Krzysztof Stanowski ambasadorem bukmachera Fuksiarz

Ocena 5.00/3 głosy
Odbieram bonus! Idź do Fuksiarz

Wykorzystaj super bonus Fuksiarz!

Nowy bukmacher Fuksiarz.pl wchodzi na polski rynek zakładów wzajemnych. Czego można się po nim spodziewać?

Fuksiarz.pl stawia na innowacyjność, nowoczesne rozwiązania, satysfakcję klientów oraz atrakcyjne promocje. Od początku swojej działalności Fuksiarz.pl dysponuje sporym wsparciem medialnym - ambasadorem firmy jest Krzysztof Stanowski. Ponadto pierwszym partnerem bukmachera została Grupa Weszło, do której zaliczają się między innymi sportowy portal Weszło!, radio Weszło FM oraz telewizja Weszło TV.

Krzysztof Stanowski ambasadorem Fuksiarz

Bukmacher Fuksiarz nawiązał współpracę z dziennikarzem sportowym, publicystą, felietonistą oraz właścicielem grupy Weszło - Krzysztofem Stanowskim. Działalność Stanowskiego na polskiej scenie dziennikarstwa sportowego dowodzi, że by osiągnąć sukces, potrzebna jest determinacja, gotowość do podjęcie ryzyka i upór w dążeniu do wyznaczonych celów. A to również komunikuje marka Fuksiarz.pl.

Krzysztof Stanowski będzie wspierać Fuksiarza w prowadzonych działaniach marketingowych. Podjęcie współpracy z Krzysztofem Stanowskim jest częścią strategii komunikacji Fuksiarza.

Stanowski ambasadorem Fuksiarz

Grupa Weszło zostaje oficjalnym partnerem Fuksiarza

To połączenie o tyle nieoczekiwane, że Grupa Weszło do tej pory współpracowała z kilkoma podmiotami z branży bukmacherskiej. Od teraz cały kombajn medialny, którego działalność obejmuje internetowe radio, telewizję oraz tradycyjny portal, będzie partnerem nowego bukmachera.

"Chcemy, aby Fuksiarz.pl był jakiś. Nie chcemy budzić kontrowersji za wszelką cenę, ale zależy nam na rozpoznawalności oraz dotarciu do szerokiego grona odbiorców. Zarówno cała Grupa Weszło, jak i Krzysztof Stanowski, znani są z nieszablonowego stylu. Jesteśmy przekonani, że jako bukmacher zyskamy na tej współpracy wizerunkowo. Nasza obecność na Weszło to nie tylko czerpanie z korzyści, jakie daje ten serwis. My także dołożymy swoją cegiełkę do rozwoju Grupy Weszło. Posiadamy w zespole wielu specjalistów z różnych dziedzin i jestem głęboko przekonany, że będziemy w stanie wypracować efekt unikalnej synergii w świecie sportu i zakładów sportowych"

- podkreśla Marcin Szpalerski, CEO Fuksiarz

Czym Fuksiarz.pl wyróżni się spośród konkurencji?

Fuksiarz wie, że klienci zakładów wzajemnych oczekują od nowego bukmachera bogatego pakietu korzyści. Dla nowych graczy przewidziany jest bonus powitalny w postaci bonusu cashback 50% do 500 zł, Fuksiarz.pl ustanowił tym samym najwyższy dostępny cashback na rynku, niewymagający obrotu. Poza bonusem na start gracze mają do dyspozycji cashback bez końca, dzięki któremu gracze otrzymają zwrot części przegranych środków w zależności od ilości obstawionych zdarzeń.

Promocją, która zdecydowanie wyróżnia Fuksiarza na tle konkurentów, jest Early Payout. Fuksiarz.pl umożliwia rozliczenie zakładu, kiedy obstawiony zespół zdobędzie dwie bramki przewagi. Wynik końcowy meczu nie będzie miał znaczenia. Tej opcji jak dotąd nie oferował żaden z polskich bukmacherów. Dodatkowo gracze u bukmachera Fuksiarz.pl będą mogli skorzystać z opcji Mega Kursy BOOST. Dzięki opcji BOOST podniosą ogólny kurs zakładu i powalczą o wyższą wygraną.

Fuksiarz.pl - legalny bukmacher

9 grudnia 2020 r. bukmacher Fuksiarz.pl otrzymał od Ministra Finansów RP zezwolenie na organizację zakładów bukmacherskich przez Internet o numerze PS4.6831.1.2020, a z początkiem kwietnia wystartowała jego strona internetowa, gdzie znajdziemy profesjonalną ofertę zakładów sportowych.

Marka Fuksiarz należy do spółki “Bukmacherska sp. z o.o.” z siedzibą w Warszawie przy ul. Wąchockiej 1F. Obstawianie zakładów w serwisie bukmacherskim Fuksiarz.pl jest w pełni legalne i bezpieczne. Zakłady bukmacherskie Fuksiarz.pl mają bezpieczne systemy płatności, dbają o ochronę danych osobowych swoich klientów oraz realizują politykę odpowiedzialnej gry.

Zagraj na Fuksiarz!

Z oferty nowego polskiego bukmachera skorzystasz na jego oficjalnej stronie internetowej o adresie Fuksiarz.pl. Bukmacher na razie posiada wyłącznie stronę internetową wraz z wersją mobilną, choć w planach znajduje się również wypuszczenie aplikacji mobilnej Fuksiarz.pl na urządzenia z oprogramowaniem iOS i Android.

Wierzymy, że Fuksiarz.pl wkrótce stanie się jednym z najlepszych organizatorów zakładów wzajemnych online w Polsce. Nad rozwojem Fuksiarza pracuje doświadczona w branży kadra zarządzająca, która gwarantuje ciągły rozwój oferty i stworzenie graczom jak najlepszych warunków do obstawiania.

Idź do Fuksiarz Idź do Fuksiarz

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Fuksiarz.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/fuksiarz/news/krzysztof-stanowski-ambasadorem-fuksiarz

Oceń ten tekst