Michał Pol w nowych spotach marki Betclic

Ocena 5.00/1 głos
Michał Pol w nowych spotach marki Betclic

Czołowy bukmacher na polskim rynku, Betclic, rozpoczął nową kampanię reklamową pod nazwą "Zakłady lepsze od innych". Firma promuje w niej swój nowy, czasowy produkt o nazwie Boosted Odds. Kampania została wzbogacona o udział znanego dziennikarza sportowego, Michała Pola.

Trzy nowe spoty reklamowe Betclic prezentują historie, w których dwaj przyjaciele zawierają nietypowe zakłady, na przykład dotyczące zjedzenia bardzo ostrej papryczki. Filmy utrzymane są w zabawnej formie, a Michał Pol pełni rolę punktu kulminacyjnego. Dziennikarz zachęca widzów do skorzystania z nowej oferty specjalnej bukmachera, Boosted Odds. W ramach tej oferty, Betclic podnosi kursy na wybrane wydarzenia ze świata sportu, kultury i influencerów, od 8 do 21 maja.

Stylistyka nowych spotów Betclic nawiązuje do innych materiałów przygotowanych w ramach platformy komunikacyjnej "Wybierz swój kurs". Marka już wcześniej przeprowadziła kampanie takie jak "Misje do ogarnięcia" czy "Monster odds". Betclic porzuca stereotypowy wizerunek zakładów bukmacherskich i podkreśla, że są one przede wszystkim niezobowiązującą rozrywką dla wszystkich, nie tylko dla osób mających dużą wiedzę o sporcie. Spoty przygotowane dla kampanii "Zakłady lepsze od innych" utrzymują tę konwencję.

Trzy filmy reklamujące produkt Boosted Odds będą emitowane na różnych platformach internetowych, w mediach społecznościowych oraz przy wykorzystaniu influencer marketingu.

"Bawienie się i poszukiwanie własnego kursu są zawsze w DNA marki Betclic. Dlatego z zadowoleniem opracowaliśmy kampanię produktową "Zakłady lepsze od innych", która jest promowana trzema nowymi, wyjątkowymi spotami reklamowymi. To kolejna kampania, w której wychodzimy poza standardy rynkowe i działania konkurencji, opowiadając o zakładach bukmacherskich w luźny sposób" - powiedział Bartłomiej Płoskonka, dyrektor krajowy Betclic Polska.

Za stworzenie kampanii "Zakłady lepsze od innych" dla marki Betclic odpowiedzialna jest agencja 180heartbeats + JUNG v MATT. Spoty zostały wyprodukowane przez dom produkcyjny F25.

Idź do Betclic Idź do Betclic

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Betclic.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/michal-pol-nowych-spotach-marki-betclic-n1176

Oceń ten tekst