LV BET sponsorem Zagłębia Sosnowiec do sezonu 2022/2023

Ocena 4.50/6 głosów
Odbieram bonus! Idź do LV BET

Wykorzystaj super bonus LV BET!

LV BET sponsorem Zagłębia Sosnowiec do sezonu 2022/2023

Po dotychczasowej rocznej współpracy LV BET i Zagłębie postanowiły przedłużyć umowę sponsoringową do końca sezonu 2022/2023. Wskutek poszerzonego zakresu wzajemnych świadczeń LV BET został Sponsorem Głównym klubu z Sosnowca. Od tego sezonu logotyp marki znajdzie się na przodzie koszulek meczowych zespołu.

Umowa obejmuje ekspozycję logotypu LV BET w trakcie spotkań rozgrywanych na Stadionie Ludowym w Sosnowcu, na bandach LED oraz nośnikach statycznych. Zwiększony zostanie zakres wspólnej komunikacji z uwzględnieniem działań on-line oraz mediów społecznościowych.

“Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy, dlatego zostajemy z Zagłębiem na dłużej. Z całą pewnością podpisana umowa przełoży się na liczne korzyści zarówno dla naszej firmy, klubu, jak i dla kibiców z rejonu Zagłębia Dąbrowskiego. Życzymy także drużynie z Sosnowca szybkiego powrotu do najwyższej klasy rozgrywkowej.” – powiedział Rafał Wójtowicz, prezes LV BET Zakłady Bukmacherskie

„Bardzo się cieszymy z kolejnej już umowy zawartej z LV BET i z faktu, że sponsor nie odwrócił się od nas w bardzo trudnej chwili, jaką jest niewątpliwie spadek z Ekstraklasy. Wierzę, że umowa będzie przynosiła satysfakcję obu stronom. Nie ukrywam, że tym większą im lepiej będziemy grać w piłkę. Dziękujemy bardzo i zrobimy wszystko, żeby szybko kursy na Zagłębie były bardzo... niskie” – dodał Marcin Jaroszewski, prezes Zagłębia Sosnowiec.

LV BET, jako międzynarodowy bukmacher regularnie angażuje się sponsoringowo na rynkach, na których prowadzi działalność.  W Polsce LV BET jest sponsorem głównym Wisły Kraków i Arki Gdynia oraz oficjalnym bukmacherem Wisły Płock i Stali Mielec. LV BET jest także Sponsorem Głównym Victorii Londyn a od sezonu 2019/20 także oficjalnym partnerem Vanarama National League w Anglii. 

Idź do LV BET Idź do LV BET

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w LV BET.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/lvbet/news/lv-bet-sponsorem-zaglebia-lubin-do-sezonu-2022-2023

Oceń ten tekst