Euro 2021
21 czerwca 18:00
UkrainaAustria
3.75 2.10 3.55
Obstawiaj zakłady u najlepszych polskich legalnych bukmacherów!
Logo forBET
4.5

Bonus 3150 zł

Kod BONUSOWY: SPRYCIARZ +150 zł
Otwórz konto w forBET
Logo Superbet
5.0

Bonus 3754 zł

Kod BONUSOWY: SPRYCIARZ
Otwórz konto w Superbet
Logo Fortuna
5.0

Bonus 325 zł

Kod BONUSOWY: SPRYCIARZ
Otwórz konto w Fortuna

Typy bukmacherskie z analizami

Domyślne zdjęcie
Typer:Expert
Typ:Zwycięstwo gospodarzy
Stawka:5/10
Logo Superbet

Superbet - po kursie 3.65

Zagraj teraz w Superbet
Analiza meczu Ukraina - Austria w Euro 2021. Ukraina - Austria

Ostateczne rozstrzygnięcia w grupie C turnieju EURO 2020. Obie ekipy walczą o awans do fazy pucharowej. Jak obstawiać mecz Ukraina - Austria?

Skuteczny duet Ukrainy

Zarówno Ukraina jak i Austria mają po 3 punkty. Obie reprezentacje nabiły je sobie zwycięstwami z Macedonią Północą. Pierwsza ekipa wygrała z nią 2:1, a druga nieco wyżej - 3:1. Obie solidarnie przegrały również z najsilniejszą w grupie Holandią.

Ukraina jest podbudowana zwycięstwem nad Macedonią Północną, gdyż rywale byli bardzo solidni i wymagający. Jednak dzięki golom Andrija Jarmołenki i Romana Jaremczuka udało się wywalczyć korzystny wynik. Obaj napastnicy strzelili bramki w każdym z ostatnich 3 meczów, łącznie aż 7. Podopieczni Andrija Szewczenki mają 3 zwycięstwa w ostatnich 4 meczach i strzelili dwa lub więcej goli w każdym z ostatnich trzech. Z drugiej strony w ostatnich dwóch nie zachowali czystego konta.

Chwiejna Austria

Austria także musiała się mocno natrudzić, by pokonać Macedonię Północną w pierwszym meczu. W drugim nie dali rady faworytowi całej grupy, Holandii. To starcie będzie kluczowe dla obu ekip. Oczywiście, przy dobrym układzie remis może dać zagwarantować awans jednej i drugiej drużynie, ale żadna ze stron nie zaryzykuje gry na taki wynik, gdyż szybko mogłoby się to zemścić.

Do kadry Austrii wraca krnąbrny, ale skuteczny napastnik Marko Arnautovic i wydaje się, że trener wykorzysta jego złość i motywację właśnie na spotkanie z Ukrainą. Piłkarze prowadzeni przez Franco Fodę ostatnio grają w kratkę: mają tylko jedno zwycięstwo i aż trzy porażki w ostatnich pięciu meczach. Co więcej, w pięciu z nich tylko raz nie dali sobie strzelić bramki, a sami zdobyli je tylko w jednym (z Macedonią Płn)!

Mimo podobnych wyników Ukraina prezentowała się w ostatnich meczach dużo lepiej, niż Austria. Stoczyła zacięty bój z Holandią, przegrywając dopiero po golu rewelacyjnego Denzela Dumfriesa w końcówce spotkania. Kadra Szewczenki ma też lepszych zawodników, a dwaj wspomniani napastnicy są w świetnej formie. Do składu Austrii wróci Marko Arnautovic i oczywiście będzie stwarzał zagrożenie, ale raczej nie na tyle, by zapewnić swojej ekipie korzystny wynik.

Obstawiamy, że Ukraina wygra z Austrią w Superbet po kursie 3,60

Czy wiesz, że obstawiając mecze EURO 2020 u legalnego bukmachera Superbet masz szansę wygrać Mustanga!

Idź do Superbet Idź do Superbet

Obstaw mecz Ukraina - Austria w Superbet teraz!