BetX bonusy

Ocena 5.00/1 głos

BetX bukmacher

BetX zakłady

BetX bonusy

BetX opinie

BetX rejestracja

Legalny bukmacher BetX oferuje swoim graczom liczne promocje. Hitem jest bonus o łącznej wartości nawet 7777 zł.

Odbieram bonus! Idź do BetX

Wykorzystaj super bonus BetX!

Pakiet na start od legalnego bukmachera to bonus od depozytu. BetX podwoi Twoją pierwszą wpłatę, nawet do 7777 zł. Aby jednak wypłacić dodatkowe środki, należy spełnić kilka warunków. Sprawdź, co należy zrobić.

Jak otrzymać bonus powitalny 7777 zł BetX?

Aby otrzymać bonus na start 7777 zł, skorzystaj ze specjalnego kodu bonusowego BetX od Spryciarza. Spokojnie, nie musisz go szukać. Kliknij w przycisk Otwórz Konto znajdujący się w panelu obok, a następnie przejdź pierwszy etap rejestracji. Kod bonusowy będzie zastosowany automatycznie.

Jeśli Twoje konto gracza jest już aktywne, teraz wystarczy dokonać pierwszego depozytu. W celu uruchomienia bonusu powitalnego 7777 zł od BetX, wpłać co najmniej 10 zł. Pamiętaj, że bukmacher podwoi Twoją wpłatę aż do 7777 zł.

W tym momencie Bonus Powitalny od BetX zostanie aktywowany na saldzie bonusowym. Aby wypłacić bonus na swoje konto bankowe, musisz obrócić otrzymaną kwotą 4-krotnie na zakładach bukmacherskich spełniających poniższe warunki:

 • minimalny kurs całkowity kuponu - 2,44
 • minimalna liczba zdarzeń na kuponie - 4
 • minimalny kurs pojedynczego zdarzenia - 1,25

Na wykonanie obrotu masz 60 dni od daty przyznania Bonusu Powitalnego od BetX.

W jaki sposób wypłacony zostanie Bonus Powitalny BetX?

Bonus Powitalny BetX będzie wypłacany w 4 krokach. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie będziesz musiał czekać na wykonanie obrotu całą kwotą. Środki zostaną przelane na Twoje saldo główne każdorazowo po spełnieniu 25% całkowitego wymaganego obrotu. Tę kwotę będziesz mógł wykorzystać na zakłady bukmacherskie z oferty BetX lub wypłacić na swoje konto bankowe.

Przykład:

Wpłacasz pierwszy depozyt w wysokości 500 zł. W ramach Bonusu Powitalnego od BetX otrzymujesz 500 zł. Musisz zatem obrócić kwotą 2000 zł. Jednak za każdym razem, kiedy obrócisz 25% bonusu (czyli 500 zł), aktywowana zostanie 1/4 bonusu (125 zł, która od razu trafi na Twoje konto główne). Pamiętaj o warunkach dotyczących zakładów kwalifikujących się do obrotu.

Bonus Powitalny 7777 zł od BetX możesz wykorzystać na dowolne zakłady bukmacherskie, oprócz zakładów wirtualnych oraz Live Bet. Do obrotu zaliczane będą jedynie zakłady proste, a zakłady systemowe są z niego wyłączone.

Jak otrzymać dodatkowy freebet w bonusie na start?

Dodatkowym bonusem na start jest freebet o maksymalnej wartości 50 zł. Wystarczy, że po wpłaceniu pierwszego depozytu (minimum 10 zł) obrócisz tą kwotą jeden raz na dowolnych zakładach bukmacherskich z oferty BetX. Czyli np. wpłacając 50 zł obracasz kwotą 50 zł. Następnie bukmacher przyznaje Ci freebet w wysokości pierwszego depozytu - maksymalnie 50 zł.

Na obstawienie darmowego zakładu masz 14 dni od momentu otrzymania. Freebet możesz wykorzystać na zakłady o minimalnym kursie łącznym 2.00.

Jaki jest kod promocyjny BetX?

Nie musisz znać kodu promocyjnego BetX. Aby otrzymać Bonus Powitalny 7777 zł, zarejestruj konto klikając w przycisk Otwórz Konto na naszej stronie. Kod promocyjny BetX zostanie zastosowany automatycznie.

Jakie bonusy dla stałych graczy zapewnia BetX?

BetX ma również wiele bonusów dla stałych użytkowników. Część z nich to standardowa oferta bukmachera, niektóre zaś dostępne są czasowo.

