:00 Brentford - Luton League Championship
20 sty 20:00 Cardiff - QPR League Championship
20 sty 20:00 Huddersfield - Millwall League Championship
20 sty 20:00 Nottingham Forest - Middlesbrough League Championship
20 sty 20:00 Guarani-SP - Vitória-BA Série B
20 sty 20:00 Ferencváros - Diósgyőri VTK Liga Węgierska
20 sty 20:30 Arminia Bielefeld - VfB Stuttgart Bundesliga
20 sty 20:30 Augsburg - Bayern Monachium Bundesliga
20 sty 20:30 RB Leipzig - Union Berlin Bundesliga
20 sty 20:30 SC Freiburg - Eintracht Frankfurt Bundesliga
20 sty 20:45 Birmingham - Preston League Championship
20 sty 21:00 Real Betis - Celta Vigo La Liga
20 sty 21:00 Alcoyano - Real Madryt Puchar Hiszpanii
20 sty 21:00 Juventus - Napoli Supercoppa TIM
20 sty 21:00 Olimpic Marsylia - Lens 1. Liga
20 sty 21:00 Club Brugge - KV Oostende Jupiler League
20 sty 21:00 Antwerp - Cercle Brugge Jupiler League
20 sty 21:00 Botafogo-RJ - Atlético-GO Série A
20 sty 21:15 Fulham - Manchester United Premier League
20 sty 21:15 Livingston - Celtic Szkockiej Premiership
20 sty 21:30 Villarreal - Granada La Liga
20 sty 22:00 Bahia-BA - Athletico Paranaense-PR Série A
20 sty 23:15 Grêmio-RS - Atlético Mineiro-MG Série A
20 sty 23:15 Náutico-PE - Oeste-SP Série B
20 sty 23:20 Rosario Central - Boca Unidos Copa Argentyna
21 sty 00:30 Coritiba-PR - Fluminense-RJ Série A
21 sty 01:00 Coquimbo Unido - Curicó Unido Primera
21 sty 01:30 Bragantino-SP - Vasco da Gama-RJ Série A

Siatkówka

17 sty 17:00 Imoco Volley Conegliano (K) - Bartoccini Fortinfissi Perugia (K) Serie A1 (K)
17 sty 17:00 Pallavolo Scandicci Savino del Bene (K) - Unet E-Work Busto Arsizio (K) Serie A1 (K)
17 sty 17:00 Reale Mutua Fenera Chieri (K) - VBC Casalmaggiore (K) Serie A1 (K)
17 sty 17:30 GKS Katowice - AZS Politechnika Warszawska PlusLiga
17 sty 18:00 VCO Berlin - SVG Lüneburg Bundesliga - Mężczyzn
17 sty 18:00 CV Lisboa - Lousa VC A2
17 sty 18:00 Odivelas VC - Clube Condeixa Secção Voleibol A2
17 sty 18:00 AAS Mamede (K) - Esmoriz GC (K) II Division (W)
17 sty 18:00 Ginásio Clube Português (K) - Ala De Nun Alvares De Gondomar (W) II Division (W)
17 sty 18:00 Slavia UK Bratislava (K) - VTC Pezinok (W) Cup (W)
17 sty 18:00 BAM Acqua S. Bernardo Cuneo - BCC Castellana Grotte Serie A2
17 sty 18:00 Cava del Sole Geomedical Lagonegro - Emma Villas Siena Serie A2
17 sty 18:00 Kemas Lamipel Santa Croce - Cassa Rurale Cantù Serie A2
17 sty 18:00 Prisma Taranto - Conad Reggio Emilia Serie A2
17 sty 18:00 Sieco Service Ortona - Agnelli Tipiesse Bergamo Serie A2
17 sty 18:00 Sir Safety Conad Perugia - Allianz Milano SuperLega
17 sty 19:00 Izrael - Bułgaria EuroVolley – kwalifikacje
17 sty 19:00 Lusofona VC (W) - Clube Nacional de Ginástica (K) II Division (W)
17 sty 19:00 Gruppo Consoli Centrale del Latte Brescia - Synergy Mondovì Serie A2
17 sty 19:30 Nbv Verona - Consar Ravenna SuperLega
17 sty 20:25 Eisenerz/Trofaiach (W) - ATSC Sparkasse Klagenfurt (W) WVL
17 sty 20:30 WKS Czarni Radom - MKS Będzin PlusLiga
17 sty 23:00 Sesi-SP - Vôlei Renata Superliga
18 sty 01:30 Funvic/Taubaté - Apan Eleva Blu Superliga
18 sty 05:00 Kuanysh (K) - Astana (W) Liga Krajowa (K)
18 sty 08:00 VC Almaty (K) - VC Altai (K) Liga Krajowa (K)
18 sty 14:00 Zhetysu (K) - Irtysh-Kazchrome (W) Liga Krajowa (K)
18 sty 16:00 Leningradka St. Petersburg (K) - VC Tulitsa (W) Super League - Kobiety
18 sty 17:30 Bydgoszcz - MKS Kalisz Orlen Liga Kobiety
18 sty 17:30 LP Kangasala (K) - Pölkky Kuusamo (K) Mestaruusliiga Kobiety
18 sty 20:15 Fylkir (K) - Alftanes B (W) Mizunodeild (K
18 sty 20:30 Joker Świecie - Legionowo Orlen Liga Kobiety
18 sty 23:00 Osasco Volei Clube (K) - Sao Jose dos Pinhais (K) Superliga (K)
19 sty 20:30 Vero Volley Monza - Tonno Callipo Calabria Vibo Valentia SuperLega
20 sty 17:30 Igor Gorgonzola Novara (K) - Saugella Team Monza (K) Serie A1 (K)
20 sty 18:00 Bartoccini Fortinfissi Perugia (K) - Pallavolo Scandicci Savino del Bene (K) Serie A1 (K)

