Noblebet przechodzi do historii, a jego miejsce zajmuje silniejszy i lepiej rozwinięty LVBET

Ocena 5.00/1 głos
Noblebet przechodzi do historii, a jego miejsce zajmuje silniejszy i lepiej rozwinięty LVBET

Noblebet, jeden z popularnych polskich bukmacherów, przestaje istnieć i staje się częścią bukmachera LVBET. Decyzja ta została podjęta w celu ujednolicenia oferty i platformy zakładów oraz zwiększenia skali działania serwisu LVBET.

LVBET działa na polskim rynku od ponad sześciu lat i ma za sobą bardzo udany rok, zakończony znacznymi wzrostami obrotów. Marka jest znana z szerokiej gamy oferowanych produktów, między innymi z niedawno wprowadzonego produktu "BETBUILDER", szerokiej oferty sportów wirtualnych oraz gier, kończąc na "LV JACKPOT", będącym unikatową propozycją gry. LVBET to również bardzo szeroko zakrojone działania sponsoringowe wspierające polski sport, w postaci między innymi współpracy z klubami piłkarskimi Śląsk Wrocław, Wisła Płock i Stal Mielec oraz innymi działaniami sponsoringowymi ze świata e-sportu, sztuk walki czy motoryzacji.

Polski rynek bukmacherski jest bardzo konkurencyjny, a uwarunkowania prawne i fiskalne (bardzo wysoki podatek od gier) determinują, że tylko operatorzy ze znacznym wolumenem sprzedaży mogą stabilnie funkcjonować. Stąd decyzja o wstrzymaniu serwisu Noblebet i konsolidacja w ramach większej, silniejszej marki - operatora jakim jest LVBET.

Najbliższe działania LVBET skupią się na konsolidacji i reorganizacji procesów obu organizacji, a także dokonaniu ulepszeń platformy, migracji danych i integracji zespołów. Docelowo kroki te mają przynieść szereg innych korzystnych dla Klientów zmian w ramach połączonych zespołów i działań marketingowych. Zespół Noblebet dziękuje swoim klientom za dotychczasowe wsparcie i zaprasza do skorzystania z oferty LVBET.

Idź do LV BET Idź do LV BET

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w LV BET.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/noblebet-przechodzi-historii-jego-miejsce-zajmuje-silniejszy-lepiej-rozwiniety-lvbet-n1162

Oceń ten tekst