Mecze na żywo

W X nie tylko obstawisz zakłady bukmacherskie ale również obejrzysz za darmo transmisje video z najważniejszych wydarzeń sportowych.
Oglądaj darmowe transmisje wideo meczy w X.

Live Streaming

 

Jakie mecze są dostępne w X TV?

W ciągu roku X transmituje livestream z ponad 165 000 wydarzeń najpopularniejszych sportów. Transmisje wideo dostępne są z:

  • piłki nożnej (Liga Mistrzów, hiszpańska La Liga, włoska Serie A, polska Ekstraklasa) oraz z wielu innych lig piłkarskich,
  • tenisa (ATP World Tour Masters 1000, ATP World Tour 500 i WTA Tour Championships, Wielki Szlem),
  • koszykówki (NBA, NBL, WNBA, włoska ACB, niemiecka Bundesliga),
  • hokeja na lodzie (NHL),
  • siatkówki (Liga Mistrzów, Liga Niemiecka, Turecka),
  • baseballu MLB,
  • piłki ręcznej, snookera, badmintona, rugby, squasha, wyścigów konnych i rozgrywek e-sportów.

Aktualna pełna lista transmisji wideo w X TV znajduje się poniżej.

Jak oglądać mecze w X?

Transmisje wideo meczy sportowych darmowe i nielimitowane aczkolwiek dostępne są tylko dla aktywnych użytkowników X. Aby móc korzystać z transmisji musisz posiadać konto w serwisie bukmacherskim X oraz obstawić dowolny zakład w ciągu 24 godzin przed rozpoczęciem się transmisji.

Otwórz konto w X, złóż depozyt lub postaw na dowolny mecz, oglądaj live streaming.

  1. Przejdź na stronę X i otwórz konto gracza.
  2. Wpłać minimum 20 PLN. (minimalny dozwolony depozyt może się różnić w zależności od wygranej płatności)
  3. Obstaw dowolny zakład za minimum 5 PLN na 24 godziny przed transmisją. (zakłady na żywo też się kwalifikują)
  4. Wszystkie transmisje zostaną automatycznie odblokowane. Każda transmisja rozpoczyna się na 2 minuty przed rozpoczęciem meczu.

Uwaga! Jeżeli jest to Twój pierwszy depozyt w X to kwalifikujesz się do otrzymania bonusu powitalnego w wysokości 200 PLN dla nowych użytkowników. Przeczytaj więcej o bukmacherze Fortuna.

