Piotr Świerczewski stoczy walkę z prezenterem TVN Turbo Gregiem Collinsem

Ocena 4.50/8 głosów
Odbieram bonus! Idź do TOTALbet

Wykorzystaj super bonus TOTALbet!

Piotr Świerczewski stoczy walkę z prezenterem TVN Turbo Gregiem Collinsem

To będzie dzień Świra? Kursy na galę FFF 2!

Znany z krewkiego charakteru piłkarz wkracza do świata MMA! W sobotę na gali FFF 2 w Zielonej Górze Piotr Świerczewski stoczy walkę z prezenterem TVN Turbo Gregiem Collinsem. W programie także starcie DJ-a Decksa z kulturystą Tomaszem Słodkiewiczem czy Trybsona z piłkarzem ręcznym Damianem Kostrzewą. Jak sobotnie walki typują klienci legalnego bukmachera TOTALbet? Zapraszamy na analizę kursów. 

Największą uwagę kibiców przyciąga Piotr Świerczewski. Specjalnie na tę walkę TOTALbet podpisał umowę sponsoringową z byłym reprezentantem Polski. Legalny bukmacher oferuje także najwyższy kurs na jego zwycięstwo. Stawiając 100 zł na wygraną „Świra”, można odebrać 265 zł (kurs 2.65).

Faworytem jest Collins (kurs 1.42), za którym przemawia nieco większe doświadczenie w MMA. Dziennikarz motoryzacyjny zadebiutował na gali FFF 1 i pokazał się z dobrej strony w starciu z tancerzem Rafałem "Tito" Krylą. Zapowiada się więc ciekawe starcie ze „Świrem”, który jest cięższy, silniejszy i bardzo pewny siebie!

W drugiej walce wieczoru DJ Decks zmierzy się z Tomaszem Słodkiewiczem. Prekursor hip-hopowej sceny jest byłym reprezentantem Polski w taekwondo, więc potrafi kopać i uderzać. O kondycję też nie musi się martwić, bo uczestniczy w triathlonach. Za Słodkiewiczem przemawia z kolei ogromna siła i dynamika. Dlatego bukmacherzy wystawili równe kursy – przelicznik na zwycięstwo obu zawodników wynosi 1.85.

Wyraźnego faworyta ma za to walka Pawła Trybały z Damianem Kostrzewą. Dużo większe doświadczenie przemawia za „Trybsonem”, którego zwycięstwo bukmacherzy wycenili na 1.25. Kostrzewa to jednak przyszłościowy zawodnik, dysponujący znakomitymi warunkami fizycznymi. Jego wygrana będzie jednak niespodzianką (kurs 3.55).

Wszystkie walki gali FFF 2 można obstawić na TOTALbet.pl.     

Idź do TOTALbet Idź do TOTALbet

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w TOTALbet.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/totalbet/news/gala-fff-2-mma-w-zielonej-gorze

Oceń ten tekst