Tenis

17 sty 17:00 Hoan Louis - Mouret Dussin Bressuire
17 sty 17:00 Matteo Noel - Arnaldi Larwig Bressuire

Koszykówka

17 sty 16:30 Glasgow Rocks - Sheffield Sharks BBL
17 sty 16:30 BC Khimki Moscow Oblast U21 - Samara SGEU U21 VTB Youth Liga
17 sty 16:30 Science City Jena - Kirchheim Knights Pro A
17 sty 17:00 Zadar - Mega Bemax Liga Adriatycka
17 sty 17:00 Aris - Panathinaikos A1
17 sty 17:00 Monbus Obradoiro - Real Madryt Liga ACB
17 sty 17:00 Ammerud Basket - Nidaros Jets BLNO
17 sty 17:00 WKS Slask Wroclaw III - Biofarm Basket Poznan II 2. liga
17 sty 17:00 Clube 5Basket - Beira Mar Division 1
17 sty 17:00 CAB Madeira - CP Esgueira LPB
17 sty 17:00 Ovarense - Barreirense/CEPSA LPB
17 sty 17:00 Acqua S.Bernardo Cantù - Segafredo Virtus Bologna Lega A
17 sty 17:00 Tramec Cento - Orasi Ravenna Serie A2
17 sty 17:00 Luciana Mosconi Ancona - Janus Basket Fabriano Serie B
17 sty 17:15 Happy Casa Brindisi - Umana Reyer Venezia Lega A
17 sty 17:35 Legia Warszawa - Anwil Włocławek Energa Basket Liga
17 sty 18:00 Binghamton Bearcats - Massachusetts Lowell River Hawks NCAAB
17 sty 18:00 Michigan State Spartans - Indiana Hoosiers NCAAB
17 sty 18:00 Northwestern Wildcats - Iowa Hawkeyes NCAAB
17 sty 18:00 Cheshire Phoenix - Surrey Scorchers BBL
17 sty 18:00 CB Benicarlo - CB Prat Joventut Leb Plata
17 sty 21:00 Burgos - Valencia Liga ACB
17 sty 18:00 BG Göttingen - Ratiopharm Ulm BBL
17 sty 18:00 AZS Poznan (K) - Ślęza Wrocław (K) Basket Liga (K)
17 sty 18:00 Pinar Karşiyaka - Gaziantep Basketbol Super League
17 sty 18:00 Le Mura Lucca (K) - ASD Basket Costa (K) A1 (K)
17 sty 18:00 Pallacanestro Vigarano (K) - Virtus Pallacanestro Bologna (K) A1 (K)
17 sty 18:00 Allianz Pazienza San Severo - Stella Azzurra Roma Serie A2
17 sty 18:00 BCC Blu Basket Treviglio - Urania Milano Serie A2
17 sty 18:00 Edilnol Pallacanestro Biella - APU Old Wild West Udine Serie A2
17 sty 18:00 Lux Chieti Basket 1974 - Eurobasket Roma Serie A2
17 sty 18:15 Germani Basket Brescia - Openjobmetis Varese Lega A
17 sty 18:30 Newcastle Eagles - Plymouth Raiders BBL
17 sty 18:00 Barcelona - Estudiantes Liga ACB
17 sty 19:00 Charleston Cougars - Northeastern Huskies NCAAB
17 sty 19:00 Colgate Raiders - Holy Cross Crusaders NCAAB
17 sty 19:00 Delaware Fighting Blue Hens - Hofstra Pride NCAAB
17 sty 19:00 Drexel Dragons - William & Mary Tribe NCAAB
17 sty 19:00 Purdue Boilermakers - Penn State Nittany Lions NCAAB
17 sty 19:00 UMBC Retrievers - Hartford Hawks NCAAB
17 sty 19:00 Vermont Catamounts - Maine Black Bears NCAAB
17 sty 19:00 Igokea - Krka Novo Mesto Liga Adriatycka