Piłka Nożna

6 kwi 21:45 Udinese - Genoa Serie A
6 kwi 21:00 Pescara - Empoli Serie B
6 kwi 21:00 Pescara - Empoli Serie B
6 kwi 20:00 Ajax – rezerwy - Jong AZ Alkmaar Eerste Divisie
6 kwi 20:00 De Graafschap - NAC Breda Eerste Divisie
6 kwi 20:00 Jong FC Utrecht - SC Telstar Eerste Divisie
6 kwi 20:00 PSV Eindhoven – rezerwy - NEC Nijmegen Eerste Divisie
8 kwi 00:15 Atlético Tigre - Club Bolívar Copa Libertadores
8 kwi 00:15 Barcelona SC - Flamengo-RJ Copa Libertadores
8 kwi 00:15 Estudiantes de Mérida - Nacional de Montevideo Copa Libertadores
7 kwi 14:00 Guangzhou Evergrande Taobao - Vissel Kobe Liga Mistrzów AFC
7 kwi 15:00 Al Shorta Baghdad - Al Ahli Jeddah (KSA) Liga Mistrzów AFC
7 kwi 15:00 Esteghlal Tehran FC - Al Wahda Abu Dhabi (EMIRATY ARABSKIE) Liga Mistrzów AFC
7 kwi 15:00 Jeonbuk Motors - Sydney FC Liga Mistrzów AFC
7 kwi 15:00 Shanghai Shenhua - FC Tokyo Liga Mistrzów AFC
7 kwi 15:00 Sharjah Cultural Club - Al Duhail SC Liga Mistrzów AFC
7 kwi 17:50 Al Taawon Buraidah - Persepolis FC Liga Mistrzów AFC
7 kwi 19:00 Botev Plovdiv - CSKA Sofia Puchar
7 kwi 19:00 Lokomotiv Plovdiv - Levski Sofia Puchar
8 kwi 02:30 EM Deportivo Binacional - River Plate Copa Libertadores
8 kwi 02:30 Junior Barranquilla - Independiente del Valle Copa Libertadores
8 kwi 02:30 LDU Quito - São Paulo-SP Copa Libertadores
9 kwi 00:15 Athletico Paranaense-PR - Colo Colo Copa Libertadores
9 kwi 00:15 Caracas FC - Libertad Asuncion Copa Libertadores
9 kwi 00:15 Defensa y Justicia - Olimpia Asuncion Copa Libertadores
8 kwi 14:00 Suwon Bluewings - Johor Darul Takzim Liga Mistrzów AFC
8 kwi 15:00 Beijing Guoan - Melbourne Victory Liga Mistrzów AFC
8 kwi 15:00 Chiangrai United FC - FC Seoul Liga Mistrzów AFC
8 kwi 15:00 Shanghai SIPG - Yokohama F Marinos Liga Mistrzów AFC
8 kwi 18:45 AZ Alkmaar - Feyenoord Eredivisie
8 kwi 17:00 Gwarek Tarnowskie Gory - Szombierki Bytom Puchar Polski
8 kwi 18:00 FK Jelgava - Riga FC Virsliga
8 kwi 18:00 FK Jelgava - Riga FC Virsliga
9 kwi 02:00 Independiente Medellín - Boca Juniors Copa Libertadores
9 kwi 02:30 Alianza Lima - Racing Club Copa Libertadores
9 kwi 02:30 América de Cali - Universidad Católica (CHI) Copa Libertadores
9 kwi 02:30 Guaraní - Palmeiras-SP Copa Libertadores
9 kwi 02:30 Guaraní - Palmeiras-SP Copa Libertadores
9 kwi 02:30 Internacional-RS - Grêmio-RS Copa Libertadores
10 kwi 00:00 Jorge Wilstermann - Peñarol Montevideo Copa Libertadores
9 kwi 13:45 Fremad Amager - Skive 1. Dywizja
9 kwi 19:15 FC Utrecht - Ajax Eredivisie
10 kwi 18:00 Neman Grodno - Belshina Bobruisk Premier League
10 kwi 20:00 AC Ajaccio - Guingamp Ligue 2
10 kwi 20:00 Caen - Auxerre Ligue 2
10 kwi 20:00 Châteauroux - Valenciennes Ligue 2
10 kwi 20:00 Clermont - Chambly FC Ligue 2
10 kwi 20:00 Grenoble - Le Mans Ligue 2
10 kwi 20:00 Le Havre - Sochaux Ligue 2
10 kwi 20:00 Lens - Rodez Ligue 2
10 kwi 20:00 Niort - Lorient Ligue 2
10 kwi 20:00 Paris FC - Orleans Ligue 2
10 kwi 20:00 Troyes - Nancy Ligue 2
10 kwi 04:00 Delfin SC - Santos-SP Copa Libertadores
10 kwi 13:15 Viborg FF - FC Fredericia 1. Dywizja
10 kwi 15:00 Vendsyssel FF - HB Køge 1. Dywizja
10 kwi 20:00 FC Groningen - SC Heerenveen Eredivisie
10 kwi 17:00 Örgryte IS - Östers IF 1. Liga
10 kwi 16:30 Ufa - Rubin Kazan Premier League
10 kwi 20:00 Almere City - Ajax – rezerwy Eerste Divisie
10 kwi 20:00 Cambuur Leeuwarden - De Graafschap Eerste Divisie
10 kwi 20:00 FC Dordrecht - FC Volendam Eerste Divisie
10 kwi 20:00 Helmond Sport - Jong FC Utrecht Eerste Divisie
10 kwi 20:00 Jong AZ Alkmaar - Go Ahead Eagles Eerste Divisie
10 kwi 20:00 NAC Breda - FC Eindhoven Eerste Divisie
10 kwi 20:00 NEC Nijmegen - Excelsior Rotterdam Eerste Divisie
10 kwi 20:00 Roda JC Kerkrade - PSV Eindhoven – rezerwy Eerste Divisie
10 kwi 20:00 SC Telstar - FC Den Bosch Eerste Divisie
10 kwi 20:00 TOP Oss - MVV Maastricht Eerste Divisie
10 kwi 20:00 Maritzburg United - Bidvest Wits SA Premier Soccer League
10 kwi 08:00 Western United FC - Melbourne City FC A-Liga
10 kwi 16:00 FK Spartaks - FK Ventspils Virsliga
10 kwi 16:00 FK Spartaks - FK Ventspils Virsliga
11 kwi 13:00 Slutsk - Vitebsk Premier League
11 kwi 15:00 Torpedo Zhodino - BGU Minsk Premier League
11 kwi 17:00 Gorodeya - Dinamo Mińsk Premier League
11 kwi 13:30 Manchester United - Bournemouth Premier League
11 kwi 13:30 Manchester United - Bournemouth Premier League
11 kwi 16:00 Burnley - Sheffield United Premier League
11 kwi 16:00 Burnley - Sheffield United Premier League
11 kwi 16:00 Leicester City - Crystal Palace Premier League
11 kwi 16:00 Leicester City - Crystal Palace Premier League
11 kwi 16:00 Newcastle United - West Ham Premier League
11 kwi 16:00 Newcastle United - West Ham Premier League
11 kwi 16:00 Norwich City - Brighton & Hove Albion Premier League
11 kwi 16:00 Norwich City - Brighton & Hove Albion Premier League
11 kwi 16:00 Southampton - Manchester City Premier League
11 kwi 16:00 Southampton - Manchester City Premier League
11 kwi 18:30 Tottenham - Everton Premier League
11 kwi 18:30 Tottenham - Everton Premier League
11 kwi 15:00 Atalanta - Sampdoria Serie A
11 kwi 15:00 Bologna - Sassuolo Serie A
11 kwi 15:00 Fiorentina - Cagliari Serie A
11 kwi 15:00 Genoa - Napoli Serie A
11 kwi 15:00 Hellas Verona - Inter Serie A
11 kwi 15:00 Lecce - Lazio Serie A
11 kwi 15:00 Roma - Parma Serie A
11 kwi 15:00 Spal - Udinese Serie A
11 kwi 15:00 Torino - Brescia Serie A
11 kwi 20:45 AC Milan - Juventus Serie A
11 kwi 20:00 Angers - Paris SG Liga 1
11 kwi 20:00 Bordeaux - Amiens Liga 1
11 kwi 20:00 Brest - Monaco Liga 1
11 kwi 20:00 Marseille - Dijon Liga 1
11 kwi 20:00 Metz - Lille Liga 1
11 kwi 20:00 Nantes - Lyon Liga 1
11 kwi 20:00 Nice - Strasbourg Liga 1
11 kwi 20:00 Nîmes Olympique - Montpellier Liga 1
11 kwi 20:00 Reims - Toulouse Liga 1
11 kwi 20:00 Saint-Étienne - Rennes Liga 1
11 kwi 16:00 Dinamo Bukareszt - SC FC Voluntari SA Liga I
11 kwi 15:00 Varbergs BoIS - Örebro SK Allsvenskan
11 kwi 17:00 Admira - WSG Swarovski Tirol Bundesliga
