Traf - zakłady na gonitwy już online!

Ocena 3.67/3 głosy
Odbieram bonus! Idź do Traf

Wykorzystaj super bonus Traf!

Traf - zakłady na gonitwy już online!

W dniu 27 lipca 2019 roku, Traf – jedyny operator zakładów konnych w Polsce wystartował z platformą internetową trafonline.pl.

Start platformy do obstawiania wyścigów gonitw planowany był na 2 sierpnia jednak udało się wszystko dopiąć na ostatni guzik wcześniej i wystartować jeszcze w lipcu. Rzadko kiedy tak duże przedsięwzięcia realizowane są w terminie i tego można pogratulować. Od teraz miłośnicy zakładów na wyścigi konne mogą obstawiać nie wychodząc domu z dzięki transmisji na żywo przynajmniej częściowo uczestniczyć w gonitwie.

Jak wygląda platforma Traf?

eKonik - bo tak nazywa się system stworzony przez Totalizatora Sportowego jest bardzo prosty i można wręcz powiedzieć ubogi w funkcjonalności. Gracze obstawiający zakłady sportowe nie znajdą na Trafonline oferty kursowej znanej z serwisów bukmacherskich, nie ma tam bonusu powitalnego ani żadnych innych zachęt do regularnego obstawiania. Rządowy monopolista nie musi dbać o marketing.

Na głównej stronie systemu widać bardzo prostą listę gonitw a gdy wejdzie się w szczegóły gonitwy nie widać jej uczestników ani planu. Aby poznać szczegóły dotyczące gonitwy trzeba przejść na stronę "Program gonitw", ściągnąć odpowiedni PDF i odnaleźć pożądany wyścig. Nie są to rozwiązania, do których przyzwyczajeni są gracze online w 2019 roku

Rejestracja konta gracza oraz logowanie działa poprawnie, jedynym udziwnieniem jest obowiązek podania numeru konta bankowego już na etapie rejestrowania konta gracza. Weryfikacja przebiega sprawnie i szybko. Nie trzeba czekać na ręczną akceptację dokumentów, wystarczy wgrać zdjęcia dowodu i jeżeli są zgodne ze wcześniej wprowadzonymi danymi system automatycznie zweryfikuje konto gracza. Dopiero po pełnej aktywacji konta można wpłacać środki i obstawiać zakłady. Środki na konto gracza wpłacić można poprzez system szybkich płatności dotPay. Dostępna jest historia transakcji finansowych, obstawionych zakładów oraz prognozy wypłat.

Przedstawiciel bukmachera zapowiedział stworzenie aplikacji mobilnej oraz rozbudowy i usprawnień systemu online.

Trafonline rejestracja

Trafonline lista gonitw

Trafonline zakład na gonitwę

Idź do Traf Idź do Traf

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Traf.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/traf/news/traf-zaklady-na-gonitwy-online

Oceń ten tekst