17 sty 19:00 Galitos Barreiro - UD Oliveirense LPB
17 sty 19:00 Imortal Basket - SL Benfica LPB
17 sty 19:00 VSC Guimarães - Porto LPB
17 sty 19:00 Banco di Sardegna Sassari - Carpegna Prosciutto Basket Pesaro Lega A
17 sty 19:10 Boston Celtics - New York Knicks NBA
17 sty 19:30 Wilki Morskie Szczecin - Arka Gdynia Tauron liga
17 sty 19:30 Ovarense B - GRI Brandoense Division 1
17 sty 20:00 Houston Cougars - UCF Knights NCAAB
17 sty 20:00 Stony Brook Seawolves - New Hampshire Wildcats NCAAB
17 sty 20:10 Washington Wizards - Cleveland Cavaliers NBA
17 sty 20:30 Fordham Rams - Massachusetts Minutemen NCAAB
17 sty 20:30 Basketball Löwen Braunschweig - Alba Berlin BBL
17 sty 20:45 Dolomiti Energia Trento - De' Longhi Treviso Lega A
17 sty 21:00 Tulsa Golden Hurricane - Memphis Tigers NCAAB
17 sty 21:10 Dallas Mavericks - Chicago Bulls NBA
17 sty 22:00 Bradley Braves - Evansville Purple Aces NCAAB
17 sty 22:00 Illinois State Redbirds - Indiana State Sycamores NCAAB
17 sty 22:00 Iona Gaels - Saint Peter's Peacocks NCAAB
17 sty 22:00 Lehigh Mountain Hawks - Bucknell University Bison NCAAB
17 sty 22:00 Nevada Wolf Pack - Fresno State Bulldogs NCAAB
17 sty 22:30 George Washington Colonials - Dayton Flyers NCAAB
17 sty 23:00 Delaware State Hornets - Norfolk State Spartans NCAAB
17 sty 23:00 Loyola Chicago Ramblers - Northern Iowa Panthers NCAAB
18 sty 00:00 Loyola Maryland Greyhounds - Lafayette Leopards NCAAB
18 sty 00:00 Southern Methodist University Mustangs - Wichita State Shockers NCAAB
18 sty 00:00 Wake Forest Demon Deacons - Virginia Tech Hokies NCAAB
18 sty 01:10 Oklahoma City Thunder - Philadelphia 76ers NBA
18 sty 01:30 Deportivo Libertad - San Martín Corrientes LNB
18 sty 02:10 Denver Nuggets - Utah Jazz NBA
18 sty 03:10 Sacramento Kings - New Orleans Pelicans NBA
18 sty 04:10 Los Angeles Clippers - Indiana Pacers NBA
18 sty 09:30 Cairns Taipans - The Hawks NBL
18 sty 11:00 Woori Bank Hansae (K) - OK Savingbank OK Shoot (K) WKBL
18 sty 11:00 Sparta i K Vidnoe II (K) - UMMC Ekaterinburg II (K) Superliga A (K)
18 sty 12:00 Niroye Zamini - Chemidor Tehran Premier League
18 sty 12:35 Liaoning Flying Leopards - Beijing Shougang Ducks CBA
18 sty 13:00 Zhejiang Golden Bulls - Guangdong Foshan Dralions CBA
18 sty 15:00 Ayandeh Sazan Mihan Isfahan - Mahram Tehran Premier League
18 sty 15:00 Dynamo Kursk II (K) - Neftyanik Omsk (K) Superliga A (K)
18 sty 16:00 Avtodor Saratov - CSKA Moskwa VTB United Liga
18 sty 16:00 BC Samara - BC Irkut Irkutsk Superleague
18 sty 16:00 Stavropolchanka-SKFU (K) - MBA Moscow II (K) Superliga A (K)