11 kwi 17:00 Mattersburg - Austria Wien Bundesliga
11 kwi 17:00 Mattersburg - Austria Wien Bundesliga
11 kwi 17:00 Rheindorf Altach - St. Pölten Bundesliga
11 kwi 19:00 Bohemians 1905 - Sparta Praga Pierwsza Liga
11 kwi 19:00 Bohemians 1905 - Sparta Praga Pierwsza Liga
11 kwi 19:00 FC Fastav Zlín - Příbram Pierwsza Liga
11 kwi 19:00 FC Fastav Zlín - Příbram Pierwsza Liga
11 kwi 19:00 MFK Karviná - České Budějovice Pierwsza Liga
11 kwi 19:00 MFK Karviná - České Budějovice Pierwsza Liga
11 kwi 19:00 Opava - Slovácko Pierwsza Liga
11 kwi 19:00 Opava - Slovácko Pierwsza Liga
11 kwi 19:00 Sigma Ołomuniec - Baník Ostrava Pierwsza Liga
11 kwi 19:00 Sigma Ołomuniec - Baník Ostrava Pierwsza Liga
11 kwi 19:00 Slavia Praga - Viktoria Plzeň Pierwsza Liga
11 kwi 19:00 Slavia Praga - Viktoria Plzeň Pierwsza Liga
11 kwi 19:00 Slovan Liberec - Mladá Boleslav Pierwsza Liga
11 kwi 19:00 Slovan Liberec - Mladá Boleslav Pierwsza Liga
11 kwi 19:00 Teplice - FK Baumit Jablonec Pierwsza Liga
11 kwi 19:00 Teplice - FK Baumit Jablonec Pierwsza Liga
11 kwi 18:30 Vitesse - RKC Waalwijk Eredivisie
11 kwi 19:45 Feyenoord - VVV Venlo Eredivisie
11 kwi 19:45 Heracles Almelo - AZ Alkmaar Eredivisie
11 kwi 20:45 Willem II - ADO Den Haag Eredivisie
11 kwi 18:00 Arka Gdynia - Wisła Kraków Ekstraklasa
11 kwi 18:00 Cracovia Kraków - Wisła Płock Ekstraklasa
11 kwi 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa Ekstraklasa
11 kwi 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice Ekstraklasa
11 kwi 18:00 Korona Kielce - Lech Poznań Ekstraklasa
11 kwi 18:00 Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk Ekstraklasa
11 kwi 18:00 Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin Ekstraklasa
11 kwi 18:00 Śląsk Wrocław - LKS Lodz Ekstraklasa
11 kwi 15:00 Degerfors IF - Umeå FC 1. Liga
11 kwi 15:00 Halmstads BK - GIF Sundsvall 1. Liga
11 kwi 14:00 FC Haka - FC Lahti Veikkausliiga
11 kwi 16:00 FC Inter Turku - Ilves Veikkausliiga
11 kwi 16:00 HJK - RoPS Veikkausliiga
11 kwi 16:00 KuPS - FC Honka Veikkausliiga
11 kwi 16:00 SJK Seinäjoki - IFK Mariehamn Veikkausliiga
11 kwi 10:30 Gazovik Orenburg - Ural Premier League
11 kwi 13:00 FK Sochi - Dynamo Moskwa Premier League
11 kwi 15:30 FC Rostov - FC Krasnodar Premier League
11 kwi 18:00 Lokomotiv Moskwa - Krylya Sovetov Samara Premier League
11 kwi 15:00 Black Leopards - Supersport United SA Premier Soccer League
11 kwi 15:00 Polokwane City F.C. - Highlands Park SA Premier Soccer League
11 kwi 18:00 Mamelodi Sundowns - Golden Arrows SA Premier Soccer League
11 kwi 20:15 Amazulu FC - Bloemfontein Celtic SA Premier Soccer League
11 kwi 09:00 Western Sydney Wanderers - Melbourne Victory A-Liga
11 kwi 11:30 Adelaide United - Sydney FC A-Liga
11 kwi 07:00 Nagoya Grampus Eight - Gamba Osaka J1-League
11 kwi 07:00 Shimizu S-Pulse - Vegalta Sendai J1-League
11 kwi 14:00 Atlético FC Cali - Llaneros F.C. Torneo BetPlay Dimayor
11 kwi 14:00 Atlético Huila - Deportes Quindío Torneo BetPlay Dimayor
11 kwi 14:00 Barranquilla FC - Valledupar FC Torneo BetPlay Dimayor
11 kwi 14:00 Bogotá FC - Real Cartagena Torneo BetPlay Dimayor
11 kwi 14:00 Cortuluá - Unión Magdalena Torneo BetPlay Dimayor
11 kwi 14:00 Fortaleza FC - Boca Juniors de Cali Torneo BetPlay Dimayor
11 kwi 14:00 Leones FC - Orsomarso Torneo BetPlay Dimayor
11 kwi 14:00 Real San Andrés - Tigres FC Torneo BetPlay Dimayor
11 kwi 07:00 Jeonbuk Motors - Ulsan Hyundai FC K-League 1
11 kwi 09:00 Busan I Park - Suwon Bluewings K-League 1
11 kwi 09:00 Pohang Steelers - Incheon United K-League 1
11 kwi 11:00 Gwangju FC - Daegu K-League 1
11 kwi 02:00 Atlético San Luis - Club Atlas Liga MX
11 kwi 04:00 Monarcas Morelia - Tigres UANL Liga MX
12 kwi 00:00 Club América - Deportivo Toluca FC Liga MX
11 kwi 19:00 General Díaz - River Plate (Asunción) Primera Division
11 kwi 19:00 Guaireña - Sportivo Luqueño Primera Division
11 kwi 19:00 Guaraní - 12 de Octubre de Itaugua Primera Division
11 kwi 19:00 Libertad Asuncion - Nacional Asunción (PARAGWAJ) Primera Division
11 kwi 19:00 Sol de América - Cerro Porteño Primera Division
11 kwi 19:00 Sportivo San Lorenzo - Olimpia Asuncion Primera Division
11 kwi 19:00 Philadelphia Union - Montreal Impact MLS
11 kwi 21:00 Houston Dynamo - Inter Miami CF MLS
11 kwi 23:00 San Jose Earthquakes - D.C. United MLS
12 kwi 01:30 Columbus Crew - Orlando City MLS
12 kwi 01:30 New Anglia Revolution - FC Cincinnati MLS
12 kwi 01:30 Toronto FC - New York Red Bulls MLS
11 kwi 16:00 Budapest Honvéd FC - MOL Fehérvár Liga Węgierska
11 kwi 16:00 Budapest Honvéd FC - MOL Fehérvár Liga Węgierska
11 kwi 16:00 Diósgyőri VTK - Zalaegerszegi TE Liga Węgierska
11 kwi 16:00 Diósgyőri VTK - Zalaegerszegi TE Liga Węgierska
11 kwi 16:00 Kisvarda - Mezökövesd Liga Węgierska
11 kwi 16:00 Kisvarda - Mezökövesd Liga Węgierska
11 kwi 16:00 Paksi SE - Ferencváros Liga Węgierska
11 kwi 16:00 Paksi SE - Ferencváros Liga Węgierska
11 kwi 16:00 Puskás Academy - Kaposvari Rakoczi FC Liga Węgierska
11 kwi 16:00 Puskás Academy - Kaposvari Rakoczi FC Liga Węgierska
11 kwi 16:00 Újpest FC - DVSC Debreceni Liga Węgierska
11 kwi 16:00 Újpest FC - DVSC Debreceni Liga Węgierska
12 kwi 16:00 FC Minsk - BATE Borisov Premier League
12 kwi 16:00 Smolevichy - Shakhter Soligorsk Premier League
12 kwi 18:00 Dinamo Brest - Isloch Premier League
12 kwi 15:00 Chelsea - Watford Premier League
12 kwi 15:00 Chelsea - Watford Premier League
12 kwi 17:30 Liverpool - Aston Villa Premier League
12 kwi 17:30 Liverpool - Aston Villa Premier League
12 kwi 17:30 Liverpool - Aston Villa Premier League
12 kwi 20:00 Alavés - Osasuna La Liga
12 kwi 20:00 Eibar - Valencia La Liga
12 kwi 20:00 FC Barcelona - Athletic Club Bilbao La Liga
12 kwi 20:00 Leganés - Granada CF La Liga
12 kwi 20:00 Levante - Atlético Madrid La Liga
12 kwi 20:00 Real Betis - Espanyol La Liga
12 kwi 20:00 Real Madrid - Majorka La Liga
12 kwi 20:00 Real Sociedad - Celta Vigo La Liga
12 kwi 20:00 Valladolid - Getafe La Liga
12 kwi 20:00 Villarreal - Sevilla La Liga
