LV BET z ambasadorem eSport

Ocena 4.00/3 głosy
Odbieram bonus! Idź do LV BET

Wykorzystaj super bonus LV BET!

43 oficjalne turnieje oraz miejsce w czołowej dwudziestce wśród najlepszych graczy roku według branżowego serwisu HLTV.org – to dorobek Jarosława pashaBiceps Jarząbkowskiego, byłego zawodnika organizacji Virtus.pro, który został właśnie ambasadorem LV BET.

Legalny bukmacher w ostatnim czasie stara się przyciągnąć fanów esportu.. Współpraca z pashąBicepsem ma oczywiście w tym pomóc.

Nowego ambasadora przedstawił Łukasz Kieza, Country Manager LV BET. Podkreślił, że współpraca z Jarkiem jest kolejnym krokiem bukmachera w świecie esportu. Już wcześniej bowiem LV BET zaangażował się w sponsoring polskiej transmisji rozgrywek CS:GO Esport Championship Series.

Przed nami finały rozgrywek ECS, a już dziś w naszej drużynie gra jeden z najpopularniejszych zawodników esportowych na świecie. Nasi gracze z miesiąca na miesiąc są coraz bardziej aktywni w dziedzinie sportów elektronicznych.

  • dodał Kieza.

Bukmacher już we wrześniu uruchomił specjalną sekcję esportową. Można znaleźć w niej bogatą ofertę wydarzeń oraz oglądać rozgrywki na żywo. Bukmacher z myślą kibicach przygotował również dedykowane kanały w mediach społecznościowych, w których przedstawiane są informacje ze świata esportu.

Eport w realu

PashaBiceps będzie oczywiście brał udział w wielu wspólnych działaniach marketingowych. Kibice zobaczą go w mediach społecznościowych, ale również w niestandardowych akacjach marketingowych LV BET. Nie tylko online.

Idź do LV BET Idź do LV BET

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w LV BET.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/lvbet/news/lv-bet-esport-ambasador

Oceń ten tekst