18 sty 17:00 Galatasaray S.K. (K) - Basket Landes (K) Euroliga (K)
18 sty 17:35 MKS Dabrowa Gornicza - PGE Spójnia Stargard Szczeciński Energa Basket Liga
18 sty 18:00 KK Crvena Zvezda Belgrad - Borac Čačak Liga Adriatycka
18 sty 18:00 BC Kalev/Cramo - BC Zenit Saint Petersburg VTB United Liga
18 sty 18:00 USK Praha - BK Děčín NBL
18 sty 18:00 Žalgiris Kaunas - BC Pieno žvaigždės King Mindaugas Cup
18 sty 18:10 New York Knicks - Orlando Magic NBA
18 sty 19:00 Real Madrid - KK Crvena Zvezda Belgrad Euroliga
18 sty 19:15 Haukar - Keflavík Domino Premier League
18 sty 19:30 Polpharma Starogard Gdański - GTK Gliwice Energa Basket Liga
18 sty 20:00 Towson Tigers - North Carolina-Wilmington Seahawks NCAAB
18 sty 20:00 UE Sopron (K) - Bourges Basket (K) Euroliga (K)
18 sty 20:00 Agribertocchi Orzinuovi - Benfapp Capo d'Orlando Serie A2
18 sty 20:10 Washington Wizards - Cleveland Cavaliers NBA
18 sty 20:30 Connecticut Huskies - Saint John's Red Storm NCAAB
18 sty 20:30 Howard Bison - Notre Dame Fighting Irish NCAAB
18 sty 20:40 Atlanta Hawks - Minnesota Timberwolves NBA
18 sty 21:00 Samford Bulldogs - Western Carolina Catamounts NCAAB
18 sty 21:10 Miami Heat - Detroit Pistons NBA
18 sty 21:10 Portland Trail Blazers - San Antonio Spurs NBA
18 sty 22:00 La Salle Explorers - St. Joseph's Hawks NCAAB
18 sty 22:30 Alcorn State Braves - Arkansas-Pine Bluff Golden Lions NCAAB
18 sty 23:00 Instituto Atlético Central Córdoba - La Unión de Formosa LNB
18 sty 23:10 Memphis Grizzlies - Phoenix Suns NBA
18 sty 23:30 Southern University Jaguars - Mississippi Valley State Delta Devils NCAAB
19 sty 01:00 Louisville Cardinals - Florida State Seminoles NCAAB
19 sty 01:40 Brooklyn Nets - Milwaukee Bucks NBA
19 sty 01:40 Toronto Raptors - Dallas Mavericks NBA
19 sty 02:00 Missouri State Bears - Drake Bulldogs NCAAB
19 sty 02:10 Chicago Bulls - Houston Rockets NBA
19 sty 02:30 Texas Southern Tigers - Jackson State Tigers NCAAB
19 sty 03:00 Air Force Falcons - Wyoming Cowboys NCAAB
19 sty 03:00 Baylor Bears - Kansas Jayhawks NCAAB
19 sty 03:30 UNLV Rebels - New Mexico Lobos NCAAB
19 sty 04:00 Jilin GBT Northeast Tigers - Guangdong Southern Tigers CBA
19 sty 04:10 Los Angeles Lakers - Golden State Warriors NBA
19 sty 08:00 Qingdao Double Star Eagles - Shenzhen Aviators CBA
19 sty 08:30 Tianjin Pioneers - Fujian SBS Sturgeons CBA
19 sty 12:35 Zhejiang Guangsha Lions - Xinjiang Flying Tigers CBA
19 sty 13:00 Sichuan Blue Whales - Beijing Royal Fighters CBA
19 sty 17:00 Nizhny Novgorod - Szombathely Liga Mistrzów FIBA