12 kwi 12:00 Alcorcón - Rayo Vallecano La Liga 2
12 kwi 12:00 Cadiz - Tenerife La Liga 2
12 kwi 12:00 Deportivo La Coruña - Ponferradina La Liga 2
12 kwi 12:00 Fuenlabrada - Extremadura UD La Liga 2
12 kwi 12:00 Mirandés - UD Almeria La Liga 2
12 kwi 12:00 Málaga - Girona FC La Liga 2
12 kwi 12:00 Numancia - Real Oviedo La Liga 2
12 kwi 12:00 Racing Santander - Albacete Balompié La Liga 2
12 kwi 12:00 Real Saragossa - Huesca La Liga 2
12 kwi 12:00 Sporting de Gijón - Lugo La Liga 2
12 kwi 12:00 UD Las Palmas - Elche La Liga 2
12 kwi 14:30 Falkenbergs FF - Helsingborgs IF Allsvenskan
12 kwi 14:30 Malmö FF - BK Häcken Allsvenskan
12 kwi 14:30 Mjällby AIF - IFK Göteborg Allsvenskan
12 kwi 17:30 AIK - IK Sirius FK Allsvenskan
12 kwi 17:30 Kalmar FF - IFK Norrköping Allsvenskan
12 kwi 15:00 Beşiktaş A.Ş. - Konyaspor Süper Lig
12 kwi 15:00 Fenerbahçe - Yeni Malatyaspor Süper Lig
12 kwi 15:00 Gaziantep B.B. - Antalyaspor A.Ş. Süper Lig
12 kwi 15:00 Gençlerbirliği SK - Kasımpaşa Süper Lig
12 kwi 15:00 Göztepe A.Ş. - Alanyaspor Süper Lig
12 kwi 15:00 Sivasspor - Kayserispor Süper Lig
12 kwi 15:00 Trabzonspor A.Ş. - Ankaragücü Süper Lig
12 kwi 15:00 Çaykur Rizespor - Denizlispor Süper Lig
12 kwi 15:00 İstanbul Başakşehir - Galatasaray A.Ş. Süper Lig
12 kwi 14:30 Hartberg - Sturm Graz Bundesliga
12 kwi 14:30 Rapid Wiedeń - Wolfsberger AC Bundesliga
12 kwi 17:00 Red Bull Salzburg - LASK Linz Bundesliga
12 kwi 20:30 Roeselare - Lokeren Proximus League
12 kwi 11:00 FC Roskilde - Nykøbing FC 1. Dywizja
12 kwi 13:15 Næstved BK - Vejle Boldklub 1. Dywizja
12 kwi 15:00 Hvidovre - Fremad Amager 1. Dywizja
12 kwi 12:15 PSV Eindhoven - Sparta Rotterdam Eredivisie
12 kwi 14:30 FC Emmen - Ajax Eredivisie
12 kwi 14:30 Fortuna Sittard - FC Utrecht Eredivisie
12 kwi 16:45 PEC Zwolle - FC Twente Eredivisie
12 kwi 14:30 Dalkurd FF - AFC Eskilstuna 1. Liga
12 kwi 17:30 Norrby IF - GAIS 1. Liga
12 kwi 17:30 Västerås SK FK - Trelleborgs FF 1. Liga
12 kwi 13:00 Tambov - Zenit St Petersburg Premier League
12 kwi 15:30 Arsenal Tula - FC Akhmat Grozny Premier League
12 kwi 18:30 CSKA Moskwa - Spartak Moskwa Premier League
12 kwi 15:00 Baroka FC - Chippa United SA Premier Soccer League
12 kwi 15:00 Kaizer Chiefs - Stellenbosch F.C. SA Premier Soccer League
12 kwi 08:00 Brisbane Roar - Newcastle Jets FC A-Liga
12 kwi 10:00 Perth Glory - Wellington Phoenix A-Liga
12 kwi 22:00 La Serena - Universidad de Concepción Primera
12 kwi 23:00 Antofagasta - Unión Española Primera
12 kwi 23:00 Curicó Unido - Coquimbo Unido Primera
12 kwi 23:00 O'Higgins - Everton de Viña del Mar Primera
12 kwi 23:00 Palestino - Deportes Iquique Primera
12 kwi 23:00 Santiago Wanderers - Huachipato Primera
12 kwi 23:00 Union La Calera - Colo Colo Primera
12 kwi 23:00 Universidad Católica (CHI) - Audax Italiano Primera
12 kwi 23:00 Universidad de Chile - Cobresal Primera
12 kwi 19:00 CD Olmedo - Mushuc Runa Primera A
12 kwi 19:00 Deportivo Cuenca - Barcelona SC Primera A
12 kwi 19:00 Emelec - LDU Quito Primera A
12 kwi 19:00 Guayaquil City FC - Delfin SC Primera A
12 kwi 19:00 Independiente del Valle - Aucas Primera A
12 kwi 19:00 Macará - Técnico Universitario Primera A
12 kwi 19:00 Orense SC - Liga de Portoviejo Primera A
12 kwi 19:00 Universidad Católica (ECU) - El Nacional (ECU) Primera A
12 kwi 07:00 FC Tokyo - Oita Trinita J1-League
12 kwi 08:00 Cerezo Osaka - Consadole Sapporo J1-League
12 kwi 08:00 Kashiwa Reysol - Yokohama F Marinos J1-League
12 kwi 08:00 Kawasaki Frontale - Vissel Kobe J1-League
12 kwi 08:00 Shonan Bellmare - Sanfrecce Hiroshima J1-League
12 kwi 09:00 Urawa Red Diamonds - Sagan Tosu J1-League
12 kwi 09:00 Yokohama FC - Kashima Antlers J1-League
12 kwi 14:00 Alianza Petrolera - Rionegro Águilas Doradas Liga BetPlay Dimayor
12 kwi 14:00 Atlético Nacional S.A - América de Cali Liga BetPlay Dimayor
12 kwi 14:00 Boyacá Chicó - Once Caldas Manizales Liga BetPlay Dimayor
12 kwi 14:00 Cúcuta Deportivo - Envigado FC Liga BetPlay Dimayor
12 kwi 14:00 Deportivo Cali - Independiente Santa Fe Liga BetPlay Dimayor
12 kwi 14:00 Deportivo Pasto - Independiente Medellín Liga BetPlay Dimayor
12 kwi 14:00 Deportivo Pereira - Junior Barranquilla Liga BetPlay Dimayor
12 kwi 14:00 Jaguares de Córdoba - Deportes Tolima Liga BetPlay Dimayor
12 kwi 14:00 La Equidad Seguros - Atlético Bucaramanga Liga BetPlay Dimayor
12 kwi 14:00 Millonarios FC - Patriotas FC Liga BetPlay Dimayor
12 kwi 07:00 Seongnam Ilhwa Chunma - FC Seoul K-League 1
12 kwi 09:00 Sangju Sangmu Phoenix - Gangwon K-League 1
12 kwi 02:00 Club León - Cruz Azul Liga MX
12 kwi 04:00 Club Necaxa - Chivas Guadalajara Liga MX
12 kwi 04:06 CF Monterrey - Club Tijuana Liga MX
12 kwi 19:00 Pumas UNAM - Puebla FC Liga MX
13 kwi 00:00 Querétaro FC - Santos Laguna Liga MX
12 kwi 02:00 Minnesota United FC - Los Angeles Galaxy MLS
12 kwi 02:00 Nashville SC - Sporting Kansas City MLS
12 kwi 03:00 Real Salt Lake - Colorado Rapids MLS
12 kwi 04:00 Vancouver Whitecaps - Los Angeles FC MLS
12 kwi 04:30 Portland Timbers - FC Dallas MLS
12 kwi 18:30 New York City FC - Chicago Fire MLS
13 kwi 16:30 Slavia Mozyr - Ruh Brest Premier League
13 kwi 21:00 Wolverhampton Wanderers - Arsenal Premier League
13 kwi 21:00 Wolverhampton Wanderers - Arsenal Premier League
13 kwi 21:00 Wolverhampton Wanderers - Arsenal Premier League
13 kwi 16:00 Bristol Rovers - Burton Albion Liga 1
13 kwi 16:00 Bristol Rovers - Burton Albion Liga 1
13 kwi 16:00 Coventry City - Oxford United Liga 1
13 kwi 16:00 Coventry City - Oxford United Liga 1
13 kwi 16:00 Doncaster Rovers - Bury Liga 1
13 kwi 16:00 Doncaster Rovers - Bury Liga 1
13 kwi 16:00 Fleetwood Town - Lincoln City Liga 1
13 kwi 16:00 Fleetwood Town - Lincoln City Liga 1
13 kwi 16:00 Milton Keynes Dons - Accrington Stanley Liga 1
13 kwi 16:00 Milton Keynes Dons - Accrington Stanley Liga 1
13 kwi 16:00 Portsmouth - Blackpool Liga 1
13 kwi 16:00 Portsmouth - Blackpool Liga 1
13 kwi 16:00 Rochdale - Southend Liga 1
