Betclic i Sizeer jako pierwsi partnerzy konkursu Papaya New Directors

Ocena 3.50/2 głosy
Betclic i Sizeer jako pierwsi partnerzy konkursu Papaya New Directors

Betclic i Sizeer, dwie znane marki, dołączyły do Papaya New Directors jako pierwsi partnerzy. Jubileuszowa edycja konkursu dla reżyserów rozpoczynających swoją karierę w branży reklamowej nabiera tempa. Projekt ten to inicjatywa, która ma na celu znalezienie i wyróżnienie młodych, utalentowanych twórców i dać im szansę na pokazanie swojego talentu.

Bukmacher Betclic i Sizeer to marki, które od lat kojarzone są z kreatywnością i autentycznością przekazu. Partnerstwo z Papaya New Directors jest dla nich naturalnym krokiem w kierunku dalszego rozwoju. Dzięki temu projektowi będą mieli okazję do zaprezentowania swoich produktów w niekonwencjonalny sposób, poprzez produkcję filmów reklamowych, dokumentalnych i teledysków.

W ramach konkursu bukmacher Betclic zrealizuje aż osiem filmów. Twórcy, którzy podejmą się tego wyzwania, będą mieli szansę pokazać swoje pomysły i wizje, co pozwoli im na zdobycie doświadczenia i zwiększenie swoich szans na sukces w branży reklamowej. Z kolei Sizeer, które po raz pierwszy współpracuje z Papaya New Directors, będzie realizować swoje projekty w oparciu o ideę odpowiedzialności za świat i siebie nawzajem.

Organizatorzy informują, że trwają rozmowy z kolejnymi markami, które również chcą dołączyć do projektu jako partnerzy.

Idź do Betclic Idź do Betclic

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Betclic.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/rozrywka/betclic-sizeer-pierwsi-partnerzy-konkursu-papaya-new-directors-n1169

Oceń ten tekst