19 sty 17:00 Vanoli Cremona - A|X Armani Exchange Milano Lega A
19 sty 18:30 AS Monaco - Unicaja Málaga EuroCup
19 sty 18:30 Keravnos Nicosia - Dijon JDA Liga Mistrzów FIBA
19 sty 18:30 ČEZ Basket Nymburk - Tofaş Liga Mistrzów FIBA
19 sty 19:00 West Virginia Mountaineers - Oklahoma State Cowboys NCAAB
19 sty 20:00 Casademont Zaragoza - Start Lublin Liga Mistrzów FIBA
19 sty 20:30 KK Cedevita Olimpija - Budućnost Podgorica EuroCup
19 sty 20:45 Asvel Lyon-Villeurbanne - Olympiacos Piraeus Euroliga
19 sty 20:45 Paris-Levallois - Partizan Belgrade EuroCup
19 sty 23:00 Oregon Ducks - UCLA Bruins NCAAB
20 sty 01:00 Florida Gators - Tennessee Volunteers NCAAB
20 sty 01:00 Michigan Wolverines - Maryland Terrapins NCAAB
20 sty 01:00 Missouri Tigers - South Carolina Gamecocks NCAAB
20 sty 02:30 Illinois Fighting Illini - Penn State Nittany Lions NCAAB
20 sty 03:00 Pittsburgh Panthers - Duke Blue Devils NCAAB
20 sty 03:00 Villanova Wildcats - Seton Hall Pirates NCAAB
20 sty 03:10 Denver Nuggets - Oklahoma City Thunder NBA
20 sty 03:10 Utah Jazz - New Orleans Pelicans NBA
20 sty 12:35 Jiangsu Dragons Kentier - Shandong Heroes CBA
20 sty 13:00 Shanghai Dongfang Sharks - Nanjing Monkey Kings CBA
20 sty 17:00 Unics Kazan - Herbalife Gran Canaria EuroCup
20 sty 17:15 BC Lietkabelis - BC Nevėžis LKL
20 sty 18:00 Bakken Bears - Iberostar Tenerife Liga Mistrzów FIBA
20 sty 18:00 Galatasaray S.K. - Banco di Sardegna Sassari Liga Mistrzów FIBA
20 sty 18:00 Hapoel Haifa BC - Hapoel Jerusalem Super League
20 sty 18:00 Zastal Enea BC Zielona Góra - Enea Astoria Bydgoszcz Energa Basket Liga
20 sty 18:30 Cholet - Hapoel Holon Liga Mistrzów FIBA
20 sty 18:30 Tsmoki-Minsk - AEK B.C. Liga Mistrzów FIBA
20 sty 19:00 KK Mornar - MoraBanc Andorra EuroCup
20 sty 20:00 Dolomiti Energia Trento - Lokomotiv Kuban EuroCup
20 sty 20:30 Plymouth Raiders - Cheshire Phoenix BBL
20 sty 20:45 Bourg-en-Bresse - Segafredo Virtus Bologna EuroCup
20 sty 20:45 Divina Seguros Joventut - Nanterre EuroCup
20 sty 23:00 Virginia Tech Hokies - Boston College Eagles NCAAB
21 sty 00:00 Massachusetts Minutemen - Saint Louis Billikens NCAAB
21 sty 01:00 Georgia Tech Yellow Jackets - Clemson Tigers NCAAB
21 sty 01:00 Iowa State Cyclones - Texas Longhorns NCAAB
21 sty 01:00 Nebraska Cornhuskers - Minnesota Golden Gophers NCAAB
21 sty 01:00 Virginia Cavaliers - North Carolina State Wolfpack NCAAB
21 sty 01:10 Charlotte Hornets - Washington Wizards NBA
21 sty 01:10 Cleveland Cavaliers - Brooklyn Nets NBA
21 sty 01:10 Indiana Pacers - Dallas Mavericks NBA
21 sty 01:10 Philadelphia 76ers - Boston Celtics NBA

