Betclic Stage at SnowFest Festival - gwarantowane emocje!

Ocena 5.00/1 głos

🎉❄️ Nie przegap najbardziej ekscytującego festiwalu zimowego sezonu! Dołącz do nas na SnowFest Festival i przeżyj niesamowite przygody na śniegu! ❄️🎉

Betclic Stage at SnowFest Festival - gwarantowane emocje!

Festiwal SnowFest już po raz kolejny zgromadzi fanów muzyki elektronicznej w Szczyrku. Wśród licznych atrakcji przygotowanych przez organizatorów, wyróżnia się Betclic Stage, na którym zagrają nie tylko najlepsi polscy DJ-e, ale odbędzie się również turniej bitew na śnieżki, którego sponsorem jest bukmacher Betclic.

W sobotę, drugiego dnia festiwalu, na zorganizowanej przez Betclic wielkiej bitwie, każdy będzie mógł poczuć się jak dziecko i zmierzyć się z innymi uczestnikami. A dla tych, którzy szukają większej rywalizacji, przewidziany jest system turniejowy, w którym najlepsi zawalczą o miejsce w finale.

Nie tylko to jednak czeka na fanów Betclic. Na strefie marki dostępne będą pakiety powitalne, a także nagroda Best Trick za najlepszy trick zimowy dla uczestników SnowFest Games – zawodów sportowych w kategorii snowboard oraz freeski.

Poza aktywnościami sportowymi, bukmacher Betclic oferuje również emocje muzyczne. Na scenie Betclic wystąpią m.in. Holly Molly, DJ URE, Karol Aleksander, DJ SPOX oraz finalistka Mistrzostwa Świata Redbull Music 3style, Praktyczna Pani. Gwarantowane są więc house’owe rytmu, klasyczne disco i rap, autorskie nowości oraz największe elektroniczne hity.

Nie bez znaczenia jest fakt, że bukmacher Betclic po raz drugi został sponsorem SnowFest Festival, co potwierdza jego zaangażowanie w branży kultury i rozrywki. Organizacja takiej imprezy, jak SnowFest, wymaga bowiem nie tylko ogromnego nakładu pracy, ale również wiedzy i doświadczenia, które Betclic posiada.

Betclic Stage to doskonała okazja, by połączyć aktywności sportowe z muzyką elektroniczną oraz miło spędzić czas na jednym z najciekawszych zimowych festiwali w Polsce. Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w wydarzeniu i zapewniamy, że na pewno nie będziecie się nudzić!

Idź do Betclic Idź do Betclic

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Betclic.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/rozrywka/betclic-stage-at-snowfest-festival-gwarantowane-emocje-n1167

Oceń ten tekst