Fuksiarz kod promocyjny

Ocena 5.00/1 głos

Fuksiarz bukmacher

Fuksiarz zakłady

Fuksiarz bonusy

Fuksiarz opinie

Fuksiarz rejestracja

Nowy legalny bukmacher Fuksiarz oferuje atrakcyjny bonus powitalny dla nowych graczy. Z kodem promocyjnym od Spryciarza to nawet 1350 zł w postaci różnych nagród na dobry początek!

Odbieram bonus! Idź do Fuksiarz

Wykorzystaj super bonus Fuksiarz!

Bonus na start od Fuksiarz składa się z dwóch etapów. Sprawdź jak zrealizować je po kolei.

Polscy gracze mieli spore oczekiwania wobec nowego bukmachera. Trzeba przyznać, że Fuksiarz stanął na wysokości zadania i zaoferował bonus powitalny godny firmy zamierzającej namieszać na polskim rynku.

Z czego składa się bonus powitalny od Fuksiarz?

Bonus na start od Fuksiarz z kodem promocyjnym od Spryciarz podzielony jest na dwie części. Pierwsza, to zakład bez ryzyka do 150 zł. Aby go otrzymać, należy jednorazowo wpłacić minimum 60 zł na konto gracza. Wówczas zakłady bez ryzyka od Fuksiarz będą przygnane zgodnie z tabelą:

Pierwsza wpłata

Zakład bez ryzyka

300 PLN lub więcej

150 PLN

200 PLN – 299,99 PLN

100 PLN

100 PLN – 199,99 PLN

75 PLN

60 PLN – 99,99 PLN

40 PLN

Mniej niż 60 PLN

Zakład bez ryzyka nie przysługuje

Drugą częścią pakietu powitalnego Fuksiarz jest bonus od depozytu 100% do 1200 zł. Możesz skorzystać z niego dopiero po uzyskaniu zakładu bez ryzyka. Dokonując drugiego depozytu, otrzymasz bonus 100% od wpłaty nawet do 1200 zł. Minimalna kwota kwalifikująca się do odbioru bonusu to 40 zł. Dodatkowe środki możesz wykorzystać tylko na zakłady z oferty legalnego bukmachera Fuksiarz.

Aby wypłacić bonus, musisz obrócić nim co najmniej 6-krotnie w ciągu 10 dni na zakładach po następujących kursach:

  • zakłady pojedyncze - kurs zdarzenia min. 2.00,
  • zakłady akumulacyjny - kurs zdarzenia min. 1.50.

Na przykład: wpłacając 100 zł otrzymasz bonus od depozytu w wysokości 100 zł. Na Twoim koncie gracza znajdzie się łącznie 200 zł. Aby wypłacić bonus, musisz obrócić kwotą minimum 600 zł na zakładach o wskazanych kursach.

Gdzie wpisać kod promocyjny Fuksiarz?

Kod promocyjny Fuksiarz dla czytelników Spryciarza wpisujesz podczas rejestracji konta. W tym celu na stronie bukmachera kliknij w przycisk Otwórz Konto. W pierwszym etapie rejestracji wpisz dane logowania, dane osobowe oraz ustal limit depozytu. Na końcu znajdziesz także kratkę z miejscem na kod promocyjny - to właśnie w tym miejscu wpisz lub skopiuj i wklej kod od Spryciarz. To wszystko!

Pamiętaj, że tylko wpisanie kodu promocyjnego pozwoli Ci uzyskać powiększony bonus powitalny od Fuksiarz. Jeśli pominiesz ten krok, nie będziesz mógł wpisać kodu promocyjnego na późniejszych etapach czy po rejestracji konta.

Co daje mi kod promocyjny od Fuksiarz?

Kod promocyjny Fuksiarz zapewni Ci bonus powitalny w kwocie 1350 zł. To naprawdę spora kwota na start u legalnego bukmachera. Bonus z kodem promocyjnym składa się z dwóch etapów, które realizujesz jeden po drugim.

Czy warto wykorzystać kod promocyjny Fuksiarz?

Oczywiście! Wpisując kod promocyjny Fuksiarz uzyskasz atrakcyjny bonus powitalny. Nic przy tym nie tracisz, a jedynie zyskujesz. Nie jesteś też do niczego zobowiązany. Wpłacisz takie depozyty, jakie chcesz, uwzględniając jedynie niewielką minimalną wymaganą kwotę. Kod promocyjny Fuksiarz to zatem same korzyści. Lepiej tego nie zmarnować, gdyż rejestracji możesz dokonać tylko raz!

Idź do Fuksiarz Idź do Fuksiarz

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Fuksiarz.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/fuksiarz/kod-promocyjny

Oceń ten tekst