Skrill i Neteller zwracają pieniądze za prowizję przewalutowania

Ocena 4.25/4 głosy

Znany pośrednik płatności Neteller oraz należący do nich bliźniaczy serwis Skrill właśnie poinformowały swoich użytkowników o zwrocie środków pobranych jako prowizje przy przewalutowaniach.

Skrill i Neteller zwracają pieniądze za prowizję przewalutowania

Skrill przyznaje się do błędu

Zasady i warunki korzystania ze Skrill oraz Neteller nie wyjaśniały wystarczająco jasno, w jaki sposób ustalamy kurs wymiany walut, dlatego koszty użytkownika były wyższe niż powinny. W zasadach i warunkach podawano kurs Reutersa jako kurs, który stosowany był do przewalutowania, a zamiast tego stosowany był referencyjny kurs wymiany ustalany przez nas. Teraz zasady i warunki zostały zaktualizowane, aby potwierdzić, jak ustalane są nasze kursy wymiany.

Skril zwraca bezprawnie pobrane prowizje

Aby naprawić sytuację, zostało uzgodnione, że 0,5% wszystkich transakcji wymiany walut zostanie zwrócone klientom. Do tego zostanie dodane 8% rocznie odsetek prostych od kwoty transakcji przewalutowania zwracanej od daty każdej transakcji. Dzięki temu znajdziesz się w takiej sytuacji, w której byś byłeś, gdyby kursy wymiany Skrill zostały ustalone w sposób opisany wcześniej w naszych zasadach i warunkach.

Kwota plus stosowne odsetki zostaną przelane na konto. Zwrot pieniędzy znajdzie się na koncie klienta Skrill w ciągu 10 dni. W międzyczasie możesz korzystać ze Skrill jak zwykle. A kiedy już otrzymasz swój zwrot, możesz go użyć do przeprowadzenia transakcji z akceptantami, wysłania do innych klientów lub zapłacenia kartą przedpłaconą (jeśli dotyczy). Przez okres 90 dni od daty zaksięgowania kwoty na koncie możesz również wypłacić zwróconą kwotę przy następnej wypłacie bez żadnych opłat za wypłatę.

Wszystkie inne zasady i warunki Skrill będą nadal obowiązywały w odniesieniu do salda na koncie klienta i wszelkich dokonywanych transakcji.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/platnosci/skrill-zwraca-pieniadze-za-prowizje-przewalutowania-n1148

Oceń ten tekst