Jeszcze wyższy bonus na start od bukmachera Betfan na Euro 2021

Ocena 5.00/2 głosy

Znakomita wiadomość dla graczy, którzy zamierzają zarejestrować nowe konto w Betfan. Z okazji zbliżających się wielkimi krokami piłkarskich Mistrzostw Europy ten legalny bukmacher postanowił jeszcze bardziej uatrakcyjnić swój bonus na start. Sprawdź szczegóły powitalnej promocji od Betfan i zgarnij darmowe środki.

Odbieram bonus! Idź do Betfan

Wykorzystaj super bonus Betfan!

Startuje Euro 2021 - obstawiaj w Betfan

W piątek 11 czerwca startuje piłkarskie Euro 2021. Tego dnia o 21:00 w Rzymie zagrają reprezentacje Turcji oraz Włoch, natomiast na mecz Polaków będziemy musieli zaczekać do poniedziałku 14 czerwca, kiedy to w Petersburgu podejmiemy Słowaków.

Wszystkie mecze Mistrzostw Europy możecie rzecz jasna obstawiać na stronie legalnego bukmachera Betfan, który proponuje swoim klientom nie tylko tradycyjne kursy 1X2 na poszczególne mecze turnieju, ale i sporo ciekawych rynków zakładów pokrewnych, dotyczących chociażby konkretnych grup, drużyn, a nawet zawodników.

Jeszcze wyższy bonus na start od Betfan

Bogata oferta zakładów od Betfan to nie jedyna niespodzianka na jaką mogą liczyć klienci tego legalnego bukmachera. Specjalnie przed rozpoczynającym się Euro 2021 serwis zaproponował również nowy, jeszcze bardziej atrakcyjny z punktu widzenia graczy bonus dla nowych klientów, w którego skład wejdą:

  • Zakład bez ryzyka 600 zł - obstaw pierwszy kupon w Betfan, a jeśli zabraknie Ci szczęście i Twój zakład okaże się przegrany, wówczas bukmacher zwróci Ci stawkę, a na Twoim koncie gracza pojawi się cashback bonus do 600 zł.
  • Betfan bonus 100% od drugiego depozytu 1000 zł - wpłać drugi depozyt na stronie Betfan, a bukmacher podwoi kwotę jaką wpłaciłeś aż do 1000 zł.
  • Freebet bonus 50 zł - to jest właśnie nowy element oferty powitalnej od Betfan z okazji Euro 2021. Aby otrzymać darmowy freebet nie musisz nawet wpłacać depozytu, wystarczy rejestracja konta i weryfikacja danych osobowych. Darmowy bonus można wykorzystać na dowolne wydarzenie z oferty zakładów bukmachera Betfan.

Wszystkie te promocje przeznaczone są wyłącznie dla nowych klientów Betfan, zaś czas obowiązywania promocji jest ograniczony. Po więcej informacji na temat bonusu powitalnego należy odwiedzić oficjalną stronę legalnego bukmachera Betfan.

Idź do Betfan Idź do Betfan

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Betfan.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/betfan/news/jeszcze-wyzszy-bonus-na-start-od-bukmachera-betfan-na-euro-2021

Oceń ten tekst