Tenis Stołowy

17 sty 17:30 Burov, Sergey - Pronin, Oleg Moscow Liga Pro
17 sty 17:45 Andrusenko, Mikhail - Bazilevsky, Vitaly Moscow Liga Pro
17 sty 17:45 Maksakov, Sergey - Korneev, Dmitry Moscow Liga Pro
17 sty 18:00 Beliakov, Vladimir - Balakin, Dmitry Moscow Liga Pro
17 sty 18:15 Ilin, Anatoliy - Abelmasov, Igor Moscow Liga Pro
17 sty 18:15 Moshkov, Ivan - Gribkov, Alexander Moscow Liga Pro
17 sty 18:30 Pronin, Oleg - Beliakov, Vladimir Moscow Liga Pro
17 sty 18:45 Bazilevsky, Vitaly - Moshkov, Ivan Moscow Liga Pro
17 sty 18:45 Korneev, Dmitry - Ilin, Anatoliy Moscow Liga Pro
17 sty 19:00 Balakin, Dmitry - Burov, Sergey Moscow Liga Pro
17 sty 19:15 Abelmasov, Igor - Maksakov, Sergey Moscow Liga Pro
17 sty 19:15 Gribkov, Alexander - Andrusenko, Mikhail Moscow Liga Pro
17 sty 19:30 Burov, Sergey - Beliakov, Vladimir Moscow Liga Pro
17 sty 19:45 Andrusenko, Mikhail - Moshkov, Ivan Moscow Liga Pro
17 sty 19:45 Maksakov, Sergey - Ilin, Anatoliy Moscow Liga Pro
17 sty 20:00 Pronin, Oleg - Balakin, Dmitry Moscow Liga Pro
17 sty 20:15 Bazilevsky, Vitaly - Gribkov, Alexander Moscow Liga Pro
17 sty 20:15 Korneev, Dmitry - Abelmasov, Igor Moscow Liga Pro
17 sty 21:30 Petrov, Dmitriy - Zhurba, Nikolai Moscow Liga Pro
17 sty 21:45 Soldatov, Ivan - Marshalov, Vladimir Moscow Liga Pro
17 sty 22:00 Myagkov, Sergey - Serebrennikov, Alexandr Moscow Liga Pro
17 sty 22:15 Churin, Konstantin - Minkov, Miroslav Moscow Liga Pro
17 sty 22:15 Ivanov, Valery - Kirilenko, Andrey Moscow Liga Pro
17 sty 22:30 Zhurba, Nikolai - Uezdin, Aleksey Moscow Liga Pro
17 sty 22:45 Marshalov, Vladimir - Safonov, Vladimir Moscow Liga Pro
17 sty 23:00 Petrov, Dmitriy - Myagkov, Sergey Moscow Liga Pro
17 sty 23:15 Soldatov, Ivan - Ivanov, Valery Moscow Liga Pro
17 sty 23:30 Uezdin, Aleksey - Serebrennikov, Alexandr Moscow Liga Pro
17 sty 23:45 Safonov, Vladimir - Kirilenko, Andrey Moscow Liga Pro
18 sty 00:00 Zhurba, Nikolai - Myagkov, Sergey Moscow Liga Pro
18 sty 00:15 Marshalov, Vladimir - Ivanov, Valery Moscow Liga Pro
18 sty 00:15 Mikhailov, Igor - Churin, Konstantin Moscow Liga Pro
18 sty 00:30 Serebrennikov, Alexandr - Petrov, Dmitriy Moscow Liga Pro
18 sty 00:45 Kirilenko, Andrey - Soldatov, Ivan Moscow Liga Pro
18 sty 01:00 Myagkov, Sergey - Uezdin, Aleksey Moscow Liga Pro
18 sty 01:15 Ivanov, Valery - Safonov, Vladimir Moscow Liga Pro
18 sty 01:30 Serebrennikov, Alexandr - Zhurba, Nikolai Moscow Liga Pro
18 sty 01:45 Kirilenko, Andrey - Marshalov, Vladimir Moscow Liga Pro
18 sty 01:45 Minkov, Miroslav - Mikhailov, Igor Moscow Liga Pro
18 sty 02:00 Uezdin, Aleksey - Petrov, Dmitriy Moscow Liga Pro
18 sty 02:15 Safonov, Vladimir - Soldatov, Ivan Moscow Liga Pro

Badminton

Krykiet

18 sty 04:00 Central Stags - Otago Volts Super Smash
18 sty 09:15 Sydney Thunder - Hobart Hurricanes T20 Big Bash League
19 sty 13:00 Perth Scorchers - Brisbane Heat T20 Big Bash League
20 sty 13:00 Melbourne Renegades - Melbourne Stars T20 Big Bash League

