Euro U21: Niemcy – Hiszpania w finale? Kursy TOTALbet

Ocena 4.80/5 głosów
Odbieram bonus! Idź do TOTALbet

Wykorzystaj super bonus TOTALbet!

Już bez Polski, ale wciąż z dużą dawką emocji - tak zapowiadają się nadchodzące mecze Euro U21. W czwartek czekają nas półfinały: Niemcy zmierzą się z Rumunią, a Hiszpanie z Francją. Zdaniem TOTALbet faworytem do końcowego triumfu są Niemcy. Co jeszcze znajduje się w ofercie legalnego bukmachera?

Młodzieżowe mistrzostwa Europy rozgrywane są według wymagającego systemu. Polska, mimo zwycięstw w grupie z Belgią i Włochami, nie awansowała do półfinału. Z naszej grupy przeszli dalej tylko Hiszpanie, z którymi przegraliśmy aż 0:5.

Drużyna z Półwyspu Iberyjskiego w czwartek o godzinie 21 na stadionie w Reggio Emilia zmierzy się z Francją. Na murawie nie zabraknie piłkarskiej jakości. Z jednej strony zobaczymy cenionych w seniorskiej piłce Daniego Ceballosa czy Fabiana Ruiza, a z drugiej Ibrahimę Konate czy Matteo Guendouziego.

Nieznacznym faworytem tego starcia są Hiszpanie. Ich zwycięstwo można obstawić w TOTALbet z mnożnikiem 2.55, remis opatrzono kursem 3.30, a wygraną Francji 2.80. W meczu nie powinno zabraknąć goli: kurs na over 2,5 to 1.87 / under 2,5 – 1.92. Raczej nie ma co liczyć, że dojdzie do konkursu rzutów karnych – współczynnik wynosi zaledwie 1.10!  

Ciekawie kształtuje się oferta na drugi półfinał, który rozpocznie się w czwartek o godzinie 18 na stadionie w Bolonii. Wyraźnym faworytem są Niemcy (kurs 1.67), od lat bardzo mocni w szkoleniu młodzieży. Jednak niektórzy typujący wietrzą niespodziankę, bo Rumuni fantastycznie zagrali w grupie z Chorwacją (4:1) i Anglią (4:2). Zwycięstwo Rumunów można obstawić po kursie 4.90! Cały turniej Euro U21 dostępny jest do gry na totalbet.pl.

Mistrz Europy do lat 21, kursy TOTALbet

Niemcy – 2.75
Hiszpania – 3.10
Francja - 3.20
Rumunia – 6.50

Idź do TOTALbet Idź do TOTALbet

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w TOTALbet.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/totalbet/news/euro-u21-niemcy-hiszpania-w-finale-kursy-totalbet

Oceń ten tekst