Obstawiaj Euro 2021 i wygraj Mustanga od bukmachera Superbet

Ocena 5.00/4 głosy

Wooooooow!!! Jedynie takie słowo ciśnie nam się na usta na widok najnowszej promocji od legalnego bukmachera Superbet, w której poza gigantycznymi bonusami w gotówce do wygrania jest… Ford Mustang Coupe!!!

Odbieram bonus! Idź do Superbet

Wykorzystaj super bonus Superbet!

Znakomite zakłady specjalne od Superbet na Euro 2021

Najlepsi legalni bukmacherzy w naszym kraju robią co w ich mocy, aby dostarczyć swoim klientom jak najlepszy produkt i zaprezentować bogatą ofertę zakładów na Euro 2021 i kursy na dobrym poziomie.

Nie inaczej dzieje się w przypadku bukmachera Superbet, który poza tradycyjną ofertą zakładów na poszczególne mecze Mistrzostw Europy oddał również w ręce graczy mnóstwo ciekawych rynków zakładów specjalnych na Euro 2021, dzięki którym można obstawić rozmaite scenariusze dotyczące konkretnych reprezentacji oraz poszczególnych zawodników i faz turnieju.

To nie jedyne niespodzianki, jakie czekają na każdego typera posiadającego aktywne konto gracza w Superbet. Bukmacher przygotował również promocję, której próżno szukać na stronach pozostałych legalnych serwisów w naszym kraju. Sprawdź regulamin bonusu i wejdź do gry o fantastyczne nagrody od Superbet.

Ford Mustang to wygrania w konkursie typerów Superbet

Zasady tej promocji są bajecznie proste, a żeby dołączyć do konkursu typerów Superbet nie musisz robić nic innego, niż dotychczas. Po prostu zaloguj się na swoje konto gracza u tego bukmachera i w dniach 11 czerwiec - 11 lipiec obstawiaj mecze Euro 2021 tak często, jak to możliwe.

Każda wygrana przez Ciebie złotówka w trakcie turnieju to 1 punkt do rankingu typerów. Im więcej wygranych kuponów, tym więcej punktów przy Twoim nazwisku gracza i wyższa pozycja w rankingu typerów, a co za tym idzie większa szansa na Forda Mustanga na zakończenie promocji.

Mało tego! Bukmacher Superbet dodatkowo nagrodzi regularnie obstawiających graczy, zaś ich punkty będą liczone według następującego wzoru:

  • Kupony obstawiane przez 1-9 dni z rzędu - punkty x1
  • Kupony obstawiane przez 10-19 dni z rzędu - punkty x2
  • Kupony obstawiane przez 20-29 dni z rzędu - punkty x3
  • Kupony obstawiane przez 30-31 dni z rzędu - punkty x4

A zatem widać jak na dłoni, że opłaca się regularnie obstawiać mecze Euro 2021 na stronie bukmachera Superbet. Tym bardziej, jeśli spojrzymy na nagrody jakie czekają na najskuteczniejszych typerów na zakończenie promocji.

Gracz z najwyższą liczbą punktów po zakończonym turnieju otrzyma Forda Mustanga Coupe 4.4 z 1965 roku wraz z opłaconym podatkiem dochodowym na rzecz Urzędu Skarbowego. Mało tego! Bukmacher nagrodzi również dziewięciu kolejnych graczy z najwyższą liczbą punktów w rankingu typerów.

Gracze z miejsc 2-5 przez 25 kolejnych tygodni będą otrzymywali darmowy bonus Superbet o wartości 2000 zł (łącznie 50 000 zł darmowych środków bonusowych), zaś typerzy z miejsc 6-10 otrzymają 25 bonusów po 1000 zł każdy (łącznie 25 000 zł). Warto odnotować, że do promocji kwalifikują się zarówno kupony postawione online, jak również zarejestrowane w naziemnym punkcie bukmachera Superbet.

Nie masz konta w Superbet? Graj przez pierwszy tydzień bez ryzyka!

Specjalna promocja czeka również na graczy, którzy do tej pory nie zdążyli jeszcze zarejestrować się w Superbet i wpłacić depozytu na stronie tego bukmachera. Wystarczy bowiem, że dołączycie do grona klientów Superbet i wpłacicie pierwszy depozyt, a bukmacher w mgnieniu oka podwoi kwotę Waszej wpłaty, zaś na Waszym koncie pojawi się bonus 50 zł.

To nie koniec niespodzianek na start od tego legalnego bukmachera. Druga promocja powitalna to bowiem cashback bonus Superbet, ale nie taki klasyczny, jaki znamy ze stron innych operatorów, lecz tydzień gry bez ryzyka, dzięki któremu bukmacher zwróci Wam aż do 500 zł, jeśli okaże się, że po pierwszych 7 dniach od rejestracji Wasze saldo będzie na minusie!

Obie te promocje są dostępne wyłącznie dla nowych klientów tego bukmachera, a więcej informacji o pakiecie bonusów na start, a także o pozostałych promocjach dla stałych graczy znajduje się na oficjalnej stronie legalnego bukmachera Superbet.

Idź do Superbet Idź do Superbet

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Superbet.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/superbet/news/obstawiaj-euro-2021-i-wygraj-mustanga-od-bukmachera-superbet

Oceń ten tekst