Esports

19 sty 17:30 Astralis - Evil Geniuses BLAST Premier

Hokej na lodzie

17 sty 16:30 EC Red Bull Salzburg - EC Panaceo VSV ICE Hockey League
17 sty 17:30 Timrå IK - Södertälje SK Hockeyallsvenskan
17 sty 17:30 Västerviks IK - Kristianstads IK Hockeyallsvenskan
17 sty 18:00 Pittsburgh Penguins - Washington Capitals NHL
17 sty 18:00 MMKS Podhale Nowy Targ - TKH Nesta Toruń PLH
17 sty 18:00 Mhk Dubnica Nad Vahom - MHC Mountfield Martin 1. Liga
17 sty 19:30 Kölner Haie - Fischtown Pinguins Bremerhaven DEL Bundesliga
18 sty 01:00 Florida Panthers - Chicago Blackhawks NHL
18 sty 11:00 MHK Dynamo St Petersburg U21 - HC Bobrov U21 MHL Div B
18 sty 13:00 Metallurg Novokuznetsk - Gornyak Uchaly VHL
18 sty 15:00 Minske Zubry - Shakhtar II Vysshaya Liga
18 sty 15:00 Yunior Minsk - HC Gomel II Vysshaya Liga
18 sty 17:00 Benátky - Dukla Jihlava 1. Liga
18 sty 17:00 LHK Jestrábi Prostejov - Slavia Třebíč 1. Liga
18 sty 17:00 Slovan Ústí nad Labem - HC RT Torax Poruba 1. Liga
18 sty 17:00 Vrchlabí - VHK Vsetín 1. Liga
18 sty 18:00 Detroit Red Wings - Columbus Blue Jackets NHL
18 sty 18:30 EHC Red Bull München - Straubing Tigers DEL Bundesliga
18 sty 19:00 Väsby IK HK - MODO Hockey Hockeyallsvenskan
18 sty 19:00 KHL Zagreb - KHL Medveščak Zagrzeb Liga Mistrzów
18 sty 19:45 SC Langenthal - HC Ajoie NLB
18 sty 20:30 Düsseldorfer EG - Iserlohn Roosters DEL Bundesliga
18 sty 23:00 New York Islanders - Boston Bruins NHL
19 sty 01:00 Toronto Maple Leafs - Winnipeg Jets NHL
19 sty 01:30 Philadelphia Flyers - Buffalo Sabres NHL
19 sty 02:00 Nashville Predators - Carolina Hurricanes NHL
19 sty 02:00 St Louis Blues - San José Sharks NHL
19 sty 03:00 Anaheim Ducks - Minnesota Wild NHL
19 sty 03:00 Calgary Flames - Vancouver Canucks NHL
19 sty 03:00 Edmonton Oilers - Montreal Canadiens NHL
19 sty 04:00 Vegas Golden Knights - Arizona Coyotes NHL
19 sty 15:00 Avtomobilist Yekaterinburg - SKA St. Petersburg KHL
19 sty 15:00 Metallurg Magnitogorsk - Lokomotiv Yaroslavl KHL
19 sty 15:00 Salavat Yulaev Ufa - Severstal Cherepovets KHL
19 sty 15:00 Traktor Chelyabinsk - Avangard Omsk KHL
19 sty 17:00 Ak Bars Kazan - Dynamo Riga KHL
19 sty 17:00 Kunlun Red Star - Amur Khabarovsk KHL
19 sty 17:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Neftekhimik Nizhnekamsk KHL
19 sty 17:30 CSKA Moscow - Spartak Moskwa KHL
19 sty 17:30 Jokerit - Barys Nur-Sultan KHL
19 sty 17:30 Sochi - Dinamo Minsk KHL
19 sty 17:30 Vityaz Podolsk - Sibir Novosibirsk KHL
19 sty 17:30 KooKoo - HPK Liiga
19 sty 17:30 Kärpät - KalPa Liiga
19 sty 17:30 Sport - Ässät Liiga
19 sty 17:30 Tappara - JYP Liiga
19 sty 19:00 Brynäs IF - Örebro HK SHL
19 sty 19:00 Frölunda Indians - Linköpings HC SHL
19 sty 19:00 Luleå HF - Skellefteå AIK SHL
19 sty 19:00 Rögle BK - Djurgårdens IF SHL
19 sty 19:00 Kristianstads IK - Timrå IK Hockeyallsvenskan
19 sty 19:00 Västerås IK - MODO Hockey Hockeyallsvenskan
20 sty 01:00 Florida Panthers - Chicago Blackhawks NHL
20 sty 01:00 New York Rangers - New Jersey Devils NHL
20 sty 01:00 Ottawa Senators - Winnipeg Jets NHL
20 sty 01:00 Philadelphia Flyers - Buffalo Sabres NHL
20 sty 01:00 Pittsburgh Penguins - Washington Capitals NHL
20 sty 01:00 Tampa Bay Lightning - Dallas Stars NHL
20 sty 01:30 Detroit Red Wings - Columbus Blue Jackets NHL
20 sty 02:00 Nashville Predators - Carolina Hurricanes NHL
20 sty 04:00 Los Angeles Kings - Colorado Avalanche NHL
20 sty 17:30 HPK - Lukko Liiga
20 sty 19:00 Färjestads BK - IF Malmö Redhawks SHL
20 sty 19:00 BIK Karlskoga - Almtuna IS Hockeyallsvenskan
20 sty 19:00 Kristianstads IK - Timrå IK Hockeyallsvenskan
20 sty 19:00 Tingsryds AIF - HC Vita Hästen Hockeyallsvenskan
20 sty 19:00 Väsby IK HK - Södertälje SK Hockeyallsvenskan
21 sty 01:00 Toronto Maple Leafs - Edmonton Oilers NHL

