BetX rejestracja

Ocena 5.00/1 głos

BetX bukmacher

BetX zakłady

BetX bonusy

BetX opinie

BetX rejestracja

Otwórz konto w BetX i zacznij obstawiać zakłady bukmacherskie.

Odbieram bonus! Idź do BetX

Wykorzystaj super bonus BetX!

Aby skorzystać z oferty legalnego bukmachera BetX i otrzymać Bonus Powitalny 7777 zł, musisz się zarejestrować. Założenie konta zajmie Ci kilka minut.

BetX to bukmacher, który posiada licencję Ministra Finansów. Mamy więc do czynienia z firmą działającą w pełni legalnie. Rejestracja w BetX jest darmowa, warto więc założyć tu konto i sprawdzić jego bardzo ciekawą ofertę. Na tej stronie przedstawimy, jak to zrobić krok po kroku.

Na wszystkie bardziej szczegółowe pytania odpowiedź znajdziesz w dziale Regulaminy dostępnej na stronie BetX.

Jak zarejestrować konto w BetX?

Zakładanie konta w BetX to kwestia kilku chwil. Na początek wejdź na stronę bukmachera i kliknij w przycisk Rejestracja znajdujący się w prawym górnym rogu.

W pierwszym etapie podaj szczegóły swojego przyszłego konta. Nazwa użytkownika, hasło, adres email, na który otrzymasz link aktywujący i nr telefonu.

Następnie wpisz swoje dane osobowe. Jest to konieczne, ale bez obaw - legalni bukmacherzy są zobowiązani do przestrzegania surowych reguł dotyczących ochrony wszelkich informacji swoich klientów.

Kolejny krok to Bezpieczeństwo i warunki. Zaznacz wszelkie zgody i zaakceptuj regulaminy. To wszystko. Teraz możesz dokończyć zakładanie konta, aktywując link, który otrzymasz na podany adres email.

Jak zweryfikuję swoje konto w BetX?

Aby korzystać ze wszystkich opcji bukmachera, np. wypłacać wygrane, musisz dokonać weryfikacji. W tym celu zaloguj się na utworzone właśnie konto, znajdź opcję Weryfikacja i prześlij skany wymaganych dokumentów. Może to być dowód osobisty lub paszport. Następnie obsługa klienta sprawdzi poprawność Twoich danych, a Twoje konto zostanie zweryfikowane.

Jaki bonus otrzymam na start?

Dla wszystkich nowych graczy BetX przygotował Bonus Powitalny 7777 zł. Ostateczna kwota bonusu zależy od wysokości Twojego pierwszego depozytu. Więcej informacji znajdziesz w dziale Bonusy.

Jak wpłacić depozyt w BetX?

Wpłaty dokonasz w panelu gracza. Kliknij w zakładkę Moje Konto, następnie w przycisk Depozyt, wybierz kwotę oraz jedną z wielu bezpiecznych metod przelewu: BLIK, Dotpay, VISA/Mastercard, Przelewy24 oraz Revolut.

Jak zlecić wypłatę w BetX?

Wypłata wygranych w BetX jest równie prosta. Ponownie wchodzisz w zakładkę Moje Konto, tym razem klikasz Wypłata kredytu. Wybierz kwotę, którą chcesz przelać na swoje konto bankowe i zatwierdź. Pamiętaj, że środki możesz przelać tylko na wskazany wcześniej numer konta.

Idź do BetX Idź do BetX

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w BetX.

FAQ BetX rejestracja

Kto pyta, nie błądzi. Ty pytasz - my odpowiadamy!

 • Dlaczego muszę podać dane osobowe?

  Wynika to z przepisów prawa i ustawy hazardowej. Bukmacher musi zweryfikować Twoją pełnoletność i dane osobowe.

 • Czy rejestracja w BetX jest płatna?

  Nie, założenie konta w BetX i prowadzenie go jest całkowicie bezpłatne.

 • Jaka jest minimalna kwota zakładu w BetX?

  Minimalna kwota zakładu to 2 zł, a maksymalna to 5000 zł.

 • Ile maksymalnie mogę wygrać w BetX?

  Maksymalna kwota wygranej w BetX to 300 000 zł.

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/betx/rejestracja

Oceń ten tekst