LV BET od dziś gra razem z Victorią Londyn

Ocena 4.73/11 głosów
Odbieram bonus! Idź do LV BET

Wykorzystaj super bonus LV BET!

Firma LV BET jako międzynarodowa marka, działająca między innymi na rynku polskim
oraz angielskim postanowiła zaangażować się we współpracę z Victorią Londyn – klubem grającym na jedenastym poziomie rozgrywkowym w Anglii, w całości składającym się z Polaków, od sztabu szkoleniowego po zawodników.

Victoria to klub założony w 2016 roku i rozwijający się niezywkle dynamicznie, który tworzy zaplecze dla wyższych lig angielskich oraz możliwość gry dla utalentowanych polskich zawodników na szczeblu seniorskim. Projekt, który w przyszłości może mieć wpływ na niejedną piłkarską karierę prowadzony jest przez pasjonatów z doświadczeniem. Ma to ogromny wpływ na jakość prezentowanego przez nich futbolu – przez ekspertów chwaleni są za niespotykane na tym poziomie rozgrywek zorganizowanie taktyczne.

“Jesteśmy bardzo zadowoleni i dumni, że taka firma jak LV BET postanowiła nas wesprzeć.
Mamy nadzieję, że jako klub polonijny pomożemy wypromować markę na Wyspach Brytyjskich. Wiążemy z tą współpracą duże nadzieje i jesteśmy przekonani, że będzie ona owocna dla obu stron.” 

– stwierdził Tomasz Słowiak, Prezes Victorii Londyn.

“W LV BET wiemy jak niesamowite rzeczy można osiągnąć ciężką pracą zespołową. Podobnie jak Victoria zaczynaliśmy od kilkuosobowego zespołu i ambitnego marzenia. Choć wywodzimy się z Polski to w naszym zespole mamy osoby z całego świata przy szczególnym powiązaniu z Wielką Brytanią. Dlatego też naturalnym ruchem była decyzja o sponsorowaniu Victorii Londyn. Dołożymy wszelkich starań, aby klub stał się częścią jednego z najbardziej ekscytujących miast na świecie i zaktywizował jak największą grupę Polaków w stolicy Wielkiej Brytanii.” 

– powiedział Adrian Sidowski, dyrektor generalny w LV BET.

LV BET regularnie angażuje się sponsoringowo na rynkach, na których prowadzi działalność. 
W Polsce są to m.in. kluby piłkarskiej Ekstraklasy z krakowską Wisłą na czele, której firma jest sponsorem głównym.  W Niemczech natomiast LV BET związał się z hokejową reprezentacją kraju. 

Zgodnie z zapisami wynikającymi z umowy logotyp LV BET pojawi się na koszulkach meczowych oraz w materiałach reklamowych umieszczonych na obiekcie, na którym Victoria będzie rozgrywać swoje spotkania. Współpraca obejmie również media społecznościowe klubu.

źródło: informacja od bukmachera

Idź do LV BET Idź do LV BET

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w LV BET.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/lvbet/news/lv-bet-od-dzis-gra-razem-z-victoria-londyn

Oceń ten tekst