13 kwi 16:00 Rochdale - Southend Liga 1
13 kwi 16:00 Shrewsbury Town - Ipswich Town Liga 1
13 kwi 16:00 Shrewsbury Town - Ipswich Town Liga 1
13 kwi 16:00 Sunderland - Peterborough United Liga 1
13 kwi 16:00 Sunderland - Peterborough United Liga 1
13 kwi 16:00 Tranmere Rovers - Rotherham United Liga 1
13 kwi 16:00 Tranmere Rovers - Rotherham United Liga 1
13 kwi 16:00 Wycombe Wanderers - AFC Wimbledon Liga 1
13 kwi 16:00 Wycombe Wanderers - AFC Wimbledon Liga 1
13 kwi 16:00 Bradford City - Crewe Alexandra Liga 2
13 kwi 16:00 Bradford City - Crewe Alexandra Liga 2
13 kwi 16:00 Bradford City - Crewe Alexandra Liga 2
13 kwi 16:00 Cambridge United - Port Vale Liga 2
13 kwi 16:00 Cambridge United - Port Vale Liga 2
13 kwi 16:00 Cambridge United - Port Vale Liga 2
13 kwi 16:00 Carlisle - Scunthorpe United Liga 2
13 kwi 16:00 Carlisle - Scunthorpe United Liga 2
13 kwi 16:00 Cheltenham - Crawley Town Liga 2
13 kwi 16:00 Cheltenham - Crawley Town Liga 2
13 kwi 16:00 Colchester United - Oldham Athletic Liga 2
13 kwi 16:00 Colchester United - Oldham Athletic Liga 2
13 kwi 16:00 Colchester United - Oldham Athletic Liga 2
13 kwi 16:00 Grimsby Town - Walsall Liga 2
13 kwi 16:00 Grimsby Town - Walsall Liga 2
13 kwi 16:00 Leyton Orient - Salford City FC Liga 2
13 kwi 16:00 Leyton Orient - Salford City FC Liga 2
13 kwi 16:00 Macclesfield Town - Stevenage FC Liga 2
13 kwi 16:00 Macclesfield Town - Stevenage FC Liga 2
13 kwi 16:00 Mansfield Town - Exeter Liga 2
13 kwi 16:00 Mansfield Town - Exeter Liga 2
13 kwi 16:00 Mansfield Town - Exeter Liga 2
13 kwi 16:00 Morecambe - Swindon Town Liga 2
13 kwi 16:00 Morecambe - Swindon Town Liga 2
13 kwi 16:00 Morecambe - Swindon Town Liga 2
13 kwi 16:00 Newport County - Forest Green Rovers Liga 2
13 kwi 16:00 Newport County - Forest Green Rovers Liga 2
13 kwi 16:00 Plymouth Argyle - Northampton Town Liga 2
13 kwi 16:00 Plymouth Argyle - Northampton Town Liga 2
13 kwi 16:00 Barnsley - Wigan Athletic The Championship
13 kwi 16:00 Barnsley - Wigan Athletic The Championship
13 kwi 16:00 Blackburn Rovers - West Bromwich The Championship
13 kwi 16:00 Blackburn Rovers - West Bromwich The Championship
13 kwi 16:00 Charlton Athletic - Reading The Championship
13 kwi 16:00 Charlton Athletic - Reading The Championship
13 kwi 16:00 Derby County - Brentford The Championship
13 kwi 16:00 Derby County - Brentford The Championship
13 kwi 16:00 Huddersfield Town - Luton Town The Championship
13 kwi 16:00 Huddersfield Town - Luton Town The Championship
13 kwi 16:00 Hull City - Millwall The Championship
13 kwi 16:00 Hull City - Millwall The Championship
13 kwi 16:00 Middlesbrough - Bristol City The Championship
13 kwi 16:00 Middlesbrough - Bristol City The Championship
13 kwi 16:00 Preston North End - Nottingham Forest The Championship
13 kwi 16:00 Preston North End - Nottingham Forest The Championship
13 kwi 16:00 Queens Park Rangers - Sheffield Wednesday The Championship
13 kwi 16:00 Queens Park Rangers - Sheffield Wednesday The Championship
13 kwi 16:00 Stoke City - Birmingham The Championship
13 kwi 16:00 Stoke City - Birmingham The Championship
13 kwi 16:00 Stoke City - Birmingham The Championship
13 kwi 16:00 Swansea City - Leeds United The Championship
13 kwi 16:00 Swansea City - Leeds United The Championship
13 kwi 15:00 Cosenza - Ascoli Serie B
13 kwi 15:00 Cosenza - Ascoli Serie B
13 kwi 15:00 Cremonese - Pescara Serie B
13 kwi 15:00 Cremonese - Pescara Serie B
13 kwi 15:00 Crotone - Benevento Serie B
13 kwi 15:00 Crotone - Benevento Serie B
13 kwi 15:00 Frosinone - Spezia Serie B
13 kwi 15:00 Frosinone - Spezia Serie B
13 kwi 15:00 Perugia - Pordenone Serie B
13 kwi 15:00 Perugia - Pordenone Serie B
13 kwi 15:00 Pisa - Cittadella Serie B
13 kwi 15:00 Pisa - Cittadella Serie B
13 kwi 15:00 Salernitana - Juve Stabia Serie B
13 kwi 15:00 Salernitana - Juve Stabia Serie B
13 kwi 15:00 Trapani - Livorno Serie B
13 kwi 15:00 Trapani - Livorno Serie B
13 kwi 15:00 Virtus Entella - Chievo Verona Serie B
13 kwi 15:00 Virtus Entella - Chievo Verona Serie B
13 kwi 15:00 Wenecja - Empoli Serie B
13 kwi 15:00 Wenecja - Empoli Serie B
13 kwi 18:00 Brann - Stabæk Eliteserien
13 kwi 18:00 Haugesund - Rosenborg Eliteserien
13 kwi 18:00 Mjøndalen - Sandefjord Fotball Eliteserien
13 kwi 18:00 Molde - Kristiansund BK Eliteserien
13 kwi 18:00 Odds Ballklubb - Strømsgodset Eliteserien
13 kwi 18:00 Sarpsborg 08 - Bodø/Glimt Eliteserien
13 kwi 18:00 Start - Aalesund Eliteserien
13 kwi 20:00 Viking - Vålerenga Eliteserien
13 kwi 14:30 IF Elfsborg - Hammarby IF Allsvenskan
13 kwi 17:30 Djurgårdens IF - Östersunds FK Allsvenskan
13 kwi 14:00 FC Fredericia - Vendsyssel FF 1. Dywizja
13 kwi 14:00 HB Køge - Kolding IF 1. Dywizja
13 kwi 14:30 IK Brage - Ljungskile SK 1. Liga
13 kwi 17:30 Jönköpings Södra IF - Akropolis IF 1. Liga
13 kwi 17:30 HIFK - TPS Veikkausliiga
13 kwi 14:30 Almere City - NEC Nijmegen Eerste Divisie
13 kwi 14:30 Cambuur Leeuwarden - FC Dordrecht Eerste Divisie
13 kwi 14:30 De Graafschap - TOP Oss Eerste Divisie
13 kwi 14:30 FC Den Bosch - Ajax – rezerwy Eerste Divisie
13 kwi 14:30 FC Volendam - Excelsior Rotterdam Eerste Divisie
13 kwi 14:30 Go Ahead Eagles - SC Telstar Eerste Divisie
13 kwi 14:30 Jong FC Utrecht - NAC Breda Eerste Divisie
13 kwi 14:30 MVV Maastricht - Jong AZ Alkmaar Eerste Divisie
13 kwi 14:30 PSV Eindhoven – rezerwy - Helmond Sport Eerste Divisie
13 kwi 14:30 Roda JC Kerkrade - FC Eindhoven Eerste Divisie
13 kwi 15:00 Cape Town City FC - Orlando Pirates SA Premier Soccer League
13 kwi 02:00 FC Juárez - CF Pachuca Liga MX
13 kwi 15:00 Åsane - HamKam OBOS-ligaen
13 kwi 18:00 Grorud - Øygarden FK OBOS-ligaen
13 kwi 18:00 Lillestrøm - Sandnes Ulf OBOS-ligaen
13 kwi 18:00 Ranheim - KFUM OBOS-ligaen
13 kwi 18:00 Raufoss - Strømmen OBOS-ligaen
13 kwi 18:00 Stjørdals-Blink IL - Sogndal OBOS-ligaen
13 kwi 18:00 Tromsø - Kongsvinger OBOS-ligaen
13 kwi 18:00 Ullensaker/Kisa - Jerv OBOS-ligaen
13 kwi 17:00 Tukums 2000 - FK Metta Virsliga

