Euro 2021
03 lipca 18:00
CzechyDania
3.90 3.30 2.15
Obstawiaj zakłady u najlepszych polskich legalnych bukmacherów!
Logo Fortuna
5.0

Bonus 325 zł

Kod BONUSOWY: SPRYCIARZ
Otwórz konto w Fortuna
Logo Superbet
5.0

Bonus 3754 zł

Kod BONUSOWY: SPRYCIARZ
Otwórz konto w Superbet
Logo forBET
4.5

Bonus 3150 zł

Kod BONUSOWY: SPRYCIARZ +150 zł
Otwórz konto w forBET

Typy bukmacherskie z analizami

Domyślne zdjęcie
Typer:Expert
Typ:Remis
Stawka:5/10
Logo Betfan

Betfan - po kursie 3.30

Zagraj teraz w Betfan
Analiza meczu Czechy - Dania w Euro 2021. Czechy - Dania

Trzeci z ćwierćfinałów EURO 2020. Pierwsza z drużyn wyeliminowała już z turnieju Holandię, a druga dosyć łatwo odprawiła zespół Walii. Jak obstawiać spotkanie Czechy - Dania?

Bardzo niewielu kibiców i ekspertów spodziewało się, że Dania i Czechy zajdą tak daleko w EURO 2020. I nadal większość uważa, że to najsłabsza rywalizacja tej fazy turnieju.

Czechy silne w defensywie

Czechy sprawiły sporą sensację, wygrywając 2:0 z Holandią, a Dania zaimponowała wysokim zwycięstwem z Walią (4:0). Zawodnicy Jaroslava Silhavego postawili przed kadrą Franka de Boera mur, którego ci nie zdołali przebić. Z pewnością pomogła im czerwona kartka dla Matthijsa de Ligta, ale i tak trzeba docenić ich waleczną postawę.

Reprezentacja Czech zajęła trzecie miejsce w swojej grupie. Już w spotkaniach z Anglią i Chorwacją pokazała dobrą dyspozycję w ofensywie. Wystarczy dodać, że nie piłkarze nie trafili do bramki tylko w meczu z ekipą Garetha Southgate'a. Grają dosyć pragmatycznie: w żadnym spotkaniu nie strzelili więcej niż dwóch bramek, ale sami tracili co najwyższej jednego gola. W ataku błyszczy przede wszystkim Patrik Schick, który zdobył już 4 bramki i będzie chciał dołożyć kolejną.

Dania nieobliczalna

Dania rozkręcała się powoli na EURO 2020, przegrywając dwa pierwsze mecze i przeżywając dramat związany z atakiem serca Christiana Eriksena. Jednak piłkarze Kaspera Hjulmanda rozkręcają się z każdym spotkaniem. W ostatnich dwóch meczach strzelili 8 bramek. W turnieju tylko raz zachowali czyste konto, właśnie w spotkaniu z Walią. Do składu powinni wrócić Yussuf Poulsen i Daniel Wass, co będzie ogromnym wzmocnieniem zespołu.

Dania rośnie w siłę z każdym meczem i wygląda na drużynę, która jest w stanie podjąć rywalizację z dowolnym przeciwnikiem. Z drugiej strony Czesi prezentują się bardzo dobrze w defensywie i będą chcieli powstrzymać duński atak, który zdobył 8 goli w ostatnich 2 meczach. Dania tylko raz nie dopuściła do straty bramki, a na błędy obrony czeka już Patrik Schick. Mimo wszystko należy uznać, że obie drużyny dysponują wyrównanymi siłami, a w tym meczu obie zdecydują się na ostrożną grę.

Obstawiamy, że w meczu Czechy - Dania w regulaminowym czasie gry padnie remis w Fortuna po kursie 3,26

Pamiętaj, że legalny bukmacher Fortuna zapewnia 30 tysięcy złotych bonusu w puli nagród na EURO 2020!

Idź do Betfan Idź do Betfan

Obstaw mecz Czechy - Dania w Betfan teraz!