Euro 2021
21 czerwca 21:00
RosjaDania
5.10 4.10 1.71
Obstawiaj zakłady u najlepszych polskich legalnych bukmacherów!
Logo Fortuna
5.0

Bonus 325 zł

Kod BONUSOWY: SPRYCIARZ
Otwórz konto w Fortuna
Logo forBET
4.5

Bonus 3150 zł

Kod BONUSOWY: SPRYCIARZ +150 zł
Otwórz konto w forBET
Logo Superbet
5.0

Bonus 3754 zł

Kod BONUSOWY: SPRYCIARZ
Otwórz konto w Superbet

Typy bukmacherskie z analizami

Domyślne zdjęcie
Typer:Expert
Typ:Zwycięstwo gości
Stawka:5/10
Logo forBET

forBET - po kursie 1.72

Zagraj teraz w forBET
Analiza meczu Rosja - Dania w Euro 2021. Rosja - Dania

Kolejny mecz, którego stawką może być awans do fazy pucharowej. Czy zamiesza w hierarchii grupy B turnieju EURO 2020? Jak obstawiać spotkanie Rosja - Dania?

Dania - do 3 razy sztuka?

Na razie Dania nie wykorzystała atutu własnego boiska w meczach EURO 2020, choć dzielnie walczyła zarówno z Finlandią, jak i Belgią, grając też dla swojego kolegi z boiska Christiana Eriksena. Teraz ekipa Kaspera Hjulmanda zakończy rozgrywki meczem z Rosją i będzie chciała zapewnić kibicom trochę radości. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że po trzech meczach w grupie B trzy drużyny zakończą fazę grupową z dorobkiem trzech punktów. Jednak po dwóch przegranych Dania nie będzie zespołem uprzywilejowanym.

Trzeba przyznać, że ich pozycja w tabeli zupełnie nie odzwierciedla poziomu ich występów na boisku: technicznie są jedną z najlepszych drużyn w grupie, a dwie porażki były mocno pechowe. Przystępując do tego meczu, wciąż mają sześć zwycięstw w ostatnich 10 meczach. Przegrana z Finlandią była jedynym od 13 spotkań, w którym nie zdobyli bramki. Będą bardzo zdeterminowani, by wrócić na zwycięską ścieżkę, gdyż przed turniejem wygrali 5 meczów z rzędu. Ostatnie spotkanie z Belgią rozpoczęli bardzo dobrze, strzelając gola już w 2 minucie, ale rywale okazali się mocniejsi, choć Duńczycy grali dzielnie aż do końca.

Rosja opuszcza dom

Rosja wygrała w poprzednim meczu 1:0 z Finlandią, a teraz będzie walczyć o kolejne zwycięstwo, które zapewni jej udział w fazie pucharowej EURO 2020. Po porażce z Belgią 0:3 to była ważna wygrana dla drużyny Stanisława Czerczesowa, także w sferze mentalnej.

To drugie zwycięstwo reprezentacji Rosji w ostatnich pięciu meczach, a także drugie spotkanie z czystym kontem. Ekipa Sbornej wciąż ma wiele do poprawy, w jej grze brakuje przede wszystkim płynności. Do awansu wystarczy jej remis, ale z tak mocną Danią i taki wynik nie będzie łatwy do osiągnięcia.

Spodziewamy się, że Dania będzie niezwykle zmobilizowana, a piłkarze dadzą z siebie wszystko w rywalizacji z Rosją. Zwłaszcza, że zwycięstwo wciąż da im nadzieję na awans z grupy. Ponownie zagrają u siebie, a Rosja tym razem musi opuścić strefą komfortu i po raz pierwszy zagrać na wyjeździe.

Obstawiamy, że Dania wygra z Rosją w Betfan po kursie 1,76

A wiesz, że legalny bukmacher Betfan zapewnia jeszcze wyższy bonus na start z okazji EURO 2020?!

Idź do forBET Idź do forBET

Obstaw mecz Rosja - Dania w forBET teraz!