30 tysięcy złotych w puli nagród promocji na Euro 2021 od Fortuny

Mistrzostwa Europy wchodzą w decydującą fazę. W piątek oraz sobotę poznamy komplet półfinalistów turnieju, zaś bogata oferta zakładów i ciekawy bonus na to wydarzenie czeka na Was na stronie legalnego bukmachera Fortuna.

Ocena 5/5 | 1 głos

Obstawiaj ćwierćfinały Euro 2021 w Fortunie

Nadchodzi czas decydujących rozstrzygnięć na Euro 2021. W późny sobotni wieczór będziemy już znali komplet półfinalistów turnieju, zaś format Mistrzostw Europy sprawia, że każda z tych ekip będzie pewna medalu (na Euro nie rozgrywa się meczu o trzecie miejsce, lecz przegrani półfinałów otrzymują z urzędu brązowe medale).

Oto komplet par ćwierćfinałowych Euro 2021:

Oczywiście jak zwykle bogata oferta zakładów na każde z tych spotkań czeka na Was na stronie legalnego bukmachera Fortuna, który poza atrakcyjnymi rynkami kursów i wysokimi kursami proponuje także ciekawą promocję, podczas której rozda bonusy o wartości 30 tysięcy złotych!

Promocja Ekspert+ na Euro 2021 od bukmachera Fortuna

Zasady tej promocji są bajecznie proste. Wszystko co musisz zrobić to zalogować się na swoje konto gracza na stronie bukmachera Fortuna, a następnie do piątku 2 lipca do godziny 18:00 wytypować dokładny wynik wszystkich meczów 1/4 finału Euro 2021 pamiętając przy okazji, żeby stawka na kuponie nie była niższa do 5 zł.

Za koniec promocji bukmacher podzieli bonusy z puli nagród 30 tysięcy złotych wśród wszystkich typerów, którzy postawią bezbłędne kupony. Przykładowo - jeśli ta sztuka uda się tylko Tobie, wówczas bonus 30 000 zł należy do Ciebie!

Nie masz konta w Fortunie? Dołącz z kodem i zgarnij pakiet powitalny!

Bardzo atrakcyjny pakiet na start czeka na wszystkich nowych klientów bukmachera Fortuna, którzy zdecydują się na rejestrację konta z wykorzystaniem naszego specjalnego kody promocyjnego. Wystarczy bowiem wpisać nasz kod SPRYCIARZ w odpowiednie pole formularza, a bukmacher błyskawicznie przypisze do konta gracza pakiet promocyjny, w którego skład wejdą:

  • Zakład bez ryzyka 600 zł
  • Fortuna bonus 100% od drugiego depozytu 2100 zł
  • Freebet bonus 20 zł

Więcej informacji o tym pakiecie powitalnym można znaleźć odwiedzając stronę legalnego bukmachera Fortuna.

Fortuna

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , autor .
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.

Fortuna baner
Fortuna baner