Fuksiarz bukmacher

Fuksiarz to nowy bukmacher dla Polaków. Planowany start Fuksiarza to 2021 rok.

Ocena 4,81/5 | 138 głosów

Fuksiarz otrzymał polską licencję na zakłady bukmacherskie. Bukmacher jest w trakcie przygotowywania oferty zakładów bukmacherskich. Już niebawem Fuksiarz zaprezentuje graczom bonus powitalny. Rejestracja konta gracza nie jest jeszcze możliwa.

Fuksiarz to 20 legalny bukmacher w Polsce, który ma zaprezentować swoją ofertę między lutym a marcem 2021 roku.

Fuksiarz brzmi dosyć swojski i niepozornie. Jednak za nowym bukmacherem stoją ludzie tworzący i zaangażowani w markę Betsson. A to już solidna rekomendacja, gdyż jest do potężna marka w zachodnich krajach, z ponad 50 letnim stażem.

W Polsce firma funkcjonuje pod urzędową nazwą Bukmacherska Spółka z o.o., co każdy może sprawdzić w rejestrze legalnych podmiotów oferujących zakłady wzajemne na stronie Ministerstwa Finansów. Powstała 15 maja 2019 roku, a licencję otrzymała pod koniec 2020 roku.

W dokumentach spółki widnieje m.in. Johan Pontus Lindvall, który jest jednym z akcjonariuszy Betsson AB.. Posiada ponad 1,5% głosów na walnym zgromadzeniu, a jego udziały szacowane są na więcej niż milion euro.

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , autor .
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.

Fuksiarz

Aktualności Fuksiarz

Krzysztof Stanowski ambasadorem bukmachera Fuksiarz
Krzysztof Stanowski ambasadorem bukmachera Fuksiarz

Nowy bukmacher Fuksiarz.pl wchodzi na polski rynek zakładów wzajemnych. Czego można się po nim spodziewać? Fuksiarz.pl stawia na innowacyjność, nowoczesne rozwiązania, satysfakcję klientów oraz atrakcyjne promocje. Od początku swojej działalności Fuksiarz.pl dysponuje sporym wsparciem medialnym -...

Więcej aktualności z Fuksiarz
Fortuna baner
Fortuna baner