Siatkówka

Koszykówka

7 kwi 04:00 Los Angeles Clippers - Chicago Bulls NBA
8 kwi 01:00 Washington Wizards - Toronto Raptors NBA
8 kwi 01:30 Atlanta Hawks - Detroit Pistons NBA
8 kwi 01:30 Miami Heat - Indiana Pacers NBA
8 kwi 01:30 Philadelphia 76ers - Milwaukee Bucks NBA
8 kwi 02:00 Minnesota Timberwolves - Phoenix Suns NBA
8 kwi 02:00 New Orleans Pelicans - Charlotte Hornets NBA
8 kwi 02:00 Oklahoma City Thunder - Brooklyn Nets NBA
8 kwi 02:30 Dallas Mavericks - Houston Rockets NBA
8 kwi 02:30 San Antonio Spurs - Sacramento Kings NBA
8 kwi 03:00 Denver Nuggets - Memphis Grizzlies NBA
8 kwi 04:00 Los Angeles Lakers - Golden State Warriors NBA
8 kwi 04:00 Portland Trail Blazers - Cleveland Cavaliers NBA
8 kwi 04:00 Utah Jazz - Los Angeles Clippers NBA
9 kwi 01:00 Boston Celtics - Indiana Pacers NBA
9 kwi 01:00 Charlotte Hornets - Toronto Raptors NBA
9 kwi 01:30 New York Knicks - Orlando Magic NBA
9 kwi 03:30 Houston Rockets - San Antonio Spurs NBA
9 kwi 04:30 Golden State Warriors - Cleveland Cavaliers NBA
9 kwi 04:30 Los Angeles Lakers - Chicago Bulls NBA
10 kwi 01:30 Miami Heat - Detroit Pistons NBA
10 kwi 02:00 Milwaukee Bucks - Brooklyn Nets NBA
10 kwi 02:00 Minnesota Timberwolves - Sacramento Kings NBA
10 kwi 02:00 New Orleans Pelicans - Phoenix Suns NBA
10 kwi 04:00 Portland Trail Blazers - Denver Nuggets NBA
10 kwi 04:30 Los Angeles Lakers - Los Angeles Clippers NBA
11 kwi 01:00 Orlando Magic - Boston Celtics NBA
11 kwi 01:30 Toronto Raptors - Atlanta Hawks NBA
11 kwi 02:00 Houston Rockets - Washington Wizards NBA
11 kwi 02:00 Oklahoma City Thunder - New York Knicks NBA
11 kwi 02:30 San Antonio Spurs - Philadelphia 76ers NBA
11 kwi 21:00 Dallas Mavericks - Detroit Pistons NBA
12 kwi 01:00 Charlotte Hornets - Washington Wizards NBA
12 kwi 01:00 Indiana Pacers - Orlando Magic NBA
12 kwi 01:00 New Orleans Pelicans - Philadelphia 76ers NBA
12 kwi 01:30 Cleveland Cavaliers - Milwaukee Bucks NBA
11 kwi 16:00 BC Dzūkija - BC Pieno žvaigždės LKL
11 kwi 16:00 BC Neptūnas - Skycop Prienai LKL
11 kwi 19:00 Asseco Arka Gdynia - Anwil Włocławek Energa Basket Liga
11 kwi 19:00 Astoria Bydgoszcz - Śląsk Wrocław Energa Basket Liga
11 kwi 19:00 Legia Warszawa - Start Lublin Energa Basket Liga
11 kwi 19:00 MKS Dabrowa Gornicza - Spójnia Stargard Szczeciński Energa Basket Liga
11 kwi 19:00 Rosasport Radom - Trefl Sopot Energa Basket Liga
11 kwi 19:00 Stelmet Zielona Góra - GTK Fluor Gliwice Energa Basket Liga
11 kwi 20:00 Wilki Morskie Szczecin - Polpharma Starogard Gdański Energa Basket Liga
11 kwi 18:15 AX Armani Exchange Olimpia Milano - Umana Reyer Venezia Lega A
11 kwi 18:15 Allianz Trieste - Grissin Bon Reggio Emilia Lega A
11 kwi 18:15 Carpegna Prosciutto Basket Pesaro - Openjobmetis Varese Lega A
11 kwi 18:15 De' Longhi Treviso - S.Bernardo-Cinelandia Cantù Lega A
11 kwi 18:15 Fortitudo Bologna - Banco di Sardegna Sassari Lega A
11 kwi 18:15 Happy Casa Brindisi - Segafredo Virtus Bologna Lega A
11 kwi 18:15 Vanoli Cremona - Oriora Pistoia Lega A
11 kwi 18:15 Virtus Roma - Dolomiti Energia Trento Lega A
12 kwi 02:00 Chicago Bulls - Brooklyn Nets NBA
12 kwi 02:00 Memphis Grizzlies - Oklahoma City Thunder NBA
12 kwi 02:00 Miami Heat - Boston Celtics NBA
12 kwi 02:30 Los Angeles Clippers - Golden State Warriors NBA
12 kwi 03:00 Denver Nuggets - Sacramento Kings NBA
12 kwi 04:00 Phoenix Suns - Utah Jazz NBA
12 kwi 21:30 San Antonio Spurs - Houston Rockets NBA
13 kwi 00:00 Toronto Raptors - New York Knicks NBA
13 kwi 01:00 Milwaukee Bucks - Atlanta Hawks NBA
12 kwi 15:00 Lokomotiv Kuban - BC Astana VTB United Liga
12 kwi 18:00 Glasgow Rocks - London Lions BBL
12 kwi 18:30 Cheshire Phoenix - Bristol Flyers BBL
13 kwi 03:30 Los Angeles Lakers - Minnesota Timberwolves NBA
13 kwi 15:00 BC Zenit Saint Petersburg - Tsmoki-Minsk VTB United Liga
13 kwi 15:00 CSKA Moskwa - Unics Kazan VTB United Liga
13 kwi 15:00 Stelmet Zielona Góra - BC Khimki Moscow VTB United Liga
13 kwi 16:00 BC Lietkabelis - BC Juventus LKL
13 kwi 16:00 BC Nevėžis - BC Šiauliai LKL
13 kwi 16:00 BC Rytas Vilnius - Žalgiris Kaunas LKL
13 kwi 19:00 Polski Cukier Toruń - Stal Ostrów Wielkopolski Energa Basket Liga
13 kwi 18:15 Carpegna Prosciutto Basket Pesaro - Oriora Pistoia Lega A
13 kwi 18:15 Dolomiti Energia Trento - AX Armani Exchange Olimpia Milano Lega A
13 kwi 18:15 Germani Basket Brescia - Virtus Roma Lega A
13 kwi 18:15 Happy Casa Brindisi - Fortitudo Bologna Lega A
13 kwi 18:15 Openjobmetis Varese - Vanoli Cremona Lega A
13 kwi 18:15 S.Bernardo-Cinelandia Cantù - Allianz Trieste Lega A
13 kwi 18:15 Segafredo Virtus Bologna - Banco di Sardegna Sassari Lega A
13 kwi 18:15 Umana Reyer Venezia - Grissin Bon Reggio Emilia Lega A

