Bartosz Zmarzlik faworytem GP Niemiec – kursy TOTALbet

Ocena 4.20/5 głosów
Odbieram bonus! Idź do TOTALbet

Wykorzystaj super bonus TOTALbet!

Po nie najlepszym dla polskich żużlowców GP Skandynawii rywalizacja w mistrzostwach świata przenosi się do Niemiec. Na torze w Teterow wicelider klasyfikacji generalnej Bartosz Zmarzlik postara się zmniejszyć stratę do Duńczyka Leona Madsena. To właśnie Polak jest faworytem legalnego bukmachera TOTALbet do zwycięstwa w GP Niemiec!

TOTALbet przygotował gratkę dla fanów żużla, którzy już od początku tygodnia mogli przebierać w szerokiej ofercie zakładów na GP Niemiec. Faworytem jest Zmarzlik – jego wygraną można obstawić z mnożnikiem stawki 4.50. Kolejni kandydaci do zwycięstwa to: Leon Madsen (6.00), Emil Sajfutdinow (7.00), Tai Woffinden (10.00), Martin Vaculik (10.00), Patryk Dudek (12.00) i Maciej Janowski (12.00).

Jak zwykle dużą popularnością cieszą się zakłady „head to head”, czyli kto będzie lepszy z danej pary. Na przykład Maciej Janowski (kurs 1.65) vs Janusz Kołodziej (2.10), albo Emil Sajfutdinow (1.80) vs Artiom Łaguta (1.90).

TOTALbet przygotował także zakłady specjalne. Np. czy trzech Polaków pojedzie w finale (tak – kurs 6.50), a czterech w półfinałach (tak – 3.30). Można postawić także, czy najlepszy zawodnik w fazie zasadniczej wygra także cały turniej (tak – 2.02).

- To będą ważne zawody dla Bartka Zmarzlika. Jeśli chce przejąć inicjatywę w walce o tytuł, to teraz ma najlepszy moment. W przeciwieństwie do swoich rywali nie jedzie dzień później w lidze i może całkowicie skupić się na GP. Psychika odegra ważną rolę i dlatego faworyta upatrujemy w Bartku, chociaż osobiście spodziewam się też dobrego występu Emila Sajfutdinowa – mówi kierownik działu bukmacherskiego TOTALbet, specjalizujący się w żużlu, Kamil Stachowicz.

Cały sezon Speedway Grand Prix można obstawiać na TOTALbet.pl.

Idź do TOTALbet Idź do TOTALbet

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w TOTALbet.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/totalbet/news/bartosz-zmarzlik-faworytem-gp-niemiec-kursy-totalbet

Oceń ten tekst