Bonus Bumerang

Bumerang to bonus dla graczy obstawiających kupony akumulowane, czyli zawierające kilka zdarzeń. Jeśli jedno ze zdarzeń okaże się błędnie wytypowane, BetX wypłaci Ci 10-krotność stawki kuponu.

Aby skorzystać z bonusu Bumerang, Twój kupon musi spełnić poniższe warunki:

 • na kuponie akumulowanym musisz umieścić minimum 8 zdarzeń
 • maksymalny kurs każdego zakładu to 8
 • kurs ogólny kuponu musi wynieść co najmniej 200

Jeśli jedno ze zdarzeń okaże się przegrane, otrzymasz bonus w wysokości 10-krotności stawki (pomniejszonej o 12% podatku wynikającego z ustawy hazardowej). W ramach bonusu Bumerang maksymalnie możesz uzyskać 1000 zł. Środki zostaną przekazane na saldo główne w BetX, zatem będziesz mógł wypłacić bonus lub przeznaczyć go na dalszą grę u bukmachera.

Grasz to masz

Grasz to masz jest cyklicznym bonusem do BetX. Jego wartość zależy od obrotu dokonanego na koncie przez typera w miesiącu kalendarzowym. W zależności od kwoty, którą przeznaczysz na zakłady, co miesiąc możesz otrzymać bonus. W ten sposób legalny bukmacher chce docenić najbardziej lojalnych i zaangażowanych graczy.

Wysokość bonusu przyznawana jest zgodnie z tabelą:

wartość obrotu na eKoncie Klienta

Wartość przyznanego Bonusu

od 500 do 1.999,99 zł

10 zł

od 2.000 do 4.999,99 zł

20 zł

od 5.000 do 9.999,99 zł

50 zł

od 10.000 do 19.999,99 zł

100 zł

od 20.000 zł

200 zł

Nie ma żadnych warunków dotyczących minimalnej wysokości kursu czy stawki. Ważne, aby zdarzenie miało kurs powyżej 1.0, czyli nie było anulowane.

Bonus Grasz to Masz będzie wypłacony do 20 dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym został wykonany.

Przyjdź z kolegami

Bonus Przyjdź z kolegami to program afiliacyjny, z którego może skorzystać każdy zarejestrowany gracz BetX. Wystarczy, że prześlesz znajomemu specjalny link. Jeśli dokona rejestracji, wpłaci depozyt w wysokości co najmniej 200 zł i obróci nimi jeden raz - obaj otrzymacie bonus w postaci freebetów o wartości 50 zł każdy.

Darmowe kupony będą ważne 7 dni od daty przyznania. Aby je wypłacić, wystarczy obrócić nimi jednokrotnie na zakładach z kursem ogólnym 2,00.

Jak oceniamy bonusy BetX?

Wszystkie bonusy dla stałych graczy od BetX mają jedną wspólną zaletę - proste warunki i przejrzyste zasady. Nie musisz wczytywać się w regulaminy, by doszukiwać się różnych kruczków, gdyż ich tam nie ma. W ofercie bonusów BetX każdy gracz znajdzie coś dla siebie. Bonusy dla stałych graczy również oceniamy bardzo dobrze.

Idź do BetX Idź do BetX

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w BetX.

FAQ BetX bonusy

Kto pyta, nie błądzi. Ty pytasz - my odpowiadamy!

 • Jaką kwotę mogę otrzymać w ramach Bonusu Powitalnego BetX?

  Maksymalnie możesz otrzymać 7777 zł na start od BetX. Bukmacher podwoi Twój pierwszy depozyt.

 • Gdzie wpisać kod promocyjny BetX?

  Nie musisz wpisywać kodu bonusowego BetX, aby otrzymać Bonus Powitalny 7777 zł. Skorzystaj z przycisku Otwórz Konto, a kod będzie aktywowany automatycznie podczas rejestracji.

 • Jak wypłacić Bonus Powitalny od BetX?

  Bonus na start BetX wypłacisz po dokonaniu 4-krotnego obrotu.

 • Czy Bonus Powitalny BetX jest darmowy?

  Pewnie, bonus na start od BetX jest całkowicie darmowy.

 • Czy warto skorzystać z Bonusu Powitalnego BetX?

  Jak najbardziej, bonus ma proste zasady, a warunki obrotu są całkiem przystępne.

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/betx/bonusy

Oceń ten tekst