Esports

6 kwi 20:00 OG - B8 ESL One Online EU & CIS
6 kwi 22:00 FaZe Clan - mousesports ESL Pro League EU

Kung-Volleyball

Rzutki

Szachy

Tenis Stołowy

6 kwi 20:00 Arutiunyan, Artem - Yanshaev, Alexey Moscow Liga Pro
6 kwi 20:00 Bychkov, Stanislav - Ilyukhin, Evgeniy Moscow Liga Pro
6 kwi 20:30 Nemashkalo, Vladimir - Skrebnev, Alexander Moscow Liga Pro
6 kwi 20:30 Rutko, Dmitry - Bazilevsky, Vitaly Moscow Liga Pro
6 kwi 22:00 Novikov, Ilya - Kutuzov, Oleg Moscow Liga Pro
6 kwi 22:00 Petrov, Aleksandr - Kolesnikov, Dmitry Moscow Liga Pro
6 kwi 22:30 Ermilov, Alexey - Sadkov, Andrey Moscow Liga Pro
6 kwi 22:30 Gribkov, Alexander - Volkov, Aleksandr Dmitrievich Moscow Liga Pro
6 kwi 23:00 Kolesnikov, Dmitry - Gribkov, Alexander Moscow Liga Pro
6 kwi 23:00 Kutuzov, Oleg - Ermilov, Alexey Moscow Liga Pro
6 kwi 23:30 Sadkov, Andrey - Novikov, Ilya Moscow Liga Pro
6 kwi 23:30 Volkov, Aleksandr Dmitrievich - Petrov, Aleksandr Moscow Liga Pro
7 kwi 00:00 Novikov, Ilya - Ermilov, Alexey Moscow Liga Pro
7 kwi 00:00 Petrov, Aleksandr - Gribkov, Alexander Moscow Liga Pro
7 kwi 00:30 Kolesnikov, Dmitry - Volkov, Aleksandr Dmitrievich Moscow Liga Pro
7 kwi 00:30 Kutuzov, Oleg - Sadkov, Andrey Moscow Liga Pro

Hokej na lodzie

6 kwi 20:25 Boevye Lisy - Rakety Liga Pro Short - 3x10min
6 kwi 21:25 Stalnye Kabany - Chetyre Ronina Liga Pro Short - 3x10min