Piłka ręczna

17 sty 18:00 Angola - Chorwacja Mistrzostwa Świata
17 sty 18:00 Argentyna - Bahrajn Mistrzostwa Świata
17 sty 18:00 Cape Verde - Niemcy Mistrzostwa Świata
17 sty 18:00 Tunezja - Brazylia Mistrzostwa Świata
17 sty 20:30 DR Congo - Dania Mistrzostwa Świata
17 sty 20:30 Polska - Hiszpania Mistrzostwa Świata
17 sty 20:30 Węgry - Urugwaj Mistrzostwa Świata
17 sty 21:00 SC Espinho - CA Penafiel 2. liga
18 sty 15:30 Korea - Rosja Mistrzostwa Świata
18 sty 15:30 Macedonia Północna - Chile Mistrzostwa Świata
18 sty 18:00 Francja - Szwajcaria Mistrzostwa Świata
18 sty 18:00 Portugalia - Algieria Mistrzostwa Świata
18 sty 18:00 Szwecja - Egipt Mistrzostwa Świata
18 sty 18:00 Słowenia - Belarus Mistrzostwa Świata
18 sty 20:30 Islandia - Maroko Mistrzostwa Świata
18 sty 20:30 Norwegia - Austria Mistrzostwa Świata
19 sty 15:30 Japonia - Angola Mistrzostwa Świata
19 sty 18:00 Bahrajn - DR Congo Mistrzostwa Świata
19 sty 18:00 Chorwacja - Katar Mistrzostwa Świata
19 sty 18:00 Hiszpania - Tunezja Mistrzostwa Świata
19 sty 18:00 Urugwaj - Cape Verde Mistrzostwa Świata
19 sty 20:30 Brazylia - Polska Mistrzostwa Świata
19 sty 20:30 Dania - Argentyna Mistrzostwa Świata
19 sty 20:30 Niemcy - Węgry Mistrzostwa Świata
20 sty 17:00 HCM Râmnicu Vâlcea (K) - ŽRK Budućnost T-Mobile (K) Liga Mistrzów (K)
20 sty 18:45 Ferencvárosi TC (K) - Metz HB (K) Liga Mistrzów (K)

Snooker

Rugby Union

17 sty 21:05 Racing 92 - RC Toulonnais Top 14

Futbol Amerykański

17 sty 21:05 Kansas City Chiefs - Cleveland Browns NFL
18 sty 00:40 New Orleans Saints - Tampa Bay Buccaneers NFL

UFC/MMA

20 sty 15:00 Jerome Rivera - Franciso Nazareno UFC
20 sty 15:15 Victoria Leonardo - Manon Fiorot UFC
20 sty 15:35 Tyson Nam - Matthew Schnell UFC
20 sty 15:55 Mason Jones - Mike Davis UFC
20 sty 16:15 Francisco Figueiredo - Jerome Rivera UFC
20 sty 16:45 Dalcha Lungiambula - Markus Perez UFC
20 sty 17:15 Zarrukh Adashev - Mudaerji Su UFC
20 sty 17:45 Ricky Simon - Gaetano Pirrello UFC
20 sty 18:00 Akhmedov, Omari - Breese, Tom UFC
20 sty 18:15 Lerone Murphy - Douglas Silva de Andrade UFC
20 sty 18:45 Roxanne Modafferi - Viviane Araujo UFC
20 sty 19:15 Ike Villanueva - Vicinius Moreira UFC
20 sty 20:00 Warlley Alves - Mounir Lazzez UFC
20 sty 20:45 Michael Chiesa - Neil Magny UFC

 

 

Obstawianie na żywo

Nic nie dostarcza takich emocji jak obstawianie meczy na żywo (live betting). Jednak aby obstawianie live miało jakikolwiek sens niezbędna jest transmisja wideo wydarzenia. Bez podglądu przebiegu meczu obstawianie na żywo to zwykły hazard i prędzej czy później spowoduję utratę pieniędzy.

W X możesz jednocześnie śledzić przebieg meczu i zawierać zakłady na żywo, oferta zakładów live X pokrywa aż 75% oferty przedmeczowej i jest zdecydowanie najlepsza na rynku.

Zarówno zakłady na żywo jak i transmisje online meczy dostępne są w wersji mobilnej na telefony i tablety.

Obstawiaj na żywo

STS baner