Bukmacher TOTALbet blisko, coraz bliżej...

Ocena 4.75/4 głosy
Odbieram bonus! TOTALbet zakłady bukmacherskie

nowy legalny bukmacher TOTALbet | strona internetowa TOTALbet

Kilka dni temu Totalbet uruchomił stronę internetową pod domeną totalbet.pl. To nowy legalny bukmacher w Polsce, który niebawem zacznie świadczyć usługi w Internecie i punktach stacjonarnych.

Totalbet w marcu 2018 otrzymał zgodę od Ministerstwa Finansów na oferowanie zakładów wzajemnych w internecie. To ósmy legalny bukmacher w Polsce. Jak na razie niewiele wiadomo o ofercie Totalbet. Firma jest na etapie tworzenia zaplecza kadrowego oraz budowania oferty kursowej.

Marka Totalbet należy do Grupy Zjednoczonych Przedsiębiorstw Rozrywkowych, której właścicielem jest polski multimilioner, Zbigniew Benbenek.

W skład Grupy ZPR wchodzą m.in. gazeta Super Express, rozgłośnie radiowe (Eska) i kanały telewizyjne Polo TV, Eska TV, Nova TV czy VOX TV.

Zbigniew Benbenek aktywnie działał w branży hazardowej. Posiadał kasyna, salony gier i automaty. W 2009 roku brał udział w przesłuchaniach komisji śledczej do spraw afery hazardowej.

Totalbet to nowa inwestycja polskiego multimilionera. Bukmacher nie ma nic wspólnego z rumuńskim odpowiednikiem o tej samej nazwie Totalbet. To zupełnie dwa inne podmioty, choć zbieżność nazwy jest mocno niefortunna.

Nowy legalny bukmacher na polskim rynku kompletuje kadrę. Prezesem Totalbet jest Marcin Giera, który był dyrektorem ds. rozwoju kasyn w ZPR. Posadę dyrektora operacyjnego w Totalbet objął Łukasz Seweryniak (wcześniej Totolotek), a szefem marketingu będzie Maciej Tylkowski, który swego czasu pracował dla Dafabet i bwin Party Poker.

Totalbet wstrzymuje się od oficjalnych deklaracji odnośnie daty debiutu na rynku. Marcin Giera zdradził, że będzie to na pewno w 2018 roku.

Idź do TOTALbet Idź do TOTALbet

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w TOTALbet.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/totalbet/news/bukmacher-totalbet-blisko-coraz-blizej

Oceń ten tekst