Baseball

7 kwi 00:35 New York Yankees - Baltimore Orioles MLB
7 kwi 00:40 Cincinnati Reds - Milwaukee Brewers MLB
7 kwi 01:05 Philadelphia Phillies - Toronto Blue Jays MLB
7 kwi 01:05 Pittsburgh Pirates - Chicago Cubs MLB
7 kwi 01:05 Washington Nationals - Miami Marlins MLB
7 kwi 01:10 Boston Red Sox - Tampa Bay Rays MLB
7 kwi 01:20 Atlanta Braves - San Diego Padres MLB
7 kwi 01:45 St. Louis Cardinals - Los Angeles Dodgers MLB
7 kwi 02:05 Kansas City Royals - Detroit Tigers MLB
7 kwi 03:45 San Francisco Giants - Arizona Diamondbacks MLB
7 kwi 04:07 Los Angeles Angels - Oakland Athletics MLB
7 kwi 19:10 Minnesota Twins - Cleveland Indians MLB
7 kwi 20:10 Chicago White Sox - Seattle Mariners MLB
8 kwi 00:35 New York Yankees - Baltimore Orioles MLB
8 kwi 00:40 Cincinnati Reds - Milwaukee Brewers MLB
8 kwi 01:05 Philadelphia Phillies - Toronto Blue Jays MLB
8 kwi 01:05 Pittsburgh Pirates - Chicago Cubs MLB
8 kwi 01:05 Washington Nationals - Miami Marlins MLB
8 kwi 01:10 Boston Red Sox - Tampa Bay Rays MLB
8 kwi 01:20 Atlanta Braves - San Diego Padres MLB
8 kwi 01:45 St. Louis Cardinals - Los Angeles Dodgers MLB
8 kwi 02:10 Houston Astros - New York Mets MLB
8 kwi 02:40 Colorado Rockies - Texas Rangers MLB
8 kwi 04:07 Los Angeles Angels - Oakland Athletics MLB
8 kwi 18:20 Atlanta Braves - San Diego Padres MLB
8 kwi 18:35 New York Yankees - Baltimore Orioles MLB
8 kwi 19:05 Boston Red Sox - Tampa Bay Rays MLB
8 kwi 19:10 Minnesota Twins - Cleveland Indians MLB
8 kwi 19:35 Kansas City Royals - Detroit Tigers MLB
8 kwi 20:10 Chicago White Sox - Seattle Mariners MLB
8 kwi 21:10 Colorado Rockies - Texas Rangers MLB
8 kwi 22:05 Washington Nationals - Miami Marlins MLB
9 kwi 01:05 Pittsburgh Pirates - Chicago Cubs MLB
9 kwi 01:45 St. Louis Cardinals - Los Angeles Dodgers MLB
9 kwi 02:10 Houston Astros - New York Mets MLB
9 kwi 03:45 San Francisco Giants - Arizona Diamondbacks MLB
9 kwi 04:07 Los Angeles Angels - Oakland Athletics MLB
9 kwi 18:35 Pittsburgh Pirates - Chicago Cubs MLB
9 kwi 19:05 New York Yankees - Baltimore Orioles MLB
9 kwi 19:15 St. Louis Cardinals - Los Angeles Dodgers MLB
9 kwi 21:45 San Francisco Giants - Arizona Diamondbacks MLB
10 kwi 00:10 Cleveland Indians - Tampa Bay Rays MLB
10 kwi 00:40 Cincinnati Reds - Philadelphia Phillies MLB
10 kwi 00:40 Miami Marlins - Atlanta Braves MLB
10 kwi 01:07 Toronto Blue Jays - Kansas City Royals MLB
10 kwi 02:10 Milwaukee Brewers - New York Mets MLB
10 kwi 04:10 Seattle Mariners - Boston Red Sox MLB
10 kwi 20:20 Chicago Cubs - St. Louis Cardinals MLB
11 kwi 01:05 Baltimore Orioles - Pittsburgh Pirates MLB
11 kwi 01:07 Toronto Blue Jays - Kansas City Royals MLB
11 kwi 01:10 Cincinnati Reds - Philadelphia Phillies MLB
11 kwi 01:10 Cleveland Indians - Tampa Bay Rays MLB
11 kwi 01:10 Detroit Tigers - Los Angeles Angels MLB
11 kwi 01:10 Miami Marlins - Atlanta Braves MLB
11 kwi 02:05 Texas Rangers - Houston Astros MLB
11 kwi 02:10 Chicago White Sox - Minnesota Twins MLB
11 kwi 02:10 Milwaukee Brewers - New York Mets MLB
11 kwi 03:40 Arizona Diamondbacks - Colorado Rockies MLB
11 kwi 04:07 Oakland Athletics - New York Yankees MLB
11 kwi 04:10 Los Angeles Dodgers - Washington Nationals MLB
11 kwi 04:10 San Diego Padres - San Francisco Giants MLB
11 kwi 04:10 Seattle Mariners - Boston Red Sox MLB
11 kwi 19:10 Detroit Tigers - Los Angeles Angels MLB
11 kwi 20:10 Chicago White Sox - Minnesota Twins MLB
11 kwi 21:07 Toronto Blue Jays - Kansas City Royals MLB
11 kwi 22:05 Baltimore Orioles - Pittsburgh Pirates MLB
11 kwi 22:05 Chicago Cubs - St. Louis Cardinals MLB
11 kwi 22:10 Cincinnati Reds - Philadelphia Phillies MLB
12 kwi 00:10 Cleveland Indians - Tampa Bay Rays MLB
12 kwi 00:10 Miami Marlins - Atlanta Braves MLB
12 kwi 01:05 Texas Rangers - Houston Astros MLB
12 kwi 01:10 Milwaukee Brewers - New York Mets MLB
12 kwi 02:10 Arizona Diamondbacks - Colorado Rockies MLB
12 kwi 02:40 San Diego Padres - San Francisco Giants MLB
12 kwi 03:07 Oakland Athletics - New York Yankees MLB
12 kwi 03:10 Los Angeles Dodgers - Washington Nationals MLB
12 kwi 03:10 Seattle Mariners - Boston Red Sox MLB
12 kwi 19:05 Baltimore Orioles - Pittsburgh Pirates MLB
12 kwi 19:07 Toronto Blue Jays - Kansas City Royals MLB
12 kwi 19:10 Cincinnati Reds - Philadelphia Phillies MLB
12 kwi 19:10 Cleveland Indians - Tampa Bay Rays MLB
12 kwi 19:10 Detroit Tigers - Los Angeles Angels MLB
12 kwi 19:10 Miami Marlins - Atlanta Braves MLB
12 kwi 20:10 Chicago White Sox - Minnesota Twins MLB
12 kwi 20:10 Milwaukee Brewers - New York Mets MLB
12 kwi 20:35 Texas Rangers - Houston Astros MLB
12 kwi 22:07 Oakland Athletics - New York Yankees MLB
12 kwi 22:10 Arizona Diamondbacks - Colorado Rockies MLB
12 kwi 22:10 Los Angeles Dodgers - Washington Nationals MLB
12 kwi 22:10 San Diego Padres - San Francisco Giants MLB
12 kwi 22:10 Seattle Mariners - Boston Red Sox MLB
13 kwi 01:05 Chicago Cubs - St. Louis Cardinals MLB

Krykiet

7 kwi 16:30 Royal Challengers Bangalore - Sunrisers Hyderabad IPL
8 kwi 16:30 Kings XI Punjab - Mumbai Indians IPL
9 kwi 16:30 Rajasthan Royals - Kolkata Knight Riders IPL
10 kwi 16:30 Delhi Capitals - Royal Challengers Bangalore IPL
11 kwi 16:30 Chennai Super Kings - Kings XI Punjab IPL
12 kwi 12:30 Sunrisers Hyderabad - Rajasthan Royals IPL
12 kwi 16:30 Kolkata Knight Riders - Mumbai Indians IPL
13 kwi 16:30 Delhi Capitals - Chennai Super Kings IPL

Rugby League

9 kwi 11:50 Manly Sea Eagles - Newcastle Knights NRL
10 kwi 08:05 South Sydney Rabbitohs - Canterbury Bulldogs NRL
10 kwi 11:55 Brisbane Broncos - North Queensland Cowboys NRL
11 kwi 09:30 Melbourne Storm - Gold Coast Titans NRL
11 kwi 11:35 Cronulla Sharks - Sydney Roosters NRL
12 kwi 08:05 Penrith Panthers - Canberra Raiders NRL
12 kwi 10:15 St. George Illawarra Dragons - New Zealand Warriors NRL
13 kwi 08:05 Wests Tigers - Parramatta Eels NRL

Rugby Union

10 kwi 07:00 Highlanders - Chiefs Super Rugby
10 kwi 16:00 Northampton Saints - Bath Rugby Premiership
10 kwi 20:45 Leicester Tigers - London Irish Premiership
11 kwi 06:45 Blues - Hurricanes Super Rugby
11 kwi 11:15 Reds - Rebels Super Rugby
11 kwi 15:05 Sharks - Waratahs Super Rugby
11 kwi 17:15 Bulls - Lions Super Rugby
11 kwi 16:00 Bristol Bears - Exeter Chiefs Premiership
11 kwi 16:00 Saracens - Gloucester Rugby Premiership
11 kwi 16:00 Worcester Warriors - Harlequins Premiership
12 kwi 08:05 Brumbies - Jaguares Super Rugby
12 kwi 16:00 Wasps - Sale Sharks Premiership

Piłka ręczna

10 kwi 17:00 Brest Bretagne Handball (K) - Rostov-Don (K) Liga Mistrzów (K)
10 kwi 17:00 Győri Audi ETO KC (K) - CSM Bukareszt (K) Liga Mistrzów (K)
10 kwi 17:00 Metz HB (K) - HCM Râmnicu Vâlcea (K) Liga Mistrzów (K)
10 kwi 17:00 Team Esbjerg (K) - ŽRK Budućnost T-Mobile (K) Liga Mistrzów (K)

 

 

Obstawianie na żywo

Nic nie dostarcza takich emocji jak obstawianie meczy na żywo (live betting). Jednak aby obstawianie live miało jakikolwiek sens niezbędna jest transmisja wideo wydarzenia. Bez podglądu przebiegu meczu obstawianie na żywo to zwykły hazard i prędzej czy później spowoduję utratę pieniędzy.

W X możesz jednocześnie śledzić przebieg meczu i zawierać zakłady na żywo, oferta zakładów live X pokrywa aż 75% oferty przedmeczowej i jest zdecydowanie najlepsza na rynku.

Zarówno zakłady na żywo jak i transmisje online meczy dostępne są w wersji mobilnej na telefony i tablety.

